Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingos situacijos

Mano irgi nelabai linksma istorija, tik ydomi tuo, kad dar be pabaigos.
Atsitiko visakas vakar, gyvenu nedideliame miestelyje, dirbu imonėje, kuri turi patalpas prie pat miesto savivaldybės. Vietos stovėjimui apie tą savivaldybę labai daug, žinoma mašinų irgi nemažai. ten ir statom visi ir meras ir seniūnas ir aš savo mažytę VW Lupo ir mūsų direktorius ir stomotologė, kur už sienos dirba ir jos pacientai ir šiaip interesantai visų aplinkui institucijų. Aikštelė didelė - vietos visiems užtenka. Aš pati radau tokią mielą viečikę palei mažą galvelę prie pat savivaldybės sienos. Telpa ten tik kokios 3-4 mašinos. Sakiau mano mašinytė maža, daug vietos neužima, parkuojuosi tvarkinagi pagal taisykles. Pastebėdavau, kad šalia mano mašinos vis atsistoja tokios naujos, blizgančios Audikės ir Mitsubishisiai, mano mašinytė irgi graži, blizga, nauja 2002 metų, ant galinio stiklo didelis ženklas 70. Vakar vakare gerokai po 17 valandos susiruošiau namo žiūriu gi prie mano mašinos stovi ta nauja Mitsubishi, tik stovi ji ne greta kip visada, bet taip, kad aš niekaip neišvažiuosiu, žodžiu atsistojo skersai man už galo.o mašinos nosytė (maniškės) beveik į sieną atsirėmusi, sakiau, kad parkuoju tvarkingai, taupydama vietą,. Prieinu, pasižiūriu, taigi matosi, kad piktybiškai taranuotas stovintis automobilis. Grižtu atgal i kontorą, pasijuokiu su bendradarbiais, galvoju kažkas trumpam užsuko į savivaldybę ir tuoj išeis. Kur tau!Niekas niekur neina. Einu dar kartą apsižiūrėti kiek tos vietos turiu pro sieną gal išsukčiau, ogi žiūriu už priekinio valytuvo užkištas lapelis, ten ant A4 formalo kompiuteriu atspausdintas toks tekstas: PRAŠOME ČIA NESTATYTI MAŠINOS. ŠIOS MAŠIMŲ STOVĖJIMO VIETOS YRA VIP. Būtent taip ir parašyta, su klaida ir VIP paryškintas. Aš tai žinau ką reiškia žodis VIP, bet matyt tas kas sugalvojo ir kas rašė - nelabai, nes nelabai jis čia dera su visu sakiniu ir aplamai... Juokiuosi atsistojusi vidury kiemo ir ką daugiau galiu padaryti. Atvažiavo mano direktorius, atsivežė fotoaparatą, viską nufotografavo, nufilmavo. Pasirodo aš ir pati nežinojau visų savo mašinos galimybių - visdėlto truputuką atsirėmusi į tą blizgančią Mitsubishi truputuką paprakaitavusi ir vel bakstelėjusi jai į šoną, pagaliau išvairavau ant šaligalvio, prasukau (vos vos) pro savivaldybės laiptus ir atsidūriau LAISVĖJE.
Esmė tame, kad jokio ženklo, kad tos vietos palei sieną rezervuotos ar yra VIP (absurdiškai skamba) nėra, juk vieną dieną VIP-as gali sugalvoti statyti mašiną palei kitą sieną ir ką? Ten jau bus jo stovėjimo vieta, į kurią niekas neturi teisės statyti automobilio? Nemanau. Taip kaip nemanau, kad paliksiu šitą įvykį ramybėje, vietiniame laikraštyje tikrai atsiras straipsniukas su nuotarukomis. Šiandien atvažiavusi vėl ten pat pastačiau mašiną, tik dabar esu pasiruošusi taranavimui ar net padangų badymui. Gėda turėtų būti aukštiems pareigūnams taip elgtis . Vaikiška sakyčiau. Va grįšiu namo ir nuotraukytes čia į forumą dar įmesiu, tegu žinosi, kad nešpietna aš moteriškė.
Atsakyti
Parašysiu keletą juokingai absurdiškų istorijų, kurių dalyvių t.y. vairuotojų elgesio niekaip negaliu suprasti:

1. Važiuoju vieną saulėtą rytą į darbą, na priešais mane neramus pilietis muistosi su Golfu, o dar prieš jį policijos ekipažas, o dar prieš ji... (juokauju, daugiau nevardinsiu wink.gif ). Taigi, kolona po truputį, bet stabiliai juda į prieki. Staiga žiuriu ir negaliu patikėti savo akimis: golfukas pasimuistė ir tiesiai ant traukinių pervažos šoko aplenkinėti policininkų automobilį. Aišku, iškarto įsijungė policijos švyturėliai ir berniokas už kelių metrų buvo sustabdytas. Kaip sakoma durną ir bažnyčioj muša...

2. Irgi su policininkais, tik šį kartą jie stovėjo priešais mane, o prieš policininkus stovėjo dar vienas mašiniukas. Kaip ir priklauso raudona spalva - visi kantriai, draugiškai laukiam. Tik užsidegė geltona, kad raus priešais stovėjęs automobilis iš vietos.... Kaip ir reikia tikėtis viskas baigiasi kaip ir pirmoj istorijoj biggrin.gif

Atsakyti
blush2.gif
QUOTE(JOLITUKAS @ 2006 03 21, 15:51)
Parašysiu keletą juokingai absurdiškų istorijų, kurių dalyvių t.y. vairuotojų elgesio niekaip negaliu suprasti:

1. Važiuoju vieną saulėtą rytą į darbą, na priešais mane neramus pilietis muistosi su Golfu, o dar prieš jį policijos ekipažas, o dar prieš ji... (juokauju, daugiau nevardinsiu wink.gif ). Taigi, kolona po truputį, bet stabiliai juda į prieki. Staiga žiuriu ir negaliu patikėti savo akimis: golfukas pasimuistė ir tiesiai ant traukinių pervažos šoko aplenkinėti policininkų automobilį. Aišku, iškarto įsijungė policijos švyturėliai ir berniokas už kelių metrų buvo sustabdytas. Kaip sakoma durną ir bažnyčioj muša...

2. Irgi su policininkais, tik šį kartą jie stovėjo priešais mane, o prieš policininkus stovėjo dar vienas mašiniukas. Kaip ir priklauso raudona spalva - visi kantriai, draugiškai laukiam. Tik užsidegė geltona, kad raus priešais stovėjęs automobilis iš vietos.... Kaip ir reikia tikėtis viskas baigiasi kaip ir pirmoj istorijoj  biggrin.gif



oi zinok buna tokiu kvailu dienu blush2.gif ir itariu, kad daugumai, is sono aisku atrodo doh.gif
Toks zioplumo priepolis neaplenke ir musu blush2.gif
Buvo aplankyt draugo mamos, susiruosem namo vaziuot, sukrovem tasias ir i trasa. Vaziuojam ziurim mentai saudo, draugas:"O ziurek cia mentai saudo."As dar saugos dirza prisisegiau.Skambina jo mama ,sako tase viena pamirsom, na mes apsisukom pasiemem tases ir vel namo. Vaziuojam , draugas biskiuka virsija, tik sako oi pyp cia gi mentai stovejo, pasiziurim mes i vieta kur jie stovejo, o jie jau lazdike majoja smile.gif Va tokia skleroze abiems smile.gif

o man buvo irgi bajeris. Stoviu as ant sank., o ten labai sunku pasukt, gaudau vis momenta kada bus galima sukt, nervingai maigau pavaras. Ziuriu geras momentas sukt, pradejau judet ogo atgal vaziuoju doh.gif Is to maigimo ir ijungiau atbulini tongue.gif Vyruko kuris stovejo po manes veidas buvo blink.gif Gerai, kad laiku susigrebiau ir sustojau smile.gif

Atsakyti
Aš jau pasakojau šitą įvykį prie žioplumo temos, bet įmesiu ir čia biggrin.gif

Žodžiu taip, prieš mėnesį (lyg tyčia pirmadienį) buvo mano gimtadienis. Diena pasitaikė be galo graži (panašiai, kaip šiandien): švietė saulė, buvo daug sniego, ir be galo šalta, termometras rodė -10 wink.gif Na, bet aš tik iki mašinos, kuri stovi čia pat, kieme, nubėgsiu ir tikrai nesušalsiu schmoll.gif Išeinu, užrakinu duris, šuniui dar skanėstą numetu, kad veikti turėtų ką (beje, mes name gyvename) ir traukiu prie mašinos. Paspaudžiu signalizacijos pultelį, atsirakinu ją ir jau darysiu dureles, o jos, gyvatės, nė iš vietos - prišalo. Ai, dzin, galvoju, keleivio durelės gal atsidarys apeinu mašiną, signalizacija užsirakino (nes jei per 30 s durelių neatidarau, signalizacija mašiną užrakina), bet aš vėl atsirakinau, paplėšiau tas dureles, uf, viskas ok, atsidarė. Numetu ant keleivio sėdynės rankinę, ant savo sėdynės raktelius ir iš vidaus atsidarau vairuotojo dureles beigi vėl jas uždarau. Tada, kad nereikėtų laipioti iš vienos vietos į kitą, elegantiškai išlipu iš mašinos, uždarau keleivio dureles ir apeinu, norėdamas įsėsti iš savo pusės... Ir jau betiesdama ranką vairuotojo durelių link, netikėtai išgirstu elegantišką pypt bei suprantu, kad mašina UŽ-SI-RA-KI-NO... blink.gif
Taigi, likau stovėti 10 laipsnių šaltyje prie užsirakinusios mašinos... Žinau, kad turiu atsarginį raktą, žinau, kad jis yra namie ir netgi žinau, kur... Bet taip pat žinau, kad mano raktai nuo namų yra rankinėje, kuri, po velnių, guli mašinoje ant keleivio sėdynės!!! unsure.gif
Juokdamasi pati iš savęs ir iš savo dabar jau nevykusio gimtadienio ryto, skambinu brangiausiajam ir prašau atvažiuoti manęs gelbėti... Deja, jis susirinkime ir atvažiuoti negalės Tada prisimenu, kad yra dar vienas žmogus, turintis raktus nuo mūsų namo - brangiausiojo mama ax.gif Ką gi, teko skambinti jai, žadinti iš miego ir maldauti, kad kuo greičiau atvažiuotų, nes aš į darbą katastrofiškai vėluoju, o vėluoti negaliu unsure.gif Turėdama minty tai, kad mama gyvena Rukainiuose, o mes prie Nemenčinės, primečiau, kad skubėdama ji gal atvažiuos per pusvalandį... Gal... Taigi, nebeliko nieko kita, kaip tik slampinėti aplink savo automobilį, aplink namus, grožėtis gamta ir pavydėti šuniui jo kailio... Mama atvažiavo po valandos...
PABAIGA... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylda @ 2006 03 24, 16:43)
Aš jau pasakojau šitą įvykį prie žioplumo temos, bet įmesiu ir čia biggrin.gif

Žodžiu taip, prieš mėnesį (lyg tyčia pirmadienį) buvo mano gimtadienis. Diena pasitaikė be galo graži (panašiai, kaip šiandien): švietė saulė, buvo daug sniego, ir be galo šalta, termometras rodė -10 wink.gif Na, bet aš tik iki mašinos, kuri stovi čia pat, kieme, nubėgsiu ir tikrai nesušalsiu  schmoll.gif  Išeinu, užrakinu duris, šuniui dar skanėstą numetu, kad veikti turėtų ką (beje, mes name gyvename) ir traukiu prie mašinos. Paspaudžiu signalizacijos pultelį, atsirakinu ją ir jau darysiu dureles, o jos, gyvatės, nė iš vietos - prišalo. Ai, dzin, galvoju, keleivio durelės gal atsidarys  apeinu mašiną, signalizacija užsirakino (nes jei per 30 s durelių neatidarau, signalizacija mašiną užrakina), bet aš vėl atsirakinau, paplėšiau tas dureles, uf, viskas ok, atsidarė. Numetu ant keleivio sėdynės rankinę, ant savo sėdynės raktelius ir iš vidaus atsidarau vairuotojo dureles beigi vėl jas uždarau. Tada, kad nereikėtų laipioti iš vienos vietos į kitą, elegantiškai išlipu iš mašinos, uždarau keleivio dureles ir apeinu, norėdamas įsėsti iš savo pusės...  Ir jau betiesdama ranką vairuotojo durelių link, netikėtai išgirstu elegantišką pypt bei suprantu, kad mašina UŽ-SI-RA-KI-NO...  blink.gif
Taigi, likau stovėti 10 laipsnių šaltyje prie užsirakinusios mašinos... Žinau, kad turiu atsarginį raktą, žinau, kad jis yra namie ir netgi žinau, kur... Bet taip pat žinau, kad mano raktai nuo namų yra rankinėje, kuri, po velnių, guli mašinoje ant keleivio sėdynės!!!  unsure.gif
Juokdamasi pati iš savęs ir iš savo dabar jau nevykusio gimtadienio ryto, skambinu brangiausiajam ir prašau atvažiuoti manęs gelbėti... Deja, jis susirinkime ir atvažiuoti negalės  Tada prisimenu, kad yra dar vienas žmogus, turintis raktus nuo mūsų namo - brangiausiojo mama  ax.gif  Ką gi, teko skambinti jai, žadinti iš miego ir maldauti, kad kuo greičiau atvažiuotų, nes aš į darbą katastrofiškai vėluoju, o vėluoti negaliu  unsure.gif Turėdama minty tai, kad mama gyvena Rukainiuose, o mes prie Nemenčinės, primečiau, kad skubėdama ji gal atvažiuos per pusvalandį... Gal... Taigi, nebeliko nieko kita, kaip tik slampinėti aplink savo automobilį, aplink namus, grožėtis gamta ir pavydėti šuniui jo kailio... Mama atvažiavo po valandos...
PABAIGA...  smile.gif

ta pati problema būna mano vyrui su mano mašina, kai užvedi ji užsirakina, o jis ne karta su atvirom durelėm užvedė ir išlipo langų valyt, gerai kai tiek keli kartai prie namų buvo, ir jis manes laukė, tad grįžau namo paėmiau raktus ir viskas liux, bet viena karta susiruošem i kelione, ir jis iš ryto pameme atsargini pulteli kad patikrinti tepalus ir t.t, na po darbų išvažiavom, vyras atidavem man ta atsargini pultelį, ir aišku ant rytojaus pasikartojo ta pati situacija, be manes jis nuejo užvesti mašinos, tad ir vėl užsirakino, visa laime kad turėjau atsargini pulteli, o mes randames kitam mieste iki namų gan tolokai. tai dabar kiekviena karta kai vyras važiuoja su mano mašina pasakau, pas mane užvedus iš kart užsirakina. smile.gif
Atsakyti
Dar kartą paskaičiau ir prisijuokiau lotuliukas.gif
Kabinu temą į viršų mirksiukas.gif
Gera humoro dozė dar niekam nepamaišė thumbup.gif
Atsakyti

o kaip baigesi ši istorija???
QUOTE(Aliondra @ 2006 03 21, 11:59)
Mano irgi nelabai linksma istorija, tik ydomi tuo, kad dar be pabaigos.
Atsitiko visakas vakar, gyvenu nedideliame miestelyje, dirbu imonėje, kuri turi patalpas prie pat miesto savivaldybės. Vietos stovėjimui apie tą savivaldybę labai daug, žinoma mašinų irgi nemažai. ten ir statom visi ir meras ir seniūnas ir aš savo mažytę VW Lupo ir mūsų direktorius ir stomotologė, kur už sienos dirba ir jos pacientai ir šiaip interesantai visų aplinkui institucijų. Aikštelė didelė - vietos visiems užtenka. Aš pati radau tokią mielą viečikę palei mažą galvelę prie pat savivaldybės sienos. Telpa ten tik kokios 3-4 mašinos. Sakiau mano mašinytė maža, daug vietos neužima, parkuojuosi tvarkinagi pagal taisykles. Pastebėdavau, kad šalia mano mašinos vis atsistoja tokios naujos, blizgančios Audikės ir Mitsubishisiai, mano mašinytė irgi graži, blizga, nauja 2002 metų, ant galinio stiklo didelis ženklas 70. Vakar vakare gerokai po 17 valandos susiruošiau namo žiūriu gi prie mano mašinos stovi ta nauja Mitsubishi, tik stovi ji ne greta kip visada, bet taip, kad aš niekaip neišvažiuosiu, žodžiu atsistojo skersai man už galo.o mašinos nosytė (maniškės) beveik į sieną atsirėmusi, sakiau, kad parkuoju tvarkingai, taupydama vietą,. Prieinu, pasižiūriu, taigi matosi, kad piktybiškai taranuotas stovintis automobilis. Grižtu atgal i kontorą, pasijuokiu su bendradarbiais, galvoju kažkas trumpam užsuko į savivaldybę ir tuoj išeis. Kur tau!Niekas niekur neina. Einu dar kartą apsižiūrėti kiek tos vietos turiu pro sieną gal išsukčiau, ogi žiūriu už priekinio valytuvo užkištas lapelis, ten ant A4 formalo kompiuteriu atspausdintas toks tekstas: PRAŠOME ČIA NESTATYTI MAŠINOS. ŠIOS MAŠIMŲ STOVĖJIMO VIETOS YRA VIP. Būtent taip ir parašyta, su klaida ir VIP paryškintas. Aš tai žinau ką reiškia žodis VIP, bet matyt tas kas sugalvojo ir kas rašė - nelabai, nes nelabai jis čia dera su visu sakiniu ir aplamai... Juokiuosi atsistojusi vidury kiemo ir ką daugiau galiu padaryti. Atvažiavo mano direktorius, atsivežė fotoaparatą, viską nufotografavo, nufilmavo. Pasirodo aš ir pati nežinojau visų savo mašinos galimybių - visdėlto truputuką atsirėmusi į tą blizgančią Mitsubishi truputuką paprakaitavusi ir vel bakstelėjusi jai į šoną, pagaliau išvairavau ant šaligalvio, prasukau (vos vos) pro savivaldybės laiptus ir atsidūriau LAISVĖJE.
Esmė tame, kad jokio ženklo, kad tos vietos palei sieną rezervuotos ar yra VIP (absurdiškai skamba) nėra, juk vieną dieną VIP-as gali sugalvoti statyti mašiną palei kitą sieną ir ką? Ten jau bus jo stovėjimo vieta, į kurią niekas neturi teisės statyti automobilio? Nemanau. Taip kaip nemanau, kad paliksiu šitą įvykį ramybėje, vietiniame laikraštyje tikrai atsiras straipsniukas su nuotarukomis. Šiandien atvažiavusi vėl ten pat pastačiau mašiną, tik dabar esu pasiruošusi taranavimui ar net padangų badymui. Gėda turėtų būti aukštiems pareigūnams taip elgtis . Vaikiška sakyčiau. Va grįšiu namo ir nuotraukytes čia į forumą dar įmesiu, tegu žinosi, kad nešpietna aš moteriškė.

Atsakyti
na,matau ,kad cia visoms "gerai" sekasi kelyje:) su moteriskem tikrai nepanuobodziausi...
man vakar irgi juokinga situacija nutiko...lekiau per viena toki miesteli, kuriame gal 500 gyventoju (myniau i parduotuve), ogi islekiu is uz posukio ir matau policininku auto. taip pasimeciau, juk velykos ir dar tokiam kaime tikrai nesitikejau ju...is tos nuostabos net pati sustojau:) o jau jiems nieko kito ir neliko ka daryt, tik islipt is masinos ir patikrinti dokumentus, bet juokesi ir jie, ir as....
kazkokia mistika, teises turiu jau daugiau nei 5 m., bet policininkai stabde 3 kartus -karta uzsienyje, kur jie niekada nieko nestabdo, bet mane kazkodel sustabde, mat nusprende, kad narkotiku turiu: doh.gif ir du kartus tame kaime, kur ju is viso niekada nebuna.....
Papildyta:
o su uzsirakinusia masina irgi turejom ivyki, tik jis baiges liudniau... viena vakara su brangiausiu nulekem i centra pasivaiksciot (tai buvo gal pries kokius penkis m. ir musu masiniuke centrinio nebuvo). nepamenu detaliu, tik prisimenu,kad kazka "gudraus" padariau ax.gif ir auto uzsirakino, o jos atrakinti - negalim. ir ka? ejom pas saugojimo aiksteles sarga prasyt plaktuko ir dauzem galini langa....
Atsakyti
Oi pasilinksminau beskaitydama lotuliukas.gif aisku, smagu kaip tikrai lietuvei, kad pati dar taip nepapuoliau ax.gif Bet uztat mano vyras panasiai pridirbo. Turejau renault laguna, biski tiuninguota, del spoilerio ant shiknos, bagazines dangtis del to buvo sunkus, todel jei blogai uzdarydavom bagazine, nesimatydavo kad kazkas ne taip. Taip pat visos spyneles buvo uzkiztos, raktu duru atrakinti neidavo, tik su signalizacijos pulteliu.
Viena ryta, atejus i stovejimo aikstele pasiimti masiniuko, ji nerodo jokiu gyvybes zenklu. Nereaguoja nei i signalizacijos pulteli, nei i rakto imobilaizeri. Einam su vyru ratu aplink masiniuka, ir vis bandom. Speliojam, ar baterke pultelyje nusedo, ar masina uzsilenke, ar siaip akumas masinos nudvese. Baterija pultelio - negali buti, ka tik ideta signalizacija ir pultelis net nenuciupinetas. Masina uzsilenke - irgi nelabai tiketina, ka reikejo, viskas suremontuota ir pakeista. Lieka vienintele problema - akumuliatorius nudvese per savaitgali. Tada kyla klausimas kodel. Pirma mintis, kad akuma nudvasino kazkurios blogai uzdarytos dureles. Vyras eina ratu ir visas tikrina. Ir ka galvojat - bagazine neuzdaryta. As jau ir apsidziaugti spejau, pagaliau pateksim i vidu. Vyras iskilmingai istaria tokius zodzius "tai va del ko akuma numire, gi bagazine neuzdaryta", su tais zodziais jis nuo dusios trinkteli bagazines dangciu, uzdarydamas ji taip kaip priklauso. doh.gif As net atisedau, sakau jam, kad jis ka tik ateme is manes paskutine galimybe laiku atsidurti darbe, ir tik tada jam dasuto, kad per bagazine buvo galima patekti ir i salona verysad.gif Primenu, kad visos spyneles uzkiztos nuo vagiuku, ir patekti galima tik su pulteliu. O kadangi akumas nudvesses - ji reikia pakrauti, ir pakrauti jo neisimant......
Ech nusispjoviau tada, atlekiau i darba (tuomet dirbau servise), pasiemiau elektrika su veikianciu akumu ir krokodilais ir gryzom atgal i aikstele. Aciu dievui buvo jau silti orai, masinele pastovejo saulutej, ir to uzteko kad akumas dar siek tiek parodytu gyvybes ir signalizacija suveike. Taip mes patekom vidun, siek tiek pakrovem akuma, toliau jau pasikroviau kelyje....
Ech tie vyrai, o mus moteriskes dar blondinem vadina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidule1 @ 2007 04 09, 22:44)
Oi pasilinksminau beskaitydama  lotuliukas.gif aisku, smagu kaip tikrai lietuvei, kad pati dar taip nepapuoliau  ax.gif  Bet uztat mano vyras panasiai pridirbo. Turejau renault laguna, biski tiuninguota, del spoilerio ant shiknos, bagazines dangtis del to buvo sunkus, todel jei blogai uzdarydavom bagazine, nesimatydavo kad kazkas ne taip. Taip pat visos spyneles buvo uzkiztos, raktu duru atrakinti neidavo, tik su signalizacijos pulteliu.
Viena ryta, atejus i stovejimo aikstele pasiimti masiniuko, ji nerodo jokiu gyvybes zenklu. Nereaguoja nei i signalizacijos pulteli, nei i rakto imobilaizeri. Einam su vyru ratu aplink masiniuka, ir vis bandom. Speliojam, ar baterke pultelyje nusedo, ar masina uzsilenke, ar siaip akumas masinos nudvese. Baterija pultelio - negali buti, ka tik ideta signalizacija ir pultelis net nenuciupinetas. Masina uzsilenke - irgi nelabai tiketina, ka reikejo, viskas suremontuota ir pakeista. Lieka vienintele problema - akumuliatorius nudvese per savaitgali. Tada kyla klausimas kodel. Pirma mintis, kad akuma nudvasino kazkurios blogai uzdarytos dureles. Vyras eina ratu ir visas tikrina. Ir ka galvojat - bagazine neuzdaryta. As jau ir apsidziaugti spejau, pagaliau pateksim i vidu. Vyras iskilmingai istaria tokius zodzius "tai va del ko akuma numire, gi bagazine neuzdaryta", su tais zodziais jis nuo dusios trinkteli bagazines dangciu, uzdarydamas ji taip kaip priklauso.  doh.gif As net atisedau, sakau jam, kad jis ka tik ateme is manes paskutine galimybe laiku atsidurti darbe, ir tik tada jam dasuto, kad per bagazine buvo galima patekti ir i salona  verysad.gif Primenu, kad visos spyneles uzkiztos nuo vagiuku, ir patekti galima tik su pulteliu. O kadangi akumas  nudvesses - ji reikia pakrauti, ir pakrauti jo neisimant......
Ech nusispjoviau tada, atlekiau i darba (tuomet dirbau servise), pasiemiau elektrika su veikianciu akumu ir krokodilais ir gryzom atgal i aikstele. Aciu dievui buvo jau silti orai, masinele pastovejo saulutej, ir to uzteko kad akumas dar siek tiek parodytu gyvybes ir signalizacija suveike. Taip mes patekom vidun, siek tiek pakrovem akuma, toliau jau pasikroviau kelyje....
Ech tie vyrai, o mus moteriskes dar blondinem vadina doh.gif

thumbup.gif Nerealiai cool.gif
Dėl blondinių tai tikrai kad veltui doh.gif
Neseniai buvau servise, o kad iš jo išvažiuoti reikia atbuliniu apie 2,5-3m pavažiuoti tarp sienų ir tada jau pro vartus cool.gif Tai gerasis servisistas pasiūlė - "Duokit aš jums išvairuosiu" - as į jį pažiūrėjau - blink.gif sakau - "Ne blondinė - pati galiu tongue.gif " lotuliukas.gif
Atsakyti
ax.gif Geras, o as kaip tik ne taip seniai persidaziau i blondines, ivairumo deliai. Ir visai neseniai uzsikepiau savo masiniuko salona persiuti PATI. Aisku, rinkausi informacija kas ir kaip, keleta menesiu masciau visokius niuansus kurie gali nutikti. Zodziu, nulekiu i parduotuve, kuri prekiauja dirbtinem odom ir alcantara, pradedu prasyti, kad to tiek atmatuotu, ano aniek. Pardavejas klausia pas ka vesiu salona siuti, atsakau niekur nevesiu, o bandysiu pati. Jo akys jau issiplete (primenu as blondine, auksti kulnai, ilgi nagai). Pradejo jis man biski patarimu duoti apie sita visa reikala, as galva linkt, kad ta jau zinau, ir ta zinau, ir anas jau numatyta, o jam akys vis pleciasi ir pleciasi. Jau kai viska surinko kas man bus reikalinga sitam projektui, as jam tyliai ir sakau iseidama "as nesu blondine is prigimties, as tik laikinai persidaziau". Zmogus susinepatogino be galo...
Atsakyti
Prisimenu ir aš vieną istoriją iš pirmųjų vairavimo mėnesių doh.gif
Ogi išsiruošiau į Rusų dramos teatrą. Atriedėjau Basanavičiaus gatve ir ką, prie teatro pasuku į skersgatvį, randu aikštelę, pasistatau auto ir laiminga kulniuoju kultūrintis biggrin.gif Nugi girdžiu, man už nugaros kažkas "panele, ir kur žygiuojat?" Atsisuku, o ten policininkas stovi. Aš ką - "nu į teatrą", sakau. Policininkas: "O kodėl per "plytas" į teatrą važinėjat? "Kokias plytas" - net nustėrau doh.gif "Va", rodo jis man į tą pusę, iš kur įsukau, "plyta", ar ženklų nepažįstat? Teatro gatvėj vienpusis eismas" doh.gif Pasimečiau kaip mažas vaikas, rankos kojos dreba, stoviu visa raudona - pirma mano pažintis su policija, kas bus.. Per plytą prieš eismą.. doh.gif Policininkas turbūt pamatė, kad mergaitė dar negausiai vairavimo patirties turi ir atlėgusiu tonu man "gerai, šį kart tiek to, ateičiai išmokit ženklus stebėt, o dabar patraukit automobilį iš Ukrainos ambasados aikštelės ir keliaukit į savo teatrą" doh.gif doh.gif Tai aš, pasirodo, dar ir auto rezervuotose diplomatų vietose pasistačiau.. O ką, atvažiavau prieš eismą, visi ženklai gi į kitą pusę žiūri.. doh.gif
Visa laimė, kad tas policininkas ne kelių, o viešosios policijos atstovas buvo (tvarkai ir saugumui prie ambasados palaikyti), kitaip nežinau, ar taip lengvai išsisukusi būčiau ax.gif
Atsakyti