Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

Pas mus pieno krizės kartojasi tvarkingai kas 1,5 mėn, bet porą dienų pasikankinam ir susitvarko. Tom dienom daugiau skysčių vartoju ir maitinu, jeigu reikia, iš abiejų krūtų per 1 maitinimą. O kai sūnelį auginau, nieko apie tokias krizes nežinojau, tai nuo 3 mėn. perėjau prie mišinukų, nes galvojau, kad pienas baigėsi... verysad.gif
Atsakyti
Galiu pasidziaugti - musm krize jau praejo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
turiu pienelio ir jo dukrytei uztenka wub.gif Kartais uztenka vienos kruties, kartais tenka ir antra duoti, kad pasisotintu, bet atrodo vakarai kai badas i akis lotuliukas.gif
dukrytei ziurejo - praejo!!!!
Sekmes visoms maitinancioms ir nenuleidziancioms ranku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano sūneliui ryt bus trys mėnesiukai ir jau kokia savaite musu valgymo ritmas visiškai išsiderino patraukia 5-10min na kartais 20min ir viskas papuką paleidžia ir pradeda žvalgytis į visas puses, o jei pabandau pasiulyti vėl tai dažniausiai pradeda verkti ir pykti kam dar jam siūlau.Pienelis iš krūtų bėga net fontanu kai vaikiukas gerai patraukia ir atrodo pas mus pienelio lyg ir netrūksta bet kai siandien buvom pas gydytoja tai per mėnesį tik 300g tepriaugom .Tai gydytoja patare primaitinti mažių bet kazkaip nesinori duoti misinuku nes bijau kad pienelis gali visiskai pranykti. verysad.gif schmoll.gif tai nebežinau ką ir daryti?
Papildyta:
Mano sūneliui ryt bus trys mėnesiukai ir jau kokia savaite musu valgymo ritmas visiškai išsiderino patraukia 5-10min na kartais 20min ir viskas papuką paleidžia ir pradeda žvalgytis į visas puses, o jei pabandau pasiulyti vėl tai dažniausiai pradeda verkti ir pykti kam dar jam siūlau.Pienelis iš krūtų bėga net fontanu kai vaikiukas gerai patraukia ir atrodo pas mus pienelio lyg ir netrūksta bet kai siandien buvom pas gydytoja tai per mėnesį tik 300g tepriaugom .Tai gydytoja patare primaitinti mažių bet kazkaip nesinori duoti misinuku nes bijau kad pienelis gali visiskai pranykti. verysad.gif schmoll.gif tai nebežinau ką ir daryti?
Atsakyti
Man irgi ta krize buvo kai mazei apie 3 men. buvo. Reikia dazniau duoti zisti ir stengtis gerti daugiau skysciu. Sako, kad tai skatina pienuko gamyba.
Atsakyti
Kai maitinau pirma dukryte, tai man visada atrodydavo, kad pienuko maza, mat papuliai visada budavo tokie minksti ir man atrodydavo tusti, dukryte vakarais daznai budavo nerami, visada iszysdavo is abieju. Bet svoris augo gerai, tad as nepasidaviau ir vien mp ismaitinau 6men, o su primaitinimais - metukus. Tad kantrybes mamytes ir ryzto, ir nusiteikit, kad pienuko tikrai atsiras daugiau, labai daug duoda nusiteikimas mirksiukas.gif
Atsakyti
As kai tik pajauciu, kad pienuko sumazeja, tai geriu daug skysciu. Dar labai padeda, kai maitinu isjungiu televizoriu ir kitus trigdzius. Maitindama isivaizduoju mintyse kaip pienas upeliais teka ir kaip mano maze godziai traukia. Ir suveikia! thumbup.gif Pienas is tikro pradeda gamintis mirksiukas.gif . Pabandykit, turetu padet. Viskas priklauso nuo noro. Jei pradesi abejoti savimi, kad gali maitinti, tai pienuko prades mazeti verysad.gif
Atsakyti
Mano mergytei truputį daugiau nei 3 mėnesiukai, bet nepastebėjau jokių pieno krizių. Gal tai nebūtinai turi būti. Arba sulauksiu ateity tongue.gif
Atsakyti
O mums nelabai sekasi iveikti ta krize. Man pienas pradejo dingineti nuo 2,5 savaites. Pavalge is dvieju papuku ir vis tiek verke, teko misinuko duot. Bandau vis dar duot, bet jau nelabai nori imt is manes, tingi traukt. verysad.gif
Atsakyti
Turbūt nieko naujo aš neparašysiu, bet vis tiek norisi [pasidalinti savo patirtimi irtuo padėti kitoms.Man su dukra buvo trijų mėn. krizė, net mišinukų buvau prisipirkusi, bet paskui pradėjau duoti dažniau krūti ir išmaitinau iki 9 mėn., galėjau ir ilgiau, bet turėjau savaitei išvažiuoti. O dabar augindama sūnų esu truputį gudresnė ir turim labai gerą gydytoją, kuri patarė, kad jei atrodo, jog vaikui trūksta pieno, reikia duoti dažniau žįsti, o geriausia tai naktį, nes tada labiausiai stimuoliuojama pieno gamyba. Tas dažnesnis maitinimas tai nieko baisaus. paprasčiausiai vaikutis auga ir jam reikia daugiau pienelio, dažniau maitinant pienelio daugiau gaminasi, kol vėl pradeda atitikti vaiko poreikius. Todėl nereikia skubėti su mišinukais, nes vaikui yra lengviau traukti iš buteliuko, nei iš krūties. Be abejo, yra ir išimčių. Taigi o svarbiausia yra poilsis mamytei, ką turbūt sunkiausiai yra susiorganizuoti. Beje mano gydytoja davė dar vieną patarimą, sakė, kad maitinant vaikutį, labai gerai kai vyras glosto nugarą. Sakė, kad tai kažkokiu stebuklingu būdu veikia pieno gamybą.

Ach, atrodo, kad "pavariau" kaip iš vadovėlio. ax.gif Bet šiaip pati viską išbandžiau praktiškai.
Taigi linkiu visoms sekmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ni1: 28 kovo 2006 - 12:25
Noriu tik pasidziaugti ir kitas, isgyvenancias nerima del pienuku trukumo, pastiprinti. Mano pieno krizes jau praeityje thumbup.gif Yra pienelio pakankamai!!!
Taigi, tai praeinantis dalykas doh.gif Daviau zysti kruti tiek kiek dukryte prase, apsisarvavau kantrybe ir tas laikotarpis jau praejo.
Taip, kad kantrybes ir istvermes visoms maitinancioms !!!
Atsakyti
O maniškiui sūneliui nėra dar ir mėnesio, o maitinimo ritmas sutriko. Naktį išmiega po 3 - 4 val., o dieną valgyti prašo kas 1,5 - 2 val. Iš pradžių galvojau, kad trūksta pieno, nes krūtys pasidarė minkštesnės nei anksčiau. Vyras net mišinuką nupirko atsargai. Tačiau jo dar nedaviau. Bandysiu pati maitinti tol, kol tikrai įsitykinsiu, kad krūtys tuščios.
Pirmąjį maitinau tik mėnesį. Manau, kad viską sugadinau primaitindama, mat neturėjau tiek informacijos.
Atsakyti
dabar mažiui 4mėn 1sav. krizę turėjom be kelių dienų 4mėn. dienom viskas kaip ir normaliai, o naktim (beveik savaitę) keldavosi kas valandą doh.gif prie papuko. atrodo lyg ir yra, bet matyt jam reikėjo. šauniai išgyvenom, tik man mažai miego būdavo tongue.gif

o 1mėn. krizės kaip ir nepajutom, nes pas mane pienas liejosi laisvai thumbup.gif
Atsakyti