Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Labas mergaites, aisku kitaip negaliu pradet, todel iskart lenkiu galva jusu darbsciosioms rankytems, visu jusu darbai nuostabus, perzvelgus keleta pagyru puodu ir as uzsikabinau, bet... greit supratu, kad ner cia taip paprasta kaip gali pasirodyt blush2.gif Didziausia tragedija man pasirode tai, kai supratau, kad pas mane fantazijos 0 doh.gif jusu kompozicijos nuostabios, viskas dera be priekaistu, o man kazkokios marmaliones gaunas... verysad.gif ale vistiek sakau velniai nemate, pasirodysiu savo bandymus, pirmu net nedesiu, cia gal koks penktas bandymas, o kelintam norimas rezultatas bus, tai net bijau pagalvot doh.gif zodziu dar nemoku nei sugadintu vieteliu istaisyt, nei lako padoriai uztept, bet kaip itariu cia praktikos reikalas... ax.gif

Jusu teismui 4u.gif
dezute
dezute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnelaM: 18 liepos 2011 - 13:58
agnelaM, aš jau įsivaizdavau, kad kleckų bus begalės ... bigsmile.gif o man antroji dėžutė (su mergyte) labai miela, pirmo paveiksliuko nerodo unsure.gif

Atsakyti
Aciu, pirmoji ta pati, tik is kito kampo, o nuotaukoj nesimato didziuju kliurku ax.gif kazkaip nesuprantu kaip laka teisingai tept, ar daug kartu ir plonais sluoksniukais, ar pora bet riebiai...tai ten ir yra, kad labai negrazai tas nulakavimas man gavosi... blush2.gif
nu dar karta bandau ikelt
dezute
Atsakyti
QUOTE(agnelaM @ 2011 07 18, 16:37)
Aciu, pirmoji ta pati, tik is kito kampo, o nuotaukoj nesimato didziuju kliurku ax.gif  kazkaip nesuprantu kaip laka teisingai tept, ar daug kartu ir plonais sluoksniukais, ar pora bet riebiai...tai ten ir yra, kad labai negrazai tas nulakavimas man gavosi... blush2.gif
nu dar karta bandau ikelt
dezute

Man ir visai gerai, ti kas nedeciau su vaiku juodo ornamento, bet siaip kompozicija ok. O del lako, tai pasvitrini su svitrinimo kempinele ir perlakuoji... arba teptukas per siurksciais sereliais ir reikia keist, arba lakas per tirstas - akrilini galima atskiest vandeniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnelaM @ 2011 07 18, 14:41)

Man patiko jūsų dėžutė smile.gif O dėl lakavimo, man geriau lakuoti daug kartų, bet nestorais sluoksniais.
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
buteliukas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes. Labai reikia jusu pagalbos. Busiu kriksto mama ir man labai reikia krikstynu dezutes su spynele. Gal kuri turit pagaminus ka nors panasaus ar galit pagamint? Laukiu jusu pasiulymu i el.pasta erikapranaitiene@gmail.com smile.gif
Atsakyti
Labai jau gražūs jūsų darbeliai thumbup.gif toli gražu man iki jų smile.gif
Atsakyti
niu ir as atnesiau dezute gelytems,tik dekupazo mazai, bet strukturine panaudota, o dekupazas pasikavojo biggrin.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti

Pora nauju dovaneliu mazoms mergaitems

Remelis ir dantuko dezute "Feju zaidimai"
user posted image
Taupykle ir dantuko dezute "Boruzele sesiataske".. Boruze ant dantuko dezutes - piesta...

user posted image
Atsakyti
Šaunuolės mergaitės, gražu žiūrėti į jūsų darbelius.
Atsakyti
aurelija_ma , akwariuma, whatever?, nustabu! wub.gif
Atsakyti