Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminų ir baltymų dieta

Nuo šiandien pradėjau laikytis ir aš šios dietos.Tikiuos sulaukti palaikymo biggrin.gif Ir aišku gerų rezultatų biggrin.gif
Atsakyti
Panašu, kad šitoj temoj pati su savimi pasibendrausiu biggrin.gif Po pirmos dienos -1kg. Gera pradžia thumbup.gif
Atsakyti
kaip tik nuo šiandien pradėjau laikytis thumbup.gif nes per žiemą + 6 kg blink.gif tiek svėrusi nesu niekada, išskyrus nėštumo metu blush2.gif Tik pamiršau ryte pasisvesti, tai pirmos dienos rezultato nežinosiu.
Praeitais metais šios dietos laikiausi 2 kartus, tai per abu kartus buvau numetusi apie 8 kg, žinoma vėliau keli kg sugrįžo.
Atsakyti
As mastau pradeti laikytis, tik alga tik ryt tai siandien kosem ir burokais tenkinuos biggrin.gif
Atsakyti
Po antros dienos dar -800 g ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sutema @ 2013 04 10, 07:36)
Po antros dienos dar -800 g  ax.gif

Kiek jus abi sveriate ir kokie jusu ugiai?smile.gif as sveriu 57 ir esu 172 ugio, noriu 3 numest:) ir svarstau apie sia dieta:)
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2013 04 10, 12:01)
Kiek jus abi sveriate ir kokie jusu ugiai?smile.gif as sveriu 57 ir esu 172 ugio, noriu 3 numest:) ir svarstau apie sia dieta:)

Oj, ne, nešiurpinsiu jūsų rašydama kiek sveriu blush2.gif Mano ir ūgis mažesnis ir svoris žymiai didesnis.
Beje, visai neblogai sekas laikytis šios dietos, tik kad vakar vakare teko vyno pora taurių išgerti rolleyes.gif Bet gal nieko tokio, sako raudono sauso vyno rekomenduojama retkarčiais po taurę vakare.
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2013 04 10, 12:01)
Kiek jus abi sveriate ir kokie jusu ugiai?smile.gif as sveriu 57 ir esu 172 ugio, noriu 3 numest:) ir svarstau apie sia dieta:)

Mano ūgis 164, svoris pradinis 63,2 kg. Tikslas 55 kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sutema @ 2013 04 10, 13:56)
Mano ūgis 164, svoris pradinis 63,2 kg. Tikslas 55 kg  ax.gif

Man jūsų svoris - svajonė rolleyes.gif realiai mano tikslas 71 kg
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2013 04 10, 14:20)
Man jūsų svoris - svajonė  rolleyes.gif realiai mano tikslas 71 kg

Tai man irgi svajonė lotuliukas.gif O koks jūsų ūgis?
Atsakyti
QUOTE(Sutema @ 2013 04 10, 15:00)
Tai man irgi svajonė  lotuliukas.gif O koks jūsų ūgis?

Jei nesusitraukiau, tai 168 berods. Na šiaip turiu viršsvorio nemažai, bet kai ėjau pas daktarę ir reikėjo matuotis ir svertis, tai daktarė pati ėjo pasverti, nes galvojo kad nesamones sakau, sakė kad ant kitk kg kiek sveriu - neatrodau. Tai darau išvadą, kad kaulai mano sunkūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2013 04 10, 16:48)
Jei nesusitraukiau, tai 168 berods. Na  šiaip turiu viršsvorio nemažai, bet kai ėjau pas daktarę ir reikėjo matuotis ir svertis, tai daktarė pati ėjo pasverti, nes galvojo kad nesamones sakau, sakė kad ant kitk kg kiek sveriu - neatrodau. Tai darau išvadą, kad kaulai mano sunkūs biggrin.gif

Mano kaulai turbūt lengvi, nes su dabartiniu svoriu atrodau ne kaip schmoll.gif Net ir vyras palaiko, kad metu svorį biggrin.gif
Atsakyti