Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminų ir baltymų dieta

QUOTE(šneider @ 2013 06 28, 11:00)
pietums sriubos o vakarienei šviežių daržovių salotos su užpilu.

Na tu visiskai nevalgai, tada tikrai svoris kristu ir man. As, deja, taip negaliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2013 06 28, 15:27)
Na tu visiskai nevalgai, tada tikrai svoris kristu ir man. As, deja, taip negaliu verysad.gif

Na nepaminėjau, kad alaus mėgėja esu.... Mano vyras mano mitybą vadina alaus dieta blush2.gif
Atsakyti
labas, ar kas laikosi dietos?
noreciau startuoti nuo siandien ir nepaluzti biggrin.gif
Atsakyti
super dieta, laikiausi pries metus su nedideliais nukrypimais,numeciau 7kg. Nepavadinciau sitos dietos drastiska nes kiek domejausi butent taip reikia maitintis: baltymai,darzoves,vaisiai ju nevalgant kartu. Nesilaikiau griezto valgiarascio, jei nebudavo galimybes darbe suvalgyt pietus mesytes turedavau riesutu,jei nenoredavau mesos liesa mocarelos suri,mesa neviriau o kepiau keptuveje su sauksteliu al.aliejaus. O jei noredavau tai koki pomidoriuka ar agurka kartu suvalgiau. Po 10 dienu ir toliau panasiai norejosi valgyti. Anksciau kava ar arbata gerdavau su cukrum kai laikiausi sitos dietos atpratau ir nebededu thumbup.gif taip pat prie mesytes dazniausiai buna tik darzoves. Tik va, saldumynai visada buvo mano silpnybe del pyragaicio viska atiduociau wub.gif tai praejus metams tik 2kg pasunkejau. Man patinka kiausiniai tai visa 10 dienu kiekviena ryta juos valgydavau su trupuciu druskytes, ir mesyte ir zuvyte ir darzoves thumbup.gif turbut del to man ji puikiai tinka wub.gif
Atsakyti
Nuo ryt pradedu sia dieta, kad ir kiek meginu niekas man netinka, o kai svorio reikia siek tiek pamest si dieta man kaip tik smile.gif gal kas kartu noretu? Jos tikrai labai lengva laikytis, o ir neisalksti labai, nes daznai valgoma smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Siandien pirmoji diena. Ryte nesisveriau, nenorejau saves gazdinti tai pasisversiu baigus sia dieta, man svarbiausia galutinis rezultatas smile.gif
Tai va, ryte buvo 2 kiausiniai, po to 2 obuoliukai, pietums bus vistienos krutinele, po to vel obuoliai ir vakarienei liesos varskes pakelis wink.gif
Atsakyti
Tinka nebent reikia prieš balių įlįsti į suknelę, o po to, kaip Dievulis duos. Jei rimtai, tikrai nesiūlyčiau jos laikytis schmoll.gif
Šiaip mintis kaip ir gera: gausu baltymų, bet per mažai angliavandenių ir riebalų šioje dietoje ir jau vitaminų. Na ne kažką... Dieta turi būti tokia, kurios laikytis būtų galima, kad ir visą gyvenimą, liktų jėgų sportui. Nes kaip gyveni - taip ir atrodai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2014 05 24, 13:39)
Tinka nebent reikia prieš balių įlįsti į suknelę, o po to, kaip Dievulis duos. Jei rimtai, tikrai nesiūlyčiau jos laikytis schmoll.gif
Šiaip mintis kaip ir gera: gausu baltymų, bet per mažai angliavandenių ir riebalų šioje dietoje ir jau vitaminų. Na ne kažką... Dieta turi būti tokia, kurios laikytis būtų galima, kad ir visą gyvenimą, liktų jėgų sportui. Nes kaip gyveni - taip ir atrodai smile.gif

Tylu cia. Pradejau aktyviai sportuoti, ir noreciau isryskinti raumenukus , kazin tiktu si dieta?
Atsakyti
Labas rytas. Labai gundausi pasilaikyti sios dietos. Kazkada kelias dienas laikiausi, visai graziai krito svoris. Manau ir mityba nebloga, angiavandeniu jau per daug valgau, uzsiauginau daug svorio, o arteja siltos dienos (jau savaitgali apie +19), reikes siltus rubus nusimesti. Gal kas prisijungs kompanija palaikyti.

Rytinis svoris didesnis nei visada, visa aptinusi, bet siandien prasidejo mmm, tai normalu.
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2015 04 20, 10:24)
Labas rytas. Labai gundausi pasilaikyti sios dietos. Kazkada kelias dienas laikiausi, visai graziai krito svoris. Manau ir mityba nebloga, angiavandeniu jau per daug valgau, uzsiauginau daug svorio, o arteja siltos dienos (jau savaitgali apie +19), reikes siltus rubus nusimesti. Gal kas prisijungs kompanija palaikyti.

Rytinis svoris didesnis nei visada, visa aptinusi, bet siandien prasidejo mmm, tai normalu.

As planuoju laikytis:)
Atsakyti
QUOTE(penelope1913 @ 2015 04 20, 15:41)
As planuoju laikytis:)


Butu smagiau wink.gif Man skauda pilva (mmm), nuotaika del to ne itin pakili. Bet laikausi, kol kas viskas pagal meniu. 18val vistiena, ir veliau didelis obuolys. Gal dar 1-2 puodeliai arbatos, nes salta, maistas nesildo....
Atsakyti
Pasirodo salta ne nuo maisto, o temperaturos turiu doh.gif Del rytdienos, nes nezinau ar laikysiuosi g.gif Gal nukelsiu g.gif
Atsakyti