Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

pas mane irgi bega forma, jej pilti skisti, bet kepu jau virs 10metu ir super thumbup.gif


Mergytes patarkite prasau !!!

radau ligtai skanaus tortuko receptuka ir rusisko saito, raso kad pats skaniausias pasaulyje biggrin.gif va sis morenginis, bet pasakykite, bet ar jis tinkamas dengti pastilazu ?
Kokius obuoliukus naudojate tortams ar pyragams, kad patusinus jos, neistisku ?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 05 rugpjūčio 2011 - 20:20
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 05, 18:48)
kepant kiekviena biskvituka atskirai,kepu 170-180temp(tiksliai nerodo pas mane)po mazdaug 10min


oi ačiū ačiū, bėgu kepti wink.gif aš irgi visada kepu biskvitus atskirai wink.gif
Atsakyti
turbut ignoras uzdetas mano nikui biggrin.gif
kad nieks nenori patarti, patarimo temoje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 06, 16:51)
turbut ignoras uzdetas mano nikui biggrin.gif 
kad nieks nenori patarti, patarimo temoje lotuliukas.gif

Nera nera 4u.gif
Del to tortuko: pastilazu dengti galima,tik tada nedekite to beziuko ant virsaus (jei gerai iziuriu,kad ten kazkas is baltymu), aptepsite sviestiniu kremuku ir vsio...O del obuoliuku tikrai nezinau, nes visada naudoju kokie papuola doh.gif
Atsakyti
gabijux Aciukas kad atsiliepei 4u.gif Noreciau >NAI< skaniasias pasaulyje biggrin.gif tortuka issikepti, toks jo pavadinimas, jis morenginis
radau jis cia
http://www.forum.u-s...s...st&p=248079
Tai pagalvojau kad ant morengu gal galima tepti sviestini krema pries pastilazo dengima ax.gif
Tik kokiu obouliuku nusipirkti kad formos nepamestu?, nes jos reiktu pakaitinti mirksiukas.gif

O GAL KAS BANDE TOKI TORTUKA ? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 06 rugpjūčio 2011 - 17:04
Ot ka issikepiau torta nevalgoma.Bet itariu kur klaida.
Kepiau Rafaela.Tai kai sumaisiau plakta grietinele ir isplakta sviesta su kond.pienu atsirado skyzciu daug.Jei gerai supratau ,tai susisviestavo grietinele ar ne?Nors kartu tuos kremus paplakiau labai nedaug pora apsuku su mikseriu....
na vistiek pertepiau torta ir skysti pyliau nors ir biskvita buvau suslapinus doh.gif .
Na gavosi ne kas.gaila.
Bet jus pasakykit ar cia klaida susisviestavusioj grietinelej???
Atsakyti
Aš irgi ką tik sutepiau rafaelą. Viskas gavosi tvarkingai, kremas būtų vienalytė masė, jei ne įmaišyti kokosai, jie sudarė tokius guziukus.
Magira, o standiklio dėjai? Be jo grietinėlė pastovėjus išskysta.
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2011 08 06, 21:48)
Aš irgi ką tik sutepiau rafaelą. Viskas gavosi tvarkingai, kremas būtų vienalytė masė, jei ne įmaišyti kokosai, jie sudarė tokius guziukus.
Magira, o standiklio dėjai? Be jo grietinėlė pastovėjus išskysta.


Visiska nesamone... as net puosiu torta grietinele, be standikliu, ir neisskysta...
Papildyta:
QUOTE(Magira @ 2011 08 06, 21:31)
Ot ka issikepiau torta nevalgoma.Bet itariu kur klaida.
Kepiau Rafaela.Tai kai sumaisiau  plakta grietinele ir isplakta sviesta su kond.pienu atsirado skyzciu daug.Jei gerai supratau ,tai susisviestavo grietinele ar ne?Nors kartu tuos kremus paplakiau labai nedaug pora apsuku su mikseriu....
na vistiek pertepiau torta ir skysti pyliau nors ir biskvita buvau suslapinus doh.gif .
Na gavosi ne kas.gaila.
Bet jus pasakykit ar cia klaida susisviestavusioj grietinelej???


Sutrauke krema Jums, nes gal perplaket, arba siek tiek skyresi temperatura kremu...
Atsakyti
sveikutes,
kepiau Napaleona pagal Ule, nu nerealus, laksteliai taip isisluoksniave, gryn kaip norejau, o vis tokio neradau, aciu....isbandykit... 4u.gif
Atsakyti
As dar apie Rafaela klausiu.kai suplakiau sviesta(sviestas kambario temper.+39) su kond.pienu tai labai isskistejo kremas,ji padejus pusvalandziui i saldytuva nelabai pasikeite jo skystumas.Krema sviesto ir grietinele tik sumaisom ar suplakam...Mano po suplakimo atsiskyre skystis.
O geriausia ,kad maniskiam pasirode tas tortas nesaldus doh.gif

Dekui
Atsakyti
rafaelui sviesto krema su grietinėle as atsargiai tik išmaišau...plakant atsiskiria skystis....
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2011 08 06, 21:48)
Aš irgi ką tik sutepiau rafaelą. Viskas gavosi tvarkingai, kremas būtų vienalytė masė, jei ne įmaišyti kokosai, jie sudarė tokius guziukus.
Magira, o standiklio dėjai? Be jo grietinėlė pastovėjus išskysta.

isskysta bent man tuomet jeigu nedaplaku iki galo grietineles mirksiukas.gif ir tikrai nereikia norit kad butu kieta grietinele standiklio mirksiukas.gif
Atsakyti