Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Citas @ 2011 07 13, 12:50)
KT ir daktarai dznokai skiria pries IVF, tipo pailsina kiausides, o kas del endo tai nezinau, gal paklausk daktaro, gal ka kita patars kad ja uzmigdyti.

Hmz.. aciu Citai, gal visai vertetu.. g.gif Taip vyliausi greiciau su IVF susitvarkyti, o dabar, kai tenka tiek laukti, galiu ir dar ilgiau palaukti..
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

turiu klausima, kokiu atveju daro TESA, t.y. kokie jau vyro turi buti grikiai, nelabai nutuokiu tai, pirmo IVF uzteko icsi 4u.gif

Aciu


Labai dziugu skaityti jusu saunias naujienas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 07 13, 14:05)
Laba diena  4u.gif

turiu klausima, kokiu atveju daro TESA, t.y. kokie jau vyro turi buti grikiai, nelabai nutuokiu tai, pirmo IVF uzteko icsi  4u.gif

Aciu
Labai dziugu skaityti jusu saunias naujienas  wub.gif

TESA daro, kai yra daug patologiju arba nera gyvu spermiuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 07 13, 13:15)
TESA daro, kai yra daug patologiju arba nera gyvu spermiuku  4u.gif

MB turi 95 proc. patologiniu ir gyvuju 0,2 mln/ml doh.gif:
Atsakyti
0,2 mln - tai 200 tūkst.
IVFui + ICSI prigaudyti užteks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2011 07 13, 14:25)
0,2 mln - tai 200 tūkst.
IVFui + ICSI prigaudyti užteks  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O nauji namuciai, kaip smagu wub.gif
Errachka, kaip tavo reikaliukai?
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2011 07 13, 13:25)
0,2 mln - tai 200 tūkst.
IVFui + ICSI prigaudyti užteks  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif kazkiek aprimau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 07 13, 11:39)
Taip,kad dabar visos i eile prie II  bigsmile.gif

Oho kaip greitai visos eilėn išsirikiavo prie akcijinių II. Ir aš skubu, tikiuosi, ne vėlu. Taip gerai pasisekė jums išburti birželio stebuklus. Viliuosi, kad ir rugpjūčio -rugsėjo burtai bus ne ką prastesni. O aš gi eilėj kaip tik tam metui stojuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 07 13, 15:12)
Oho kaip greitai visos eilėn išsirikiavo prie akcijinių II. Ir aš skubu, tikiuosi, ne vėlu. Taip gerai pasisekė jums išburti birželio stebuklus. Viliuosi, kad ir rugpjūčio -rugsėjo burtai bus ne ką prastesni. O aš gi eilėj kaip tik tam metui stojuosi  biggrin.gif

Gal cia toms burtininkems reikia "paauksinti rankeles", kad paburtu daugiau? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 13 liepos 2011 - 14:23
kerzaka
QUOTE
Viliuosi, kad ir rugpjūčio -rugsėjo burtai bus ne ką prastesni.

neskubam, neskubam gyventi! Dar tik liepa! Kas per 7 menesio diskriminacija? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 07 13, 15:23)
kerzaka

neskubam, neskubam gyventi! Dar tik liepa! Kas per 7 menesio diskriminacija?  blink.gif  blink.gif

ramiai ramiai, tema taip ir vadinasi "liepos" biggrin.gif Bet cia visos, kol blatas neisejo pas nestukes, bando isprasyti i ateiti biggrin.gif
Atsakyti