Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(Via @@@ @ 2011 06 30, 10:01)
Aciu labai uz informacija...  Ech, taip nesinori visu situ gydymu,nervu...... Bet panasu,kad teks kariaut su sita beda..... kaip as sakau,man gyvenime nieks lengvai neduodama...

Tai tau gal ir nereikes tu baisiu gydymu 4u.gif Pradziai issitirk hormonus, pasidaryk visus tyrimus. Gal tik siek tiek reikia padeti ateiti i pasauli mazam stebukliukui smile.gif
Tai bet kaip bus smagu kai visko pati pasieksi, islauksi wub.gif O taip tikrai bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 06 30, 10:01)
Aciu labai uz informacija...  Ech, taip nesinori visu situ gydymu,nervu...... Bet panasu,kad teks kariaut su sita beda..... kaip as sakau,man gyvenime nieks lengvai neduodama...

Aš lygiai taip pat galvojau kiekviename žingsnyje. Pastoviai atrodydavo, kad man ne taip kaip visiems, viskas visame kame daug sudėtingiau. Taip yra todėl, kad viską pati išgyveni, visko pati sieki. Kitiems iš šalies taip neatrodo.

Bet dabar, kai jau ant rankų nešioju savo svajonę, taip nebegalvoju. Ir nebesijaučiu kažkokia išskirtine ar nuskriausta, nes didžiausia gyvenimo prasmė jau su manim 4u.gif Jau ramu smile.gif
Atsakyti
Dziugu, kad yra ir istoriju su gerom pabaigom... truputi suteikia vilties.
Atsakyti
SOS! smile.gif Pirma cikla leidziuosi gonali, pirmas dvi dienas buvo viskas ok, siandien vakare turiu trecia karta susileisti ir dar rytoj liks. Bet kuo toliau, tuo labiau sona jauciu. As baisiai bijau tos hiperstimuliacijos, nes jau vienus stimuliuojancius vaistukus geriau si cikla - Clostilbegita. O pas gine tik sestadieni arba sekmadieni. Kazkaip neramu man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 06 30, 17:07)
SOS!  smile.gif  Pirma cikla leidziuosi gonali, pirmas dvi dienas buvo viskas ok, siandien vakare turiu trecia karta susileisti ir dar rytoj liks. Bet kuo toliau, tuo labiau sona jauciu. As baisiai bijau tos hiperstimuliacijos, nes jau vienus stimuliuojancius vaistukus geriau si cikla - Clostilbegita. O pas gine tik sestadieni arba sekmadieni. Kazkaip neramu man  g.gif

kokią dozę leidies?
šiaip neturėtų būti hyperstimuliacijos, man atrodo, kad geras ženklas tas šonas, auga derlius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 06 30, 18:43)
kokią dozę leidies?
šiaip neturėtų būti hyperstimuliacijos, man atrodo, kad geras ženklas tas šonas, auga derlius  4u.gif

Man atrodo, kad as labai mazai leidziuosi, tik 75 puse dozes. As kai pirma karta derliuka auginau ir visiskai nieko nejauciau, tai nezinau ka reiskia kai auga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 06 30, 17:07)
SOS!  smile.gif  Pirma cikla leidziuosi gonali, pirmas dvi dienas buvo viskas ok, siandien vakare turiu trecia karta susileisti ir dar rytoj liks. Bet kuo toliau, tuo labiau sona jauciu. As baisiai bijau tos hiperstimuliacijos, nes jau vienus stimuliuojancius vaistukus geriau si cikla - Clostilbegita. O pas gine tik sestadieni arba sekmadieni. Kazkaip neramu man  g.gif

as turejau hiperstimuliaciju, reikia laaaabai daug vandens gert, butinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 06 30, 19:45)
Man atrodo, kad as labai mazai leidziuosi, tik 75 puse dozes. As kai pirma karta derliuka auginau ir visiskai nieko nejauciau, tai nezinau ka reiskia kai auga  blush2.gif

Tai tu leidies po 37,5 ? Tikrai neturėtų būti hyperstimuliacijos. Aš leisdavausi po 75, o paskutinėm dienom iki IUI po 150 ir 225 smile.gif
Bet vandens, tai jo, reikia daug daug daug gerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 07 01, 10:04)
Tai tu leidies po 37,5 ? Tikrai neturėtų būti hyperstimuliacijos. Aš leisdavausi po 75, o paskutinėm dienom iki IUI po 150 ir 225  smile.gif
Bet vandens, tai jo, reikia daug daug daug gerti  4u.gif

Jo, 37,5 smile.gif siandien jau lyg ir nieko nejauciu g.gif tik pirma karta pati leidausi... nezinau ar dar kada tai darysiu. neskaudejo, bet silpna pasidare, bijojau, kad nespesiu susileisti ir nugriusiu nuo kedes doh.gif bet siaip ne taip iveikiau, o rytoj ryte vaziuosiu apziurai. Tikiuosi geru ziniu smile.gif
Atsakyti
Tai, kad tos gonal'io pieštuko adatėlės labai mizernos smile.gif Aš tai leidausi gonal'io likučius, kuriuos atsiuntė viena forumietė po IVF (nes kiekviename pieštuke dar lieka viena ar net truputį daugiau dozės vaistų), tai reikėjo su insulininiu švirkštu ištraukti ir susileisti. Ten jau truputį storesnė adatėlė buvo smile.gif Ir visą procedūrą atlikinėdavau darbe hihihi.gif

Gero derliaus 4u.gif Ir nenualpk, besibadydama biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 07 01, 20:14)
Tai, kad tos gonal'io pieštuko adatėlės labai mizernos smile.gif Aš tai leidausi gonal'io likučius, kuriuos atsiuntė viena forumietė po IVF (nes kiekviename pieštuke dar lieka viena ar net truputį daugiau dozės vaistų), tai reikėjo su insulininiu švirkštu ištraukti ir susileisti. Ten jau truputį storesnė adatėlė buvo smile.gif Ir visą procedūrą atlikinėdavau darbe hihihi.gif

Gero derliaus  4u.gif  Ir nenualpk, besibadydama biggrin.gif  4u.gif

Zinau, nesijuok biggrin.gif Man ir neskaudejo visai, nu bet as tokia silpnaduse... doh.gif man jau vien mintis apie adatas silpnuma sukelia. Gruodzio men turejau tokia a la operacija, tai jau kai pasake, kad ves i operacine, tai vos sugebejau apsirengti marskiniais. O jau apie pacios proceduros laukima tai net nekalbu biggrin.gif Taip, kad jei man reikes daryti pvz. GN, tai manau tikrai rinksiuosi narkoze, nes tikrai suspazmuos mano kiausintakiai...
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 07 01, 22:19)
Zinau, nesijuok  biggrin.gif  Man ir neskaudejo visai, nu bet as tokia silpnaduse...  doh.gif  man jau vien mintis apie adatas silpnuma sukelia. Gruodzio men turejau tokia a la operacija, tai jau kai pasake, kad ves i operacine, tai vos sugebejau apsirengti marskiniais. O jau apie pacios proceduros laukima tai net nekalbu  biggrin.gif Taip, kad jei man reikes daryti pvz. GN, tai manau tikrai rinksiuosi narkoze, nes tikrai suspazmuos mano kiausintakiai...

Gerai, nesijuoksiu biggrin.gif

Aš, matai, tai nei adatų bijau, nei operacijų ax.gif Gal bijau, jeigu rimta priežastis operuoti, dėl pačios sveikatos. O šiaip man net patinka viską sebėti, žiūrėti, kaip aplink mane laksto visa brigada - vieni ranką duria, kiti spaudimą matuoja, treti apkloja, ir viskas vienu metu biggrin.gif
Per paskutinius 3 m. turėjau 3 operacijas, tai jau esu įsigyvenusi į operacinių gyvenimą biggrin.gif
Papildyta:
beje, ar tu ruošiesi darytis GN? sakyčiau, kad iškart apsimokėtų darytis LP. Man irgi buvo paskirta GN, bet ginė man pritarė, ir išrašė siuntimą laparoskopijai. Tuo pačiu ir drilingą padarė wink.gif
Atsakyti