Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(babis @ 2011 10 14, 17:54)
Aciu Irmulia uz nuostabaus skonio pyrago receptuka thumbup.gif Dregnas, sodrus skonis, kepsiu tikrai ne karta essen.gif Tik as kepiau su migdolu riesutais, ir dejau maziau cukraus(bet man dar saldoka, o MB pats tas biggrin.gif ) smile.gif


oo tai puiku thumbup.gif man jis patinka tuo, kad yra visiškai nesudėtingas paruošti, o savo skoniu nenusileidžia įmantrausiam tortui biggrin.gif
Beje, tikrasis Torta Caprese yra ruošiamas būtent su migdolų riešutais mirksiukas.gif aha, galima gerokai sumažinti cukraus kiekį - čia jau variantas 100 % -iams šokoladomanams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 10 15, 12:30)
Neiman Marcus sausainiai


Gal galit paaiskint,kaip suprast -sokolado laseliu-ir ,perkelus ant groteliu dar kept?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 16 spalio 2011 - 15:26
irmulia, prisimenat rašiau, kad nesaldus gaunasi Caprese pyragas, kad saldumas tik nuo šokolado doh.gif taigi aš vėpla cukraus buvau neįdėjusi doh.gif doh.gif doh.gif Taip dar man niekad nėra buvę lotuliukas.gif Bet vistiek man buvo skanus ir be cukraus, nes pagrindinis saldumas nuo cukraus pudros kuri ant viršaus mano atveju buvo. Vistik kitą kart su cukrum jau kepsiu, nes man patinka saldūs vistik pyragai smile.gif
Nu eina sau, kokia vėpla aš doh.gif negaliu pati patikėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzelee @ 2011 10 15, 20:30)
Gal galit paaiskint,kaip suprast -sokolado laseliu ?


yra specialūs šokolado lašeliai , skirti konditerijai mirksiukas.gif (eilinėje parduotuveje LT tokių neteko matyti schmoll.gif nebent kokioje Marks & Spencer galėtų būti ( pati neatkreipiau dėmesio doh.gif reikės kada užeiti pasižiūrėti, gal turės, nes mano turimos šokoladinių lašelių atsargos jau baiginėjasi... unsure.gif ) arba galima išsisukti su šokoladu susmulkinti į gabaliukus mirksiukas.gif

atrodo štai taip:

user posted image

angliškai vadinasi : chocolate chips


QUOTE(boruzelee @ 2011 10 15, 20:30)
... ir ,perkelus ant groteliu dar kept?


ne, recepte yra pažymėta - atvėsinti ( tada bus lengviau numti nuo popieriaus , kitaip sausainiai susilankstys) ir tada, kad visiškai pilnai atvėstų, sausainius perkelti ant grotelių. o NEKEPTI ant grotelių hihihi.gif


QUOTE(simbail @ 2011 10 16, 11:14)
irmulia, prisimenat rašiau, kad nesaldus gaunasi Caprese pyragas, kad saldumas tik nuo šokolado  doh.gif  taigi aš vėpla cukraus buvau neįdėjusi  doh.gif   doh.gif   doh.gif  Taip dar man niekad nėra buvę  lotuliukas.gif Bet vistiek man buvo skanus ir be cukraus, nes pagrindinis saldumas nuo cukraus pudros kuri ant viršaus mano atveju buvo. Vistik kitą kart su cukrum jau kepsiu, nes man patinka saldūs vistik pyragai  smile.gif
Nu eina sau, kokia vėpla aš  doh.gif  negaliu pati patikėt  doh.gif


bet jis juks nesigavo labai kartaus skonio?

puiku thumbup.gif o aš kaip tik kepsiu visai be cukraus bigsmile.gif ir dar bandysiu dėti 90 % kakavos šokoladą assa.gif
Atsakyti
Vilmos varškės-obuolių pyragas,Beata gamino šeštadienį
user posted image
http://www.beatosvir...agas-su-varske/
Atsakyti
riesutukai su karamele user posted image

2 kiausiniai
1/3 st krakmolo
1/4 st cukraus
100 g margarino
100 g majonezo
1 a. s acto (nugesinimui)
1 a. s sodos
apie 3 st miltu

kiausinius istrinti su cukrumi iki baltos mases, paskui sedet minksta margarina, krakmola, soda ir gerai isminkyt viska. pas mane buvo tokia labai elastinga kai plastelinas siltas, buvo tikrai gera dirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 10 17, 10:47)
Vilmos varškės-obuolių pyragas,Beata gamino šeštadienį


Ar vertas demesio? 4u.gif
Atsakyti
Cvetajevos obuolių pyragas.

Receptas nukopijuotas, bet identiškas.

1 kg antaninių obuolių;
Tešlai- pusantros stiklinės miltų;
pusės stiklinės grietinės ;
150 gr sviesto - ištirpinti, ataušinti;
pusės šaukstelio gesintos sodos, (sumaišom su šaukštu tos pačios
grietinės);
Kremui : 1 stiklinę grietinės išplakti su 1 kiaušiniu, 1 stikline cukraus
ir 2 valgomais šaukštais grietinės.
Obuolius nulupti, sutarkuoti burokine tarka arba bulvių
skutimo peiliuku -plonom drožlėm.
Ant kepimo formos paguldom rankom išlygintą tešlą( ji labai minksta,
tik rankom ir galima),sudedam obuolius,
užpilam kremu.
Kepti vidutiniame karštyje apie 50 minučių.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MajaLi: 17 spalio 2011 - 13:04
QUOTE(irmulia @ 2011 10 15, 12:30)
Neiman Marcus sausainiai


labai skanu, aš visada darau kaip papraščiau blush2.gif
margarinąištirbdžiau, viską sudėjau išmaišiau, šaldytuve palaikiau, kepimo popieriaus dėka išsikočiojau susipjausčšiau kaip man reikia orkaitėn 180 laipsnių ( nedariau mažesnės kaip rašo nes kepiau kartu ir kitus sausainius)P iškepus niekur neperdėjau ir niekas jiems neatsitiko atvėso ant popieriaus ir susidėjau kur reikia man ax.gif
o šokoladas tiko ir konditerinis, 50gr. sutarkavau labai smulkiai o kitą 50gr. supjauščiau peiliu. nemanau kad su lašeliais jau daug skaniau skanu ir taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 17 spalio 2011 - 13:20
QUOTE(*AMRI* @ 2011 10 17, 13:44)
Ar vertas demesio?  4u.gif

vertas, man patiko thumbup.gif
(dėjau ir grietinės į varškę, ir naudojau mažiau varškės)
Atsakyti
[quote=MajaLi,2011 10 17, 14:00]
Cvetajevos obuolių pyragas.

Man šitas PATS_PAČIAUSIAS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 10 17, 14:19)
labai skanu, aš visada darau kaip papraščiau  blush2.gif
...


tikrai ne, nesutinku schmoll.gif yra labai didelis skirtumas, kai sviestas yra išlydomas ir toks įmaišomas į tešlą ir kai sviestas yra minkštas ir toks išsukamas tešloje ax.gif o man kaip tik su šokolado lašeliais skaniau tongue.gif
Atsakyti