Įkraunama...
Įkraunama...

Baseinai Kaune

dar girdejau, kad Mastaiciuose vyksta tokios treniruotes. ten kazkokia aukstesnioji mokykla yra, tai jos sporto salej. Mastaiciai, tai netoli Garliavos, kas nezinot smile.gif tik vat nezinau kaip ten su treniruotemis bus vasara... g.gif
Atsakyti
O Oazej nebandei? Ten irgi vyksta treniruotes baseine.... thumbup.gif
Atsakyti
Zinau, kad aqua aerobika vykdavo Hermyje, bet tik 1-2 kartus per savaite ir ne vakare + Hermis labai prabangus ir, supranatama, brangus klubas. Nebet vasara ipirkciau abonementa, kadangi tokiu metu vyksta akcijos.
Atsakyti
Gal nuo rudens bus daugiau baseinų Kaune, kur galima pasimankštinti vandenyje?
beje, gal kas žino, kada po vasaros atsidaro Kauno Centro sporto mokyklos baseinas? o koks jo gylis? ar nemokantis plaukti gali eiti ar nelabai - nes į kompaniją nori jungtis žmogeliukas, kuris tik vos vos plaukia smile.gif
Atsakyti
Vajei ir aš labai norėčiau. Tik kažin kokiom valandom vyksta. Pasaka, jei vakarais bigsmile.gif Prisijungčiau ax.gif
Atsakyti
aš irgi mielai prisijungčiau clap.gif
Atsakyti
Lankau Aqua Linijoj ir man ten patinka, nors pastaruoju metu mazokai vyksta uzsiemimu ir laikai netinka.
Vakar pirma karta nuejau i Oaze AQUA, tai visai nepatiko. Baseine vyksta uzsiemimas, kiti plaukioja ziuri, vaiksto pro sali, kaip "prachodnoj dvor". Be to trenere nepataiso judesiu, nors bent jau salia manes dare tikrai neteisingai, nieko nepaaiskina apie kvepavima.
Taigi, palyginus, Linijoj tikrai geriau ir AQUA treneriai geresni smile.gif

Idomu, kaip ten, ku Misko gatvej yra baseinas? Kaip ten treneriai? Kaip baseinas, ar kai vyksta uzsiemimas, gali kiti plaukioti?
Atsakyti
na manau kad miško gatvėj pats sau plaukioji kaip nori ir tiek ,abejoju ar ten vyksta kokie spec užsiėmimai.Tik žinau kad nemokantiems plaukti duoda tokia lentas
Atsakyti
Misko g. aerobika vyksta 2 takuose, o kituose vyksta uzsiemimai arba plaukioja kiti klientai. Bent jau pernai vyko 2 k. savaiteje, kaip bus siemet nezinau.
Atsakyti
agotas, o ten nemokantys plaukti gali lankyti vandens aerobiką? ar labai gilu?
Papildyta:
QUOTE(Monet @ 2006 09 01, 14:22)
Lankau Aqua Linijoj ir man ten patinka, nors pastaruoju metu mazokai vyksta uzsiemimu ir laikai netinka.

Nuo 2006-09-04 pakeisti tvarkaraščiai, yra daugiau užsiėmimų ieškok čia. Bet ir kainos pasikeitė - aišku, padidėjo po vasaros cool.gif
Man Linijoj ne visi aqua treneriai patinka - pvz. Jurga kažkaip nelabai man schmoll.gif O va Natalija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2006 09 04, 18:56)
agotas, o ten nemokantys plaukti gali lankyti vandens aerobiką? ar labai gilu?
Papildyta:

Nuo 2006-09-04 pakeisti tvarkaraščiai, yra daugiau užsiėmimų ieškok čia. Bet ir kainos pasikeitė - aišku, padidėjo po vasaros  cool.gif
Man Linijoj ne visi aqua treneriai patinka - pvz. Jurga kažkaip nelabai man  schmoll.gif  O va Natalija  thumbup.gif


Tikrai negulu, nes tas baseinas pritaikytas moksleiviams. Man atrodo, kad tam, gale, kur vyksta aerobika gylis apie 1.20. Tikrai visada sieki dugna bigsmile.gif
Atsakyti
nu merginos, ar jau pradejote kuri eiti i ta sporto mokykla ? kaip ten? ar patinka jums?
nes as planuoju nuo spalio pradeti eiti... tai galvoju prie ko cia prisiplakus kaip sakant ax.gif nes labai jau nedrasu vienai eiti blush2.gif
Atsakyti