Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 07 13, 12:51)
Virusuoju jau dabar imkit kad tikrai liepa ir rugpjuti lytu tik II wub.gif
2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

Oi,as imu toooooki triguba dideli virusiuka ir jauciu kad dar nuo bendravardes 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif wub.gif
Atsakyti
T. Keberiokst aciu uz naujus namucius. Ir as registruojuosiu biggrin.gif O dar galvoju kaip cia nepamirst tos virusiuku krusos lotuliukas.gif
Tikekimes, kad naujosios nestuke.gif mums priburs, kad ir sekanciu menesiu rezultatai butu tokie grazus kaip birzelio thumbup.gif
Atsakyti
Citas,tu tik ramiai su tuo hcg rugseji.Dagyvensim ir iki to,bet pati svarbiausia dalis pas tave vyks rugpjuti.Rugseji tik gausi II patvirtinima,o dabar mars i eile prie rugpjucio akcijos!
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 07 13, 13:14)
Citas,tu tik ramiai su tuo hcg rugseji.Dagyvensim ir iki to,bet pati svarbiausia dalis pas tave vyks rugpjuti.Rugseji tik gausi II patvirtinima,o dabar mars i eile prie rugpjucio akcijos!


Ai rugpjucio eilej as pirmose gretose tai viskas ok, laukiu kantriai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 07 13, 13:20)
Ai rugpjucio eilej as pirmose gretose tai viskas ok, laukiu kantriai  drinks_cheers.gif

Labai teisingai sako musu T.P.Keberiokst thumbup.gif Tu juk rugpjucio menesi jau startuosi.Taip,kad ir tau sekmingas bus,o va rugseji linkiu kad surinktum tooookia laiminga kolekcija mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
registruojuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 07 13, 12:46)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Siltai nesirenkit ir skeciu neimkit,apsikresti butina smile.gif

oi ne ne ne, nuogai issirengsiu ir stovesiu biggrin.gif i beprotnami gal neisves? biggrin.gif

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 07 13, 12:51)
Virusuoju jau dabar imkit kad tikrai liepa ir rugpjuti lytu tik II wub.gif
2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

oi kaip griebiu 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2011 07 13, 12:52)
Man cia pries pat atostogas gaunasi, bet mielai sutinku susirgti  ax.gif

tai pasiemus paslepk ta virusiuka, kad atostogu metu nesirgtum, o paskui issitrauksi, kai reikes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 07 13, 13:25)
Labai teisingai sako musu T.P.Keberiokst thumbup.gif Tu juk rugpjucio menesi jau startuosi.Taip,kad ir tau sekmingas bus,o va rugseji linkiu kad surinktum tooookia laiminga kolekcija mirksiukas.gif
user posted image


Vajetau koks grazus buketas drinks_cheers.gif


QUOTE(Atiloja @ 2011 07 13, 13:30)
oi ne ne ne, nuogai issirengsiu ir stovesiu biggrin.gif i beprotnami gal neisves? biggrin.gif
oi kaip griebiu  4u.gif
tai pasiemus paslepk ta virusiuka, kad atostogu metu nesirgtum, o paskui issitrauksi, kai reikes biggrin.gif


Baik tu dzin man tos atostogos, galiu atostogaut ir sirgdama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 07 13, 11:35)
Vajetau koks grazus buketas  drinks_cheers.gif
Baik tu dzin man tos atostogos, galiu atostogaut ir sirgdama  lotuliukas.gif



Tu pamatytum mano kolekcija doh.gif lotuliukas.gif Vonioj palange visa nuklota lotuliukas.gif

Einu tau siuntinuka issiusti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 07 13, 11:29)
O.K. jau dabar uz galvos susiemus kaip as cia toks sakalys tuos du vaikus turesiu isnesiot  hihihi.gif

Nebijok mirksiukas.gif , mano pazystama buvo, atsiprasau uz toki zodi, "nesveikai" kuda biggrin.gif , o isnesiojo tris! bigsmile.gif
Didelis dziaugsmas dvynukai wub.gif

Beje, pastebejau, kad vis daugiau ir daugiau dvynuku pasimato bigsmile.gif Ir kazkodel vienintele mintis jog jie visi is "Nesulaukiancios gandru" skyrelio unsure.gif rolleyes.gif

LediDiDi nezinau kas, sveikas ar nesveikas protas hihihi.gif mane nugalejo, bet laukiu rugpjucio, o tada pasiskambinsiu Treisui paklausti ar priims histeroskopijai.

Beje, merginos, gal cia nevietoje klausiu, bet ka Jus manote, jei kokius tris men. pagerciau KT? g.gif Turiu endo.. beto, juk buna stebuklu, kad nutraukus KT gerima- pastojama g.gif Ka?
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2011 07 13, 13:30)
registruojuos 4u.gif

kaip tavo reikalai?tu ir siaip esi tyli bet vis sekukaip tu laikais?ar jau padare tau punkcija?ar isodino?Kaip jautiesi?matau kad ir tau tai pirmas IVF.tai smalsu kaip ir kas nes ir man bus tas pats.As su tavim ir uz tave 4u.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sanzile @ 2011 07 13, 13:39)
Nebijok mirksiukas.gif , mano pazystama buvo, atsiprasau uz toki zodi, "nesveikai" kuda biggrin.gif , o isnesiojo tris! bigsmile.gif
Didelis dziaugsmas dvynukai wub.gif

Beje, pastebejau, kad vis daugiau ir daugiau dvynuku pasimato bigsmile.gif Ir kazkodel vienintele mintis jog jie visi is "Nesulaukiancios gandru" skyrelio unsure.gif  rolleyes.gif

LediDiDi nezinau kas, sveikas ar nesveikas protas hihihi.gif  mane nugalejo, bet laukiu rugpjucio, o tada pasiskambinsiu Treisui paklausti ar priims histeroskopijai.

Beje, merginos, gal cia nevietoje klausiu, bet ka Jus manote, jei kokius tris men. pagerciau KT? g.gif  Turiu endo.. beto, juk buna stebuklu, kad nutraukus KT gerima- pastojama g.gif  Ka?

*na as irgi turiu viena pazystama kuri labai liekna ir tuos du maziukus isnesiojo be problemu iki galo ir gimde sake lengvai mirksiukas.gif
**Jo,dvynukai didelis dziaugsmas.Nors nezinau mano nuojautos nepasiteisina niekada,bet as visur kur einu jauciu kad turesiu du maziukus-sakau gal einu jau i proto is to didelio noro tureti pagaliau maziuka wub.gif
***va,del KT negaliu nieko pasakyti-bet gal nepakenktu g.gif cia jau as nepatareja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 07 13, 13:39)
Tu pamatytum mano kolekcija  doh.gif  lotuliukas.gif Vonioj palange visa nuklota  lotuliukas.gif

Einu tau siuntinuka issiusti ax.gif


Aciu wub.gif isisvaizduoju, as turbut zuireciau ziureciau, rodyciau rodyciau vyrui, kol tas pasakytu kad jau gal isprotejau lotuliukas.gif


QUOTE(sanzile @ 2011 07 13, 13:39)
Beje, merginos, gal cia nevietoje klausiu, bet ka Jus manote, jei kokius tris men. pagerciau KT? g.gif  Turiu endo.. beto, juk buna stebuklu, kad nutraukus KT gerima- pastojama g.gif  Ka?


KT ir daktarai dznokai skiria pries IVF, tipo pailsina kiausides, o kas del endo tai nezinau, gal paklausk daktaro, gal ka kita patars kad ja uzmigdyti.
Atsakyti