Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminų ir baltymų dieta

Sveikos.
Aš nesilaikau tikslaus dietos meniu, bet tikiuosi, kad pritapsiu prie jūsų. Mano dietos principas labai panašus: valgau daug baltymų (mėsa, žuvis, kiaušiniai, pieno produktai) ir vitaminų (daržovės ir vaisiai), nevalgau daug angliavandenių turinčio maisto (miltiniai produktai ir bulvės).
Kadangi nesilaikau tiksliai, be to, būta nuklydimo šventinių dienų, rezultatai gal ir nėra tokie stulbinantys, bet esu patenkinta. Laikausi mėnesį, numečiau 3.5kg.
Realus tikslas: dar bent -3.5kg, svajonių tikslas -10kg.
Kadangi neturiu viršsvorio, kg skaičius nėra pats svarbiausias dalykas. Tiesiog pastaruoju metu įpratau užkandžiauti nesveiku maistu (bandelės, pyragėliai), ir per kelis pastaruosius mėnesius priaugau kone 5kg. Pamaniau, kad jeigu tęsiu tokį gyvenimo ritmą, greitai bus dar blogiau ir sunkiau numesti priaugusį svorį. Taigi mano antrasis tikslas: pakeisti mitybos įpročius.
Atsakyti
Ar yra norinciu laikytis sios dietos nuo rytojaus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geeky @ 2015 10 08, 14:13)
Ar yra norinciu laikytis sios dietos nuo rytojaus? 4u.gif

Galiu palaikyti kompaniją.tik aš nesilaikysiu griežtai jos.valgysiu 3k.baltymus su daržovėmis.baigiu laikytis japoniskos dietos po 2dienų.ir noriu dar kurį laiką pasimaitint panašiu principu.kad itvirtint svori...tai jei kompanija tinka.jungiuosi.😉
Atsakyti
QUOTE(nepoli @ 2015 10 08, 17:14)
Galiu palaikyti kompaniją.tik aš nesilaikysiu griežtai jos.valgysiu 3k.baltymus su daržovėmis.baigiu laikytis japoniskos dietos po 2dienų.ir noriu dar kurį laiką pasimaitint panašiu principu.kad itvirtint  svori...tai jei kompanija tinka.jungiuosi.😉


Nepoli, labai tinka 4u.gif
Man irgi norisi vaisius i darzoves keisti bet galvoju Pabandysiu pirma sios dietos efektinguma. Kaip per japoniska dieta svoris krenta? As daug geru dalyku esu girdejusi, bet kadangi vegetare man neimanoma butu.
Atsakyti
QUOTE(Geeky @ 2015 10 08, 18:54)
Nepoli, labai tinka 4u.gif
Man irgi norisi vaisius i darzoves keisti bet galvoju Pabandysiu pirma sios dietos efektinguma. Kaip per japoniska dieta svoris krenta? As daug geru dalyku esu girdejusi, bet kadangi vegetare man neimanoma butu.

vaisius valgyti per dieta nelabai patartina, nes juose daug cukraus, o nuo jo ir apetitas kyla...pastebėjau ir aš pati šitą dalyka, nes japoniškoj dietoj kelios vakarienės buvo vaisiai, tai po jų labai sunku laikytis, valgyt norisi..tai geriau jau daržovės...
man šiandien pagal meniu pietums kiaušiniai su daržovėmis, vakarienei žuvis...
Atsakyti
Kaip einasi pirma diena?Aš tai šiandien visai ne pagal japoniškos dietos plana pietus valgiau...vakarienė nusimato irgi kitokia...😆
Daug reikalų šiandien buvo.tai grįžau tik 17h.pietums nieko iš anksto nesidariau nes pagal plana kiaušiniai.tai sakau greit išsivirsiu...na o grįžtu ir žiūriu kad kiaušinių nebeturių,tai ant greičio salotas su mozarela pasidariau...☺ taip ir būna,kai iš anksto nepasigamini....
Atsakyti
QUOTE(nepoli @ 2015 10 09, 18:50)
Kaip einasi pirma diena?Aš tai šiandien visai ne pagal japoniškos dietos plana pietus valgiau...vakarienė nusimato irgi kitokia...😆
Daug reikalų šiandien buvo.tai grįžau tik 17h.pietums nieko iš anksto nesidariau nes pagal plana kiaušiniai.tai sakau greit išsivirsiu...na o grįžtu ir žiūriu kad kiaušinių nebeturių,tai ant greičio salotas su mozarela pasidariau...☺  taip ir būna,kai iš anksto nepasigamini....


Sveika Nepoli!

Man pirma diena visiska iskrova nes vakar buvau su kolegomis restorane "pasvesti" taip lengvai pasakius lotuliukas.gif siandien visa diena is namu buvau isejus kad iskrova lengviau eitusis tai skysciai vien buvo.
As vegetare esu man idomu kaip sios dietos efektyviau laikytis. Man mesa keisti reikia suriu ar varske. Tai prispirkau ozkos, mocarelos, edamo surio plius varskes ir naturalaus jogurto. Pusryciams viskas aisku kiausiniai o kaip paskui man geriausia butu valgyti? Tarkim as pietums varske su naturaliu jogurtu pamaisius suvalgysiu, o vakarienei suris koks. Man baisu kad nuo to surio tik svoris nesukiltu. Zodziu, laukiu tavo patarimo biggrin.gif noriu sios dietos laikytis kuo arciau plano, bet an nezinau kaip man cia geriau ta mesa pakeitus gal kokiu minciu geru turi?
Papildyta:
Kadangi abi pirmos dienos neturejimo tai startuojame nuo rytojaus smile.gif ar kas diena sveriesi?
Atsakyti
QUOTE(Geeky @ 2015 10 09, 21:19)
Kadangi abi pirmos dienos neturejimo tai startuojame nuo rytojaus smile.gif ar kas diena sveriesi?

Na gali omleta keptis jei kiaišinius valgai.gert pasukas.kefyra pvz vakarienei.aš kadangi viską valgau.tai nežinau daug šioj sritį.man ryt paskutinė japoniškos dietos diena.bet maistas panasus.baltymai ir daržovės...
o tu zuvį valgai?

Šios dienos meniu:
Kava be cukr. Duonos riekė.
mozarela su agurku ir pomidoru.
100g.žuvies su raug. agurku.

Sveriuosi ne visada kasdiena.svarstyklės labai jau atgyvene.tai ir tas svoris nera tikslus.tik preliminariai...😊
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nepoli: 09 spalio 2015 - 21:08
QUOTE(nepoli @ 2015 10 09, 21:06)
Na gali omleta keptis jei kiaišinius valgai.gert pasukas.kefyra pvz vakarienei.aš kadangi viską valgau.tai nežinau daug šioj sritį.man ryt paskutinė japoniškos dietos diena.bet maistas panasus.baltymai ir daržovės...
o tu zuvį valgai?

Šios dienos meniu:
Kava be cukr. Duonos riekė.
mozarela su agurku ir pomidoru.
100g.žuvies su raug. agurku.

Sveriuosi ne visada kasdiena.svarstyklės labai jau atgyvene.tai ir tas svoris nera tikslus.tik preliminariai...😊


Bijau daugiau nei du kiausinius per diena valgyti... Zuvies nevalgau, ziuresiu kaip cia man seksis.

Skrumniai siandien pavalgei lotuliukas.gif as per sia dieta sversiuosi kas diena, kad matyciau kaip tas suris veikia mano organizma.
Atsakyti
QUOTE(Geeky @ 2015 10 09, 23:38)
Bijau daugiau nei du kiausinius per diena valgyti... Zuvies nevalgau, ziuresiu kaip cia man seksis.

Skrumniai siandien pavalgei lotuliukas.gif as per sia dieta sversiuosi kas diena, kad matyciau kaip tas suris veikia mano organizma.

Kai reikalu daug ir betko nevalgau tai ir gaunasi skrumniai😀
šnd nustebino svarstyklės.65kg su kapeikom...cia gal dėl to kad mmm baigėsi, nes realiai tai negalėjo per diena virs
Kg nukrist.😕
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nepoli: 10 spalio 2015 - 07:04
Pirma diena buvo siaubinga! Kadangi man atostogos pramiegojau pirmus du valgymus lotuliukas.gif kol atostogauju labai sunku laikytis valgymo grafiko, tad nutariau geriau laikytis grikiu dietos kur galiu miegoti iki pietu ir valgyti kada noriu. biggrin.gif BET gryzusi i darba tikrai pradesiu sia dieta is naujo, nes bus naudinga ismokti valgyti tokiu grafiku.
Atsakyti
QUOTE(Geeky @ 2015 10 10, 22:41)
Pirma diena buvo siaubinga! Kadangi man atostogos pramiegojau pirmus du valgymus lotuliukas.gif kol atostogauju labai sunku laikytis valgymo grafiko, tad nutariau geriau laikytis grikiu dietos kur galiu miegoti iki pietu ir valgyti kada noriu. biggrin.gif BET gryzusi i darba tikrai pradesiu sia dieta is naujo, nes bus naudinga ismokti valgyti tokiu grafiku.

Na aišku...kaip suprantu vėl lieku viena.😢
Atsakyti