Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

mano figura panasi i tas mergaites, kur pirmoj foto, tik as zemesne, speju, tad dar stambesne. Nesioju as ir sjonus, ir tunikas, ir dzinsus (ne skinny smile.gif ), ir timpas, ir kaprius, kartais esu sau nepakartojamai grazi, kol nepamatau saves kitam veidrodyje ( mano namu veidrodziai rodo, kad as esu labai grazios figuros), ir apsiperku uzsienyje (karta i kelis metus turiu tokia prabanga), randu ir LT, bet labai retai ir tik netycia kur uzklydus.

Dar pasakysiu, vienaip atrodo tos mergaites ir priekio, ir visai kitas vaizdas butu ant realaus zmogaus, kuris noretu graziai ir is sono ir is uzpakalio atrodyt, o daznai rubai, kurie atrodo graziai is priekio, labai ne kaip atrodo is galo, tad labai sunku pirkti rubeli is foto.
Atsakyti
gerai, kai tos apvalutes turi vos ne vapsvu liemenius, o ka daryt, kai is sono atrodau taip, lyg jau i gimdykla reiktu tuoj vaziuot blush-anim-cl.gif pasipuosus is priekio dar butu pakenciama, bet jau is sono i save pazvelgus tai cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Robisss @ 2011 09 13, 20:38)
gerai, kai tos apvalutes turi vos ne vapsvu liemenius, o ka daryt, kai is sono atrodau taip, lyg jau i gimdykla reiktu tuoj vaziuot  blush-anim-cl.gif  pasipuosus is priekio dar butu pakenciama, bet jau is sono i save pazvelgus tai  cry.gif

Kaip tai ką daryti, nežiūrėti į save iš šono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2011 09 13, 17:23)



Jega kaip atrodo, bet pastebiu kur tik mada Plus size moterims-tai visos yra stambesnes apatineje dalyje (dupce, klubai),o virsutine plokscia. O va rasti Plus size madu, kur pilvukas pupso-sunkoka.
Idomu kodel tie dizaineriai stambes laiko su apvaliu uzpakaliuku , o pamirsta, kad stambios buna ir su apvaliu pilvuku, kuri paslepti ziauuuuriai sunku.
O sioje foto grazuoles pabrezia virsutine plona dali ir volia.... stambumas ne taip ir matosi
Atsakyti
cia kaip suprantu, visur ta pati panele. pirmoji apranga - nu jau neeeeee, jupmsuitas, jei gerai matau. palikt subine niekuo nepaslepta, ir pilva....

antroji apranga - rankytes, mesytes, lasiakai ir visa kita sviecia net pas modeli, ka kalbet apie zemiskaja grazuole?

trecioji , ir ketvirtoji aprangos - grazu, bet tik is priekio, o kaip atrodo is sono? kaip kumpiai>? subine? rinkes sviecia jauciu kaip turi but.

paskutinioji - butu geriausia, bet net cia matosi, kad subine isdideja nuo tokio modelio, ir viena rAnkyte palikta visame grazume.

tad, ne viskas auksas, kas auksu ziba, as labai kritiska, bet kitsaip negaliu smile.gif bet kita vertus, jei jau tokios esam, tAi neprivalom trukumus visus paslept, nes tai neimanoma, bet galim pasistengt atrodyt patraukliai, drasiai ir zavingai. Apvalutes grazuoles smile.gif

va cia tai dejau kalbos smile.gif
Atsakyti
Oho, na ir kritiska SummerX biggrin.gif Norint paslept visus apvalutes trukumus, jai reiktu uzvilkt tampru naro kostiuma lotuliukas.gif As, aisku, stengiuosi daugmaz pagal figura apsirengt, bet tikrai visu savo problematisku vietu neslepiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SummerXXX @ 2011 09 12, 20:31)
man niekas neirodys, kad skinny dzinsai tinka ir stambioms, nes atrodo jie tragiskai:




As tik tokius nesioju thumbup.gif kadandi namo beda didziulis pilvas, pastoviai 8-9 nestumo menuo nestuke.gif o kojos visai nieko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2011 09 14, 09:19)
Oho, na ir kritiska SummerX biggrin.gif Norint paslept visus apvalutes trukumus, jai reiktu uzvilkt tampru naro kostiuma lotuliukas.gif


ne, ne naro. Geriau būtų musulmoniški moterų apdarai - na tie, kur net veido nematyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2011 09 14, 10:19)
Oho, na ir kritiska SummerX biggrin.gif Norint paslept visus apvalutes trukumus, jai reiktu uzvilkt tampru naro kostiuma lotuliukas.gif As, aisku, stengiuosi daugmaz pagal figura apsirengt, bet tikrai visu savo problematisku vietu neslepiu ax.gif

naro netinka schmoll.gif , aptemps visas rinkes biggrin.gif reik į maišą įlįsti ir geriausiai būtų jame užsisiūti iki kaklo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2011 09 14, 15:34)
naro netinka schmoll.gif , aptemps visas rinkes biggrin.gif  reik į maišą įlįsti ir geriausiai būtų jame užsisiūti iki kaklo lotuliukas.gif


thumbup.gif
Cia jei veidas tobulas. Jei ne, maisa uzristi reikia ties virsugalviu smile.gif
Atsakyti
Na, nieko nera baisiau, kai apvalutes maisais rengiasi, pvz. Beinaryte, Bileviciute, Telebimbam (neatsimenu pavardes) biggrin.gif Naro kostiumo uztat ir rasiau tampraus, kad issispraustum per jega ir taip susiformuotu figura (kaip su shaper'iu) biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgacka @ 2011 09 14, 16:20)
thumbup.gif
Cia jei veidas tobulas. Jei ne, maisa uzristi reikia ties virsugalviu smile.gif


Ir paprasyt, kad kas i ezera istumtu? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 09 13, 10:10)
Mano kaip tik atvirkščiai - blauzdos, leškos ir užpakalis doh.gif Jei viršuj tinka M, L, tai apačioj... XXL doh.gif O tunika, kuri baigiasi ties klubais arba net sprindžiu žemiau labai pabrėžia, kad turiu platų užpakalį. Todėl geriau renkuosi pabrėžiant viršų, kad visi į (.)(.) žiūrėtų biggrin.gif


Va va ir man tas pats. Labiausiai gaila, kad kojos labai storos virš kelių - tai jau jokio trumpesnio sijonuko neužsidėsi...
Atsakyti