Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

db ragauju turtinga kavos torta-su daug kremo smile.gif ka galiu pasakyti,db zinosiu,kad reikia storesniu biskvitu,tada pamazes kremo....siaip skonis FANTASTISKAS,man kaip nemegejai sokoladiniu tortu lotuliukas.gif
bus mano kepamiausiu sarase thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! nepatyrusi kepeja kreipiasi i jus 4u.gif sugalvojau sunui gimtadieniui iskepti torta "gaivus varskes tortas".
Nusipirkau forma su nusiimanciu dugnu, supyliau skysta biskvito tesla i forma ir pradejo begti viskas laukan. Apziurejau viskas tvirtai uzspausta. Bet juk jos neturetu leisti? g.gif O po to reikejo pilti zele tai ta irgi isbego laukan sad.gif zodziu nezinau kaip bus, stovi dabar saldytuve .. Tai va dabar reiks eiti keisti forma, o kaip man patikrinti kad kita butu gera? gal ten vietoj paprasyt kad vandens pripiltu? Dekui visoms!
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 08 04, 19:41)
Sveikos! nepatyrusi kepeja kreipiasi i jus 4u.gif  sugalvojau sunui gimtadieniui iskepti torta "gaivus varskes tortas".
Nusipirkau forma su nusiimanciu dugnu, supyliau skysta biskvito tesla i forma ir pradejo begti viskas laukan. Apziurejau viskas tvirtai uzspausta. Bet juk jos neturetu leisti? g.gif  O po to reikejo pilti zele tai ta irgi isbego laukan sad.gif zodziu nezinau kaip bus, stovi dabar saldytuve .. Tai va dabar reiks eiti keisti forma, o kaip man patikrinti kad kita butu gera? gal ten vietoj paprasyt kad vandens pripiltu? Dekui visoms!


Pries kepant biskvita, reikejo itiesti kepimo popieriu.

Ant iskepusio biskvito pilt zele, kai si jau buna tokia kaip drebuciai... nes kitaip viskas susigers i biskvita, arba kaip Jusu atveju isbegs...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 04, 20:08)
Pries kepant biskvita, reikejo itiesti kepimo popieriu.

Ant iskepusio biskvito pilt zele, kai si jau buna tokia kaip drebuciai... nes kitaip viskas susigers i biskvita, arba kaip Jusu atveju isbegs...

Viskas aisku sad.gif Einu pirkti torto!
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 08 04, 20:20)
Viskas aisku sad.gif Einu pirkti torto!


Jergau.... kada reik Jums torto... juk nenuleiskit ranku... labai paprasta iskept, tik va cia pasikonsultuokit, ir kartu iskepsim smile.gif
Atsakyti
Kepejėlės, gal čia man kas atsakys
ruošiuosi pirmą kart puošimui naudoti šlapią beze.Ar būtina ją tepti tik ant sviestinio pagrindo, ar galima naudoti iš grietinėlės?Nes pas mane jau du sluoksniai sviestinio pertepimo, ir tik vienas grietinėlės,tai jeigu dar ir ant viršaus bus sviestas, galvoju, kad bus lb riebu, sviestas sviestuotas.
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2011 08 04, 21:36)
Kepejėlės, gal čia man kas atsakys
ruošiuosi pirmą kart puošimui naudoti šlapią beze.Ar būtina  ją tepti tik ant sviestinio pagrindo, ar galima naudoti iš grietinėlės?Nes pas mane jau du sluoksniai sviestinio pertepimo, ir tik vienas grietinėlės,tai jeigu dar ir ant viršaus bus sviestas, galvoju, kad bus lb riebu, sviestas sviestuotas.

nebus sviestas sviestuotas lotuliukas.gif nebent jo uzteptumet 0.5kilo biggrin.gif taigi plonai uztepi,jo net nesijaucia mirksiukas.gif o,jei netepso,gali ir praskysti,nes grietinele savo padaro smile.gif
Atsakyti
Merginos, Rafaelo svajonę pertepti geriau prieš pusantros paros ar užteks prieš pusę paros?

QUOTE(XVXVX @ 2011 08 04, 18:41)
Nusipirkau forma su nusiimanciu dugnu, supyliau skysta biskvito tesla i forma ir pradejo begti viskas laukan. Apziurejau viskas tvirtai uzspausta. Bet juk jos neturetu leisti? g.gif  O po to reikejo pilti zele tai ta irgi isbego laukan sad.gif zodziu nezinau kaip bus, stovi dabar saldytuve .. Tai va dabar reiks eiti keisti forma, o kaip man patikrinti kad kita butu gera? gal ten vietoj paprasyt kad vandens pripiltu? Dekui visoms!

Visiškai sandari ta forma gal ir nebūna, bet bėgti kiaurai irgi neturėtų.
Net nuėjau savo formą patikrint smile.gif vanduo prateka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 05 rugpjūčio 2011 - 08:30
QUOTE(astaria @ 2011 08 05, 09:30)
Merginos, Rafaelo svajonę pertepti geriau prieš pusantros paros ar užteks prieš pusę paros?
Visiškai sandari ta forma gal ir nebūna, bet bėgti kiaurai irgi neturėtų.
Net nuėjau savo formą patikrint  smile.gif  vanduo prateka ax.gif

taip taip tos formos visos prateka.Gerai patare kad reikia det kepimo popieri ir pilt zele kada buna "apstingus".Tik surio pyraga kai darau man niekas neprateka ,nes sausainiai uzkisa (uzblokuoja ta tarpa.
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2011 08 05, 09:30)
Merginos, Rafaelo svajonę pertepti geriau prieš pusantros paros ar užteks prieš pusę paros?


Man tai skanesnis ilgiau pastovejes nei puse paros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 01, 19:43)

o turtingo kavos torto as biskvita visada kepu toki:
5-6 kiausiniai                                                   
1š. kakavos                                                       
1 st. cukraus                                                       
170 g miltų                                                         
80 g krakmolo                                                 
2 a.š. kepimo miltelių


jei gali parašyk kokioj temp kepi biskvitus? ir kiek maždaug laiko?
ačiū
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 08 05, 18:32)
jei gali parašyk kokioj temp kepi biskvitus? ir kiek maždaug laiko?
ačiū

kepant kiekviena biskvituka atskirai,kepu 170-180temp(tiksliai nerodo pas mane)po mazdaug 10min
Atsakyti