Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

Naujoju levandų, man patinka, toks mikštas atrodo (susugalvoju kito žodžio)smile.gif Mano oda mišri, linkusi kimštis smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat naudoju ir levandų, ir pelargonijų hidrolatus, man patinka abu, kvapnūs, atgaivina veidą. Levandų hidrolatu ir vaikiuko odą labai gerai papurkšti, kai sudirgsta, parausta ar apsibrozdina.
Atsakyti
Dabar naudoju kraujažolių hidroliatą, nesiseka priprasti prie kvapo, tad artimiausiu metu nebus kartojamas ax.gif
Levandų hidroliatas tiko ir patiko, oda mišri, linkusi sausėti. Vaikui ir sumušimus, nubrozdinimus ir pan. purkšdavau šiuo hd. bei tepdavau levandų ea.
Pelargonijų hd. lentynėlėje laukia savo eilės bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramzetė: 23 birželio 2015 - 07:45
O man nei levandų, nei palergonijų kvapas nepatiko blush2.gif Net nupurto prisiminus tongue.gif Kiekvienam vis kitaip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2015 06 23, 12:27)
O man nei levandų, nei palergonijų kvapas nepatiko blush2.gif Net nupurto prisiminus tongue.gif Kiekvienam vis kitaip bigsmile.gif



Palergoniju kvapas ir mane nupurte... cool.gif
Atsakyti
4u.gif Gal būtų daugiau atsiliepimų apie Švelnųjį rozmarinų šampūną? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2015 10 29, 18:27)
4u.gif Gal būtų daugiau atsiliepimų apie Švelnųjį rozmarinų šampūną?  bigsmile.gif

Ir as noreciau atsiliepimu bigsmile.gif apie si sampuna.
Planuoju ji pirkt aliejinem plauku kaukem nuplaut,idomu ar tiktu?
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2015 11 14, 14:04)
Ir as noreciau atsiliepimu bigsmile.gif  apie si sampuna.
Planuoju ji pirkt aliejinem plauku kaukem nuplaut,idomu ar tiktu?

Sveiki, naudojau, asmeniškai man labai tiko ir patiko, plaukai po plovimo būdavo švelnūs, purūs ir kas laaabai patikdavo BLIZGŪS, pamaitinti, aliejaus kaukes plauna puikiai. Primiršus jį buvau, reikės vėl kartoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuliuliukas @ 2015 11 16, 16:33)
Sveiki, naudojau, asmeniškai man labai tiko ir patiko, plaukai po plovimo būdavo švelnūs, purūs ir kas laaabai patikdavo BLIZGŪS, pamaitinti, aliejaus kaukes plauna puikiai. Primiršus jį buvau, reikės vėl kartoti  4u.gif

Aciu,pirksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuliuliukas @ 2015 11 16, 15:33)
Sveiki, naudojau, asmeniškai man labai tiko ir patiko, plaukai po plovimo būdavo švelnūs, purūs ir kas laaabai patikdavo BLIZGŪS, pamaitinti, aliejaus kaukes plauna puikiai. Primiršus jį buvau, reikės vėl kartoti  4u.gif

Kaip gerai skamba thumbup.gif nesu mėginusi KN šampūnų
Atsakyti
Man plaunant galvą rozmarinų šampūnu, labai susivelia plaukai. Dar neturėjau šampūno, kuris suveltų kirpčiukus doh.gif Nusipirkau kondicionierių, tikiuosi pagelbės.
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2015 12 30, 13:03)
Man plaunant galvą rozmarinų šampūnu, labai susivelia plaukai. Dar neturėjau šampūno, kuris suveltų kirpčiukus  doh.gif Nusipirkau kondicionierių, tikiuosi pagelbės.

unsure.gif
Kolkas susilaikiau,nepirkau sio sampuno,nes reik pabaigt nors viena is savo kolekcijos,nes pastaruoju metu net kelis buteliukus nusipirkau.
O,gal butu atsiliepimu apie Garstyciu alieju plaukam?L.normali kaina,palyginus su alieju misiniu galvos odai ir plaukams,berods per pus kaina skiriasi.
Atsakyti