Įkraunama...
Įkraunama...

Nail Tek nagų priežiūros priemonės (2)

Tęsiame diskusiją apie nagų preižiūros priemonę Nail Tek
Ankstesnieji pasiplepėjimai čia
O apie pačias priemones galima pasiskaityti štai čia
4u.gif
Atsakyti
Naudoju II terapiją ant lako sykį savaitėje, manikiūristė pasiūlė ir nusipirkau "Fondation", dabar jau dvi priemones vienu metu tepu. Na man tikrai šitos priemonės puikios, negaliu atsidžiaugti nagais
Atsakyti
QUOTE(Vita333 @ 2006 03 11, 15:57)
Naudoju II terapiją ant lako sykį savaitėje, manikiūristė pasiūlė ir nusipirkau "Fondation", dabar jau dvi priemones vienu metu tepu. Na man tikrai šitos priemonės puikios, negaliu atsidžiaugti nagais


kas tas "Fondation"? g.gif
Atsakyti
FOUNDATION
Nago išlyginamoji priemonė
Stiprina nagus ir lygina vageles
Foundation išlygina nago paviršių, užpildydama nelygumus, tuo pat metu stiprindama natūralų nagą. Šį unikalų bazinį lako sluoksnį sudaro specialūs stiprikliai, drėkinimo komponentai ir natūralūs vagelių užpildikliai.
Naudojimas: padenkite nagus Foundation sluoksniu. Leiskite išdžiūti. Nago plokštelė tampa matinė ir lipni. Užtepkite du lako sluoksnius. Naudojant Foundation lakas išlieka ilgiau.
4u.gif
Atsakyti
Kiek kainuoja tas Fundation?

O įdomu - jis tinka nagam, kurių viršutinis sluoksnis kiek paauginus nagus linkęs nusilupinėti g.gif ?

Pernai naudojau Nail teką (III,II, I) - nagai išties buvo tvirti, užsiauginus buvau tikrai ilgus ir gražius (tik gaila nepavyko ilgai jų tokių išlaikyti - mat skildavo nagas prie krašto ir tekdavo visai trumpai kirpti sad.gif Padariau pertrauką nuo Nail Tek, per tą laiką naudojau kitokias priemones (išbandžiau Belatoną, tokį pigų Ados nagų stipriklį - nepadėjo)
Atsakyti
sveikos:) as turiu ir foundation ir intensive therapy.. dabar pradejau naudoti intensive therapy II ar si priemone tikrai padeda greiciau nagas augti? po kiek laiko galima tiketis rezultatu? ar as galeciau pirmiausiai ant nagu tepti foundation o ant virsaus intensive therapy? gal tada buvo geresnis efektas,jei tik tai suderinami dalykai:)
pagalbekit man,labai noriu ilgu ir graziu nagu!
Atsakyti
O as jau turbut beveik puse metu kaip reguliariai nebenaudoju Nailteko nei kasdien, nei turbut kas savaite - pora kartu per menesi geriausiu atveju, ir nagai nei kiek nesusilpnejo, vis dar auga kaip pasiute smile.gif Todel netikekit tomis, kurios sakys, kad nustojus naudoti Nailteka, nagai iskart susilpnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2006 03 14, 14:01)
Kiek kainuoja tas Fundation?
O įdomu - jis tinka nagam, kurių viršutinis sluoksnis kiek paauginus nagus linkęs nusilupinėti  g.gif ?

Pirkdama pas savo manikiūristę mokėjai 10 lt.
Jis skirtas nago paviršiaus sulyginimui
QUOTE(aistukke @ 2006 03 14, 20:08)
sveikos:) as turiu ir foundation ir intensive therapy.. dabar pradejau naudoti ar si priemone tikrai padeda greiciau nagas augti? po kiek laiko galima tiketis rezultatu? ar as galeciau pirmiausiai ant nagu tepti foundation o ant virsaus intensive therapy? gal tada buvo geresnis efektas,jei tik tai suderinami dalykai:)
pagalbekit man,labai noriu ilgu ir graziu nagu!

Pirmiausia tepu foundation sluoksnį ant nagų, tada porą sluoksnių nagų lako ir ant viršaus užtepu Intensive therapy II sluoksnį sykį savaitėje. Tikrai pakanka. Nagai tvirti ir ilgi. Tačiau jau įsitikinau, kad čia kiekvienai individualus poveikis.
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 15, 04:18)
O as jau turbut beveik puse metu kaip reguliariai nebenaudoju Nailteko nei kasdien, nei turbut kas savaite - pora kartu per menesi geriausiu atveju, ir nagai nei kiek nesusilpnejo, vis dar auga kaip pasiute smile.gif Todel netikekit tomis, kurios sakys, kad nustojus naudoti Nailteka, nagai iskart susilpnes smile.gif

Vakar kalbėjau apie Nail Tek su kita manikiūriste, klausiau nuomonės, tai sakė, kad seminare buvo aiškintas tikrai perdėm dažnai naudojamos šito spriemonės neigiamas poveikis. Gydant reikia nagus teplioti Nail Tek kasdien, tačiau tik gydant, o paskui tikrai pakanka vieno sykio į savaitę ir nepiktnaudžiauti, kadangi tikrai gali būti pažeisti nagai.
beje, Nail Tek priemones naudoju beveik 2 metai, ir galiu pasiguosti, tik kad per nežinojimą per ilgai naudodama Extra buvau sugadinusi nagus - lūžinėjo tiesiog prie mėsytės. Todėl viską ką dabar darau, tariuosi su manikiūriste, o neužsiimu saviveikla. beje, turėjau gelinius nagus ir nebenoriu tikrai jų, todėl kaip išeitis man Nail Tek priemonės smile.gif
Atsakyti
Na dėl perdidelio Nail tek Naudojimo teko girdėti iš savo kirpėjos (ji kažkada buvo įsismarkavusi nagus teplioti su nail teku) - tai jai tikrai, kaip kad pasakojat - sugadinti nagai buvo -lūžinėjo, trupinėjo iki mėsytės.
Aš pati pradėjau naudoti nuo Nail tek III (kadangi nagai labai sluoksniavosi ir lupinėjosi), kai sutepiau tą buteliųką (tai maždaug užteko 3 mėn.) - pirkau Nail tek II - kuris kietina nagus, kai jį sutepiau - pirkau Nail tek I - kuris atseit palaiko jau pagydytus sveikus nagus. Aišku, man jie masiškai nelūžinėjo - lūžo tik rodomųjų pirštų nagai - tiesa, kaip jau minėjau jie man lūžo nago šone prie gyvnagio sad.gif Po to dariau pertrauką. kurį laiką problemų su nagais kaip ir nebuvo, tačiau, dabar vėl jie man sluoksiuojasi deja sad.gif Jaučiu vėl teks grįžti prie to pačio proceso, tik naudoti jį kur kas rečiau nei anąkart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita333 @ 2006 03 11, 16:57)
Naudoju II terapiją ant lako sykį savaitėje, manikiūristė pasiūlė ir nusipirkau "Fondation", dabar jau dvi priemones vienu metu tepu. Na man tikrai šitos priemonės puikios, negaliu atsidžiaugti nagais


Labu biggrin.gif
II terapija naudoju ir as, super clap.gif
o kur galima isigyti Fondation ir kiek mazdaug jis kainuoja..?
Busiu liaaaabai dekinga uz info.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirkdama pas savo manikiūristę mokėjai 10 lt.
Manau, Nagavitoje bus, pažiūrėk temos pradžioje yra nuoroda į jų saitą, ten adresai surašyti kur gali nusipirkti
Atsakyti
sveikos merginos! biggrin.gif as cia naujoke sitoj temoj,bet va noriu jusu paklaust.pries pora savaiciu isigyjau nail tek II,mano nagai grazus buvo bet jau minksti labai,besisloksniuojantys,tai va isigyjau nail tek,nagai tikrai sustiprejo uzaugo,as jau buvau beapsidziaugianti bet kad jie eme luzt tiesiog iki mesos,vakar nusikirpau pasilikau tokius vidutinius. g.gif cia dauguma rase kad ilga laika naudojant nail tek taip gali atsitikti,bet as naudoju tik dvi savaites,beje tepiau i diena viena karta.tai va dabar ir galvoju kad su nail teku nepavyks uzsiaugint normaliai nes jie ziauriai luzta,taip skausmingai... unsure.gif
Atsakyti