Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminų ir baltymų dieta

Labas smile.gif
As jau antra diena kaip laikausi sios dietos.Pakolkas be nukrypimu,zadu visas 10 dienu taip atsilaikyti.I diena pametu po 100g. ax.gif Cia turbut del to,kad katik baigiau mono dieta.Kas labiausiai sioje dietoje patinka,kad visiskai nera kada alkanaut,tik spek pavalgyt biggrin.gif Sekmes besilaikanciom 4u.gif
Atsakyti
na jus saunuoles kad laikote sbe nukrypimu, man siek tiek per daug to maisto tai as apsiimu isvi svien varske valgyt ir skanu ir sotu, fal ir efektas butu? man svoris nebekrenta, kiti sako kad ner ka mest, bet juk visad ayra ka mesti.. beto jus nebandete japoniskos dietos?ji pansi, tik kad prie baltyminio maisto visur darzoves eina, o cia ne..
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2011 11 29, 12:15)
na jus saunuoles kad laikote sbe nukrypimu, man siek tiek per daug to maisto tai as apsiimu isvi svien varske valgyt ir skanu ir sotu, fal ir efektas butu? man svoris nebekrenta, kiti sako kad ner ka mest, bet juk visad ayra ka mesti.. beto jus nebandete japoniskos dietos?ji pansi, tik kad prie baltyminio maisto visur darzoves eina, o cia ne..

Man irgi svoris nebekrenta,bet gal cia laikinai g.gif As valgau nepamazindama,bijau suletinti medziagu apykaita.Kas del japoniskos dietos ,tai su ja buvau inkstus supykdzius,daugiau nebesizaisiu schmoll.gif aisku efektas buvo,bet tuos kelis kilogramus galima pamest nepakenkiant sveikatai.
Varske kazkaip ir man labiau patinka uz mesa,as namine is saldaus pieno valgau.Gal ji riebesne,bet ir riebaliuku kazkiek organizmui reikia tongue.gif Gundaus baltymu svori 150g.pamazint,bent jau mesiskuju.Jei rytojus bus be jokio minuso tai taip ir padarysiu.
Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2011 11 29, 12:31)
Man irgi svoris nebekrenta,bet gal cia laikinai g.gif As valgau nepamazindama,bijau suletinti medziagu apykaita.Kas del japoniskos dietos ,tai su ja buvau inkstus supykdzius,daugiau nebesizaisiu schmoll.gif aisku efektas buvo,bet tuos kelis kilogramus galima pamest nepakenkiant sveikatai.
Varske kazkaip ir man labiau patinka uz mesa,as namine is saldaus pieno valgau.Gal ji riebesne,bet ir riebaliuku kazkiek organizmui reikia tongue.gif Gundaus baltymu svori 150g.pamazint,bent jau mesiskuju.Jei rytojus bus be jokio minuso tai taip ir padarysiu.

Bet man atrodo kad japoniška sotesnė, bijau ją [radėt nes atrodo, kad priaugsiu, nes šitoje baltymų ir vitaminų dietoj, atrodo, griežčiau viskas nea?smile.gif sakot saldų pieną? o aš tai saldiklius, aišku nesveika, bet be kalorijų, ir saldumo poreikį pilnai nuima, saldumynų išvis porą mėnesių nevalgau niekad, dėl tų saldikliųsmile.gif o mėsa man kažkaip atrodo vistiek sunkus maistas ar ne? tai jei sumažinsit iki 150 manau tikrai nebus blogiau:) mano šiandienos meniu 1200 g varškės liesos, viso 800 kcal:)
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2011 11 29, 14:46)
Bet man atrodo kad japoniška sotesnė, bijau ją [radėt nes atrodo, kad priaugsiu, nes šitoje baltymų ir vitaminų dietoj, atrodo, griežčiau viskas nea?smile.gif sakot saldų pieną? o aš tai saldiklius, aišku nesveika, bet be kalorijų, ir saldumo poreikį pilnai nuima, saldumynų išvis porą mėnesių nevalgau niekad, dėl tų saldikliųsmile.gif o mėsa man kažkaip atrodo vistiek sunkus maistas ar ne? tai jei sumažinsit iki 150 manau tikrai nebus blogiau:) mano šiandienos meniu 1200 g varškės liesos, viso 800 kcal:)

Saldumynu jokiu nevartoju,tik varske mano namu gamybos is naturalaus nerauginto pieno,is cia visas saldumas biggrin.gif Saldikliai yra blogis,jie skirti tiems kas netoleruoja cukraus,tad nereikia kepenu prievartaut mirksiukas.gif Mano griekelis balinta kava ir arbata.Saldumynus atstoja kepti obuoliai su apelsinais ir greipfrutais,morkos.Veliau zadu ziedini kopusta itraukt.Mesyte naudoju paukstienos,ji lengvesne,kad skaniau butu verdu ja su daug visokiausiu prieskoniu.Svarbiausia vandens nesumazint,nes tada svoris mazes skysciu saskaita.
O tai Tu visiskai jokiu vaisiu ar darzoviu nevartoji blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 29 lapkričio 2011 - 15:52
QUOTE(geruteee88 @ 2011 11 29, 19:54)
na nuo šiandien nevartosiu, nes nuo jų pilvas kaip balionas, tas pilvo pūtima žudo, plius ir taip po 5 dienas į wc neinu, tai šakės jei dar daržovių suvalgau..sad.gif nebežinau jau ko ir griebti satrodo išbandžiau jau viską, svoris atrodo niekad nenukris sad.gif.

Manau,kad apykaita suletinai,mazokai valgei g.gif Bandyk Chazano pasilaikyt,si dieta tikrai veiksminga,maistas ivairus.Man ji patiko,tik sumasciau pamegint kitu dietu tongue.gif Su sita kazko nekrenta,bet vistik atsilaikysiu visas desimt dienu,nors neauga svoris thumbup.gif ,o ir soti jauciuos.Su wc pas mane viskas tvarkoj,mat as vandens nemazai isgeriu,vaisius valgau.Jokio pilvo putimo irgi nera ax.gif Kai vaisiu su baltymais nemaisau jokios dujos nesikaupia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2011 12 05, 13:25)
O tai jei nepaslaptis kiek sveriat ir numest kiek norit? na aš metu ne lašinius, o noriu kad labiau kaulai išryškėtų ir raumenukai labiau matytus. o šiaip tai va vėl nuo šiandien vien varškę ir greifrutus reik pavalgyt kokias 10 dienų, nes juk tuoj švebtės biggrin.gif

65,4kg dabartinis svoris,iki vasareles noriu 58kg turet.
Manau,kad tamstelei reiktu apsilankyti kokiame sporto klube,ten treneris sudarytu meniu ir pratimuku programele -tiksla pasiektum ir sveikatai nepakenktum.Nes dabar pas Tave skurdokas meniu,truksta angliavandeniu ,geruju riebalu-visa tai gali labai rimtai pakenkti groziui,o svarbiausia sveikatai.Tad siulyciau apie tai pamastyti mirksiukas.gif
As beje irgi apie sporta pagalvoju biggrin.gif
Siandien paskutine diena sioje dietoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 05 gruodžio 2011 - 13:10
QUOTE(Mutė @ 2011 12 05, 14:09)
65,4kg dabartinis svoris,iki vasareles noriu 58kg turet.
Manau,kad tamstelei reiktu apsilankyti kokiame sporto klube,ten treneris sudarytu meniu ir pratimuku programele -tiksla pasiektum ir sveikatai nepakenktum.Nes dabar pas Tave skurdokas meniu,truksta angliavandeniu ,geruju riebalu-visa tai gali labai rimtai pakenkti groziui,o svarbiausia sveikatai.Tad siulyciau apie tai pamastyti mirksiukas.gif
As beje irgi apie sporta pagalvoju biggrin.gif
Siandien paskutine diena sioje dietoje smile.gif

Ne nen sportuoju jau desimt metu, pastaruosius ketrusi fitnessu tris kartu si savaite ir plius baseinas, viskas vietoje, bet noresi padziuti, del to ir riboju taip viska kad suoer kudai butu, tad atam netinkak "Siaip" sveikos mitybos planas. smile.gif o del sporto tai kiekvienas zmogus turi ta daryti visa gyvenima, tad patariu kuo greiciau pradeti sportuoti, jei to nedarote smile.gif
Atsakyti
Ar dar kas nors laikosi šios dietos?

Gal kas nori 10 dienų palaikyti kompaniją?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
ar yra gyvu? kas nori pasilaikyt? as jau nevilty, tai noriu grieztai 10 dienu pavaryt, kas nori tobulu formu kaip ir as?biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2012 07 19, 10:30)
Ar dar kas nors laikosi šios dietos?

Gal kas nori 10 dienų palaikyti kompaniją?

taip norim biggrin.gif
Atsakyti