Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingos situacijos

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif super istorijos.
Papasakosiu ir as na,cia jau greiciau verkti norejosi,nei juokti,nors aisku griztant namo po "(ne)laimingo nutikimo".
Issiruosem su drauge ir jos draugu pakeliaut.Sumastem prie Ginuciu maluno (Ignalinos raj.) nuvaziuot,netoli nuo jo jau buvo pastatytas BITES bokstas(ten galima uzlipt ir nuo jo matosi daugybe ezeru).Na ka palaipiojome,pasifotografavome,einame link masinos,o gi ziurime rakteliai viduje doh.gif doh.gif ,dureles uzrakintos visos.Na ka iki namu ~100km,atsarginis raktas yra,bet-Kaune,tevai Vilniuje.Vilnius-Kaunas-Ginuciai,galvojame ,kad cia tik kritiskiausiu atveju skambinsim,nors aisku ,kas kritiskiau ,gali but.Ziuriu liukas truputi pradarytas,bet su kuo ta rakteli ,vidury misko paiimsi?Reikia vielutes,bet kur gauti??Bokstas aptvertas tvora,nes iejimas mokamas,o skyle prakirpta,siaip ne taip,vos ne kruvinais pirstais islanksteme viela,ir siaip ne taip istraukeme raktelius,tada vaziavome namo.Dekojame tiems,kas pagailejo susimoket kelis litus uz iejima,ir prakirpo ta skyle blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anglė_ligonė: 12 balandžio 2007 - 13:47
Na mano istorija gal ne tiek juokinga, bet man paciai ironiska sypsenele sukele smile.gif
Griztu namo velai velai vakare..ivairuoju i savo daugiabucio kiema ir dairaus vieteles (atsargai minty turiu viena tarpeli gatveje matyta) - yra kazkoks.. na ir dar keletas, kur tilptu po 2/3 masinos is plocio. tai bandau i viena, kur is ilgio.. prieky skersai ant bordiuro uzlipes skersas maziukas masiniukas, o is galo kazkokia ponauje kazkokios kaimynes masinele (iki bordiuro dar pusmetris, stovi persuktais ratais ant tako). daug negalvojau - bandau galu parkuot ta savo masina.. baisu ir ta kaimynkos uzkabint, tai taisiaus taisiaus, kol abu ratai tvarkingai uzejo ant saligatvio krasto... ax.gif ir is masinos issokus buvau, ir melynavau is piktumo. Galu gale man pavyko, itarusis kaimynas is antro auksto uzgesino sviesa (ciokino "zosinas"). Islipu, einu namo atsinest kokio lapelio, jau ketinau uzkist uz valytuvo tai ponickai (tuo labiau, kad ne pirma karta taip statosi). Dar paziuriu per langeli ir rankas atima beveik biggrin.gif priesais mane, uz maziuko masiniuko vieta ilgiausia...cielas laukas, buciau galejus vienu mostu ikist. Bet pasirodo reikejo kaip kokiai Marytei Melnikaitei kankintis biggrin.gif

P.S. kaimyne ryt neisvaziuos, jei is galo jai kas pasistatys..o man tai sekmadienis, as niekur neketinu skubet lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas man ir buna ivairiausiu situaciju biggrin.gif
pavyzdziui ziema buvau nusipirkusi skyscio spynelem atitirpinti (plaunu daznai masina tai bijojau kad gali prisalti) bet ta buteliuka laikiau pacioje masinoje "bardacioke" tai gerai kad neuzsalo man tos spyneles biggrin.gif
Na siandien pas man ir situacija doh.gif gerai kad nieko neasitiko biggrin.gif
Kazkaip savaitgali sugedo centrinis uzraktas o siandien kadangi prie darbo neradau kur pasistatyti masinos tai palikau siek tiek tolialiau (nelabai geras ten rajonas skaitosi). Ryte uzrakinau vairuotojo dureles ir isejau. Tik veliau prisiminiau kad sugedes centrinis doh.gif per pietus nuejau asiziureti kaip ten masina, na bet viskas tvarkoje niekas lygtais nedinge biggrin.gif O dar kaip tycia "bardacioke" gulejo visi masinos dokumentai ir atsarginis raktelis kuri pasidariau doh.gif nu vienu zodziu gerai kad niekas neisirange biggrin.gif

Atsakyti
Na jei zinot, kad uzsienyje su parkavimu yra problemos, tai kai gryzau i Lt niekaip negalejau atsidziaugt, kad galima masina statyti kur nori ir uz parkavima nereikia moket. tai is tos laimes viena kart pasistaciau masina autobusu stotelej.. ax.gif nepastebejau zenklo... blush2.gif
Atsakyti
Na buvo man ziema toks atsitikimas, vaziuoju sau nakti laiminga, sustabdo mentai ir klausia:"ponia ar labai saule sviecia?", pagalvojau kad girtas, sakau "ar nematot kad menulis sviecia", tai sako :"ar labai sviecia?" sakau:"labai" , o juokiasi jis net susiriesdamas, nesuprantu kodel. Tada sako : gal vis delto malonekit sviesas isijungti" doh.gif tnet nenubaude tada manes rolleyes.gif
Atsakyti
vėlų žiemos vakarą lėtai kažko užsigalvojusi važiuoju per miestą, mašinų vos kelios, klausausi muzikos ir staiga vos ne šokas - mašinos šviesos dingo... Pasirodo, aš jų net nebuvau įsijungusi ir,kol važiavau apšviestomis gatvėmis, tai net nepastebėjau, kad važiuoju be jų....
----
Tik išsilaikius teises apturėjau 'nuotykį'- sustoju ties sankryža ir ruošiuosi sukti į kairę. Užsidega žalia šviesa ir aš vietoj to, kad praleisti tiesiai važiuojančias mašinas, 'raunu' į kairę tieisiai joms prieš nosį su savo surūdijusia 'ascona'. Ryte ateina bendradarbis ir sako - nu tu ir duodi....vos infarkto man neįvarei su savo gąsdinimais- žviegdama iš vietos ir skersa per sankryžą tiesiai prieš mano naujo rover'io nosį.... Taip jau sutapo ir pasitaikė, kad aš jam ten priešais užsukau, tik jis suprato kaip tokį biškį keistą 'bajeri' . O man tiesiog tuo metu visos minys koncentravosi ties tuo, kaip sankryžoje neužgesti ir susitvarkyti su bėgių perjunginėjimu, tai va apie tai begalvodama ir visai pamiršau, kad man tas mašinas dar ir praleisti reikia. Aišku, apsimečiau, kad tiesiog norėjau jį pagąsdinti, negi sakysi, kad ne tik kad iš vietos žmoniškai pajudėti nemokėjau, bet dar ir taisykles pamiršau....
Atsakyti
Vakar aš išgąsdinau savo kaimynus doh.gif Važiavau apsipirkti, grįžtu - kiemo aikštelėje vietų sočiai, na o aš gudragalvė mašiną įvariau mašiną - na bet kaimynai kieme stovi - nu negi nepasirodysi, kad moku važiuoti bigsmile.gif , sakau pastatysiu, kad vyrui ryte nereikėtų atbuliniu važiuot, tikslaiu pati pasitobulinsiu atbuliniu clap.gif Varge, vargeli - vos neįvairavau į ką tik grįžusio kaimyno - tiksliau trūko poros mm, kad apibrozdinčiau jo bamperį - žiūri jie žmonės į mane siaubo iškreiptais veidais - o aš šaltu veidu, bo neįvertinau situacijos rimtumo - manevruoju toliau po aikštelę - apsimetu, kad asė ...

Na nežinau , ar situacija juokinga, na bent kaimynams, kurių auto vos neapibraižiau blush2.gif Dabar ir pačiai nejuokinga ax.gif Na, bet kas nedirba- tas neklysta 4u.gif
Atsakyti
Karta isvaziuodama i komandiruote dviem savaitems turejau palikti savo masinyte. Atsisveikinau su ja ir isskridau. Gryztu, bandau atsidaryti su pulteliu - jokio gyvybes zenklo. Anei signalizacijos, anei centrino uzrakto. Nu galvoju, ot varna, matyt palikau neijungus signalizacijos. Atsirakinau raktu, nors galvoj vis kirbejo mintis, kad kazkas cia ne taip. Bet uzsivest neuzsiveda, ir isvis masinyte nerodo jokiu gyvybes zenklu. Skambinu draugeliui, sakau, panasu, kad akumas issikrove. blink.gif O jis, ne negali buti, nuliovas juk. Na ka, nusitempia jis mane i savo garaza. Tupinejam apie ta masiniuka, ir siaip ne taip itikinu, kad reikia prijungt su laideliais kita akumuliatoriu. Vos tik antra klema prijunge - masiniukas tik shast ir uzsirakino, ir dar signalizacija isijunge doh.gif Cia dabar as protinga, kai masina taisau, visad langa atidarius laikau. O tada sitos gudrybes dar nezinojau. Taigi situacija tokia - pilnai uzsirakinus masina, esu kazi kokiuose garazuose, raktai nuo namu kaip ir masinos rakteliai - viskas salone lotuliukas.gif O langu dauzyt tikrai nesinori...
Zodziu vaziavau po to i viena miesto gala rakto nuo savo namu is tevu pasiimt, po to per visa miesta i namus rakteliu nuo masinos. Visa laime, kad atsarginius turiu smile.gif
Atsakyti
Man irgi buvo nutikus tokia juokinga istorija.
Važiavau namo ir (kaip man pasirodė) ir šiaip nei iš nieko mašina sustojo ir dar tokioj vietoj, kur labai trukdo kitiems vairuotojams. Vyras buvo išažiavęs, bet vistiek skambinau jam ką man dabar daryti. Jisai man liepė išsikviesti taksi ir paprašyti, kad partemtų namo. Taksi atvažiuoja, vyrukas malonus, pasako, kad geriau važiuoti per kitur, nes ten tiesesnis kelias, aišku aš su viskuo sutinku ir mane jis pargabena namo. Įstumė tą mano mašiniuką į garažą, o aš kaip tik atsiminiau, kad gal reikia suspausti signalizacijos kodą (senai būdavo tokios signalizacijos su tokiais slapukais-migtukais), ir ką jūs galvojat, aš tik suspaudžiu tą koduką ir mašinytė vėl burzgia. Taksistas dar nebuvo išvažiavęs, pamatytumėt žmogelio veidą doh.gif Ir kas svarbiausiai, tai jau gal galėjau palaukti kol taksistas nuvažiuos, tai ne, kai tik užsikūrė, aš irgi iš karto išvažiavau. Praėjo kiek laiko, prie durų stovi mano taksistas ir sako man "labai atsiprašau, kad jus trukdau, bet niekaip negaliu suprasti, kodėl kaip aš jus partempiau namo, įstūmiau mašiną į garažą ir t.t., jūs ramiai iš jo išvažiavot ir nuvažiavot" lotuliukas.gif ,aš jam viską pasakiau, abudu dar pasijuokėm lotuliukas.gif
Ši situacija buvo labai senai, bet aš ją labai dažnai prisimenu mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieš porą savaičių buvo tokia juokinga situacija..

Išeinant iš Megos paskambino man vyras, einu per aikštelę šnekėdama sau - žiū mano vyšninė Vectra, prieinu, išsitraukiu raktelius - pultelį spaudžiu - nereaguoja. Taip ir sakau vyrui - velnias, pultelio "batarkė" turbūt išsikrovė, nereaguoja. Žvilgt - durelių kaištukai aukštai - neužrakinta mažina - sakau na va, pamiršau išvis užrakint. Bet signalizacijos lempute mirksi, vos praveriu dureles, pradeda rėkti - bet kažkas keisto - nemirksi avariniai unsure.gif Apeinu aš aplink mašiną, nepatogu pasidaro - aplink pilna žmonių, toji rėkia, o aš dar kažką šnekėt bandau. Sakau vyrui perskambinsiu kai susitvarkysiu. Atsidarau plačiai dureles, įsėdu vidun, visąlaik vis maigau pultelio mygtuką. Kažkas ne taip - žvilgt į viršų - liuko rankena kažkokia didelė, ne toje pusėje. frusty.gif aaaaaaa doh.gif Staiga per akimirksnį man "dašunta" kad ne savo mašinoj sėdžiu, staigiai maunu iš vidaus, dar užmetu akį į numerį dėl viso pikto - tikrai ne mano smile.gif nešiau mėsas iš ten ir juokiausi tuo pačiu - maniškė už poros eilių, bet šeip idealiai panašioj vietoj.

Gerai kad savininkas negrįžo kai aš viduj sėdėjau smile.gif o jei kas iš šalies matė turėjo įdomiai atrodyt - patrypčiojau apie vieną vectrą, isėdau, išlipau - nuėjus į kitą įsėdau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shyna: 24 gegužės 2007 - 15:54
QUOTE(Shyna @ 2007 05 24, 16:52)
Gerai kad savininkas negrįžo kai aš viduj sėdėjau smile.gif o jei kas iš šalies matė turėjo įdomiai atrodyt - patrypčiojau apie vieną vectrą, isėdau, išlipau - nuėjus į kitą įsėdau smile.gif

biggrin.gif neblogas jausmas turėjo būt supratus ,kad ne savo mašinon įsėdai.
Atsakyti
Juokingų situacijų būna visada ir visur... Va mums, pavyzdžiui, vieną kartą labai labai seniai, tvarkė kiaurą duslintuvą... Sutvarkė, užsivedė meistrai mašiną, klausosi - lyg ir viskas gerai, tik kažkokis keistas pašalinis garsas... Nu galvoja gal jau visai nebegerai jiems, persidirbo - kniaukia kažkas pridusęs... Išjungė variklį, klausosi toliau - nu tikrai kažkas kniaukia po galiniu buferiu g.gif Tai vargšai ardė ardė ir rado kokio mėnesio amžiaus katinuką įstrigusį viduje tarp buferio ir korpuso - mat ten kažkokios siaurėjančios platėjančios ertmės buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti