Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(Magira @ 2011 08 23, 22:13)
Tu teisi !!!!!!!!!!
Ir as suplakiau ir gavosi nekas labai nekas.Gaila laiko buvo ir produktu.
As uz kad reiktu pakeisti tik zodeli -ne suplakti o sumaisyti.

Gal per ilgai plaket ? na as irgi plakiau kaip recepte nurodyta bet trumpai, manau kad ismaisius butu daug geriau ir skaniau, toks purumas isliktu smile.gif


Antra kart kepu rafaelo, tai si karta visus 4 biskvitus kepiau atskirai, tai super isejo, nors biskvito krastai iskilo auksciau nei viduris visu smile.gif bet tepdama jos apverciau aukstin kojomis ir viskas issiligino thumbup.gif , ir citrinu sulciu tik stikline nemaza padariau, bet viso nesunaudoja, ir super uzteko to dregnumo thumbup.gif
nes praita karta piliau kaip recepte, tai paskui dalis sulciu issiskire is torto blink.gif dar pries dengima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 24 rugpjūčio 2011 - 00:40
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 24, 00:38)
Antra kart kepu rafaelo, tai si karta visus  4 biskvitus kepiau atskirai, tai super isejo, nors biskvito krastai iskilo auksciau nei viduris visu smile.gif  bet tepdama jos apverciau aukstin kojomis ir viskas issiligino thumbup.gif , ir citrinu sulciu tik stikline nemaza padariau, bet viso nesunaudoja, ir super uzteko to dregnumo thumbup.gif
nes praita karta piliau kaip recepte, tai paskui dalis sulciu issiskire is torto blink.gif dar pries dengima mirksiukas.gif


As tai praeita savaite kepiau rafaelo biskvita ir isejo s.... Nors kepu tikrai ne oirma ir ne 5ta karta,bet tik si karta neisejo man verysad.gif Sakau gal perkepiau ir sukritones buvau labai uzsiemusi tai laiko nestebejau g.gif
Atsakyti
o aš kažkokia nevykusi baltų biskvitų kepime... nesigauna man nei tas senovinis, nei rafaello.. iškepa, pažiūriu ar sausas pagaliukas, ir palieku pradžio orkaitėje praaušti ir po kelių minučių jis jau sukritęs visas.. mistika, gal orkaitė kalta
. arba kepėja... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 08 24, 12:13)
o aš kažkokia nevykusi baltų biskvitų kepime... nesigauna man nei tas senovinis, nei rafaello.. iškepa, pažiūriu ar sausas pagaliukas, ir palieku pradžio orkaitėje praaušti ir po kelių minučių jis jau sukritęs visas.. mistika, gal orkaitė kalta
. arba kepėja... biggrin.gif


As iskepusi, traukiu lauk...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 24, 12:46)
As iskepusi, traukiu lauk...


tai aš nuskaičiau,. kad pirma leisti atvėsti orkaitėje, kad nebūtų temperatūrų skirtumo.. bet ir kai traukdavau lauk - biskvito likimas toks pat - sukrenta ir viskas.. ir miltų bandžiau daugiaud dėt, nesuvokiu...
gal reik ant apatinės lentynos kepti, čia dar tokią naujieną kažkada nuskaičiau, gal taip pavyktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 08 24, 12:50)
tai aš nuskaičiau,. kad pirma leisti atvėsti orkaitėje, kad nebūtų temperatūrų skirtumo.. bet ir kai traukdavau lauk - biskvito likimas toks pat - sukrenta ir viskas.. ir miltų bandžiau daugiaud dėt, nesuvokiu...
gal reik ant apatinės lentynos kepti, čia dar tokią naujieną kažkada nuskaičiau, gal taip pavyktų  g.gif


As kepu ant viduriniosios lentynos, turbut be ventiliatoriaus, net nezinau kokia ten funkcija.. apacia-virsus. O kepu ant 175 laipsniu! Kadangi daug teslos, tai jei ant 190, tai virsus apkeps, o vidus liks zalias, ir uztat gali sukristi...
Atsakyti
su tais biskvitais,tai cia kiekviena sau turi issiaiskinti 4u.gif zinoti savo orkaite,jos "kaprizus"pvz,pas mane yra mazas elektrinis peciukas(mokejom juokinga kaina 230,pirkom del sumustiniu kepimo,nu bet kaip iskepa biskvitus-nepatikesit)tai,man biskvitai kepa prie 150,kur cia visos raso,kad 170 ar 180...ir nedarineti orkaites-nes sukrenta biskvitas,iskepusi visad imu laukan,ir tik pravesta,dar silta nuimu nuo popieriaus....taigi,turite susigyventi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 24, 13:25)
As kepu ant viduriniosios lentynos, turbut be ventiliatoriaus, net nezinau kokia ten funkcija.. apacia-virsus. O kepu ant 175 laipsniu! Kadangi daug teslos, tai jei ant 190, tai virsus apkeps, o vidus liks zalias, ir uztat gali sukristi...


tai aš jau ant visokių temp esu bandžiusi kepti N kartų... vis dėl to gal orkaitė kalta, tokia pas mane elektrinė krosnelė, sūnus vis patvarko labiau ir labiau, greičiau nusibaigtų, su nauju daiktu gal geriau bus.. bet va, pamenu, kepiau baltą biskvitą iš torto slyglio2 kur rikota su vyšniomis, tai biskvitas gavosi didžiulis, nesukrito, fantastika.. o gal tiesiog laiminga diena buvo.. biggrin.gif
Atsakyti
Noriu paklaust del Ules kokoso pieno torciuko, jei nedet Malibu likerio, ar labai skonis nukentetu? blush2.gif Gal tada kazkuo keist, kad proporcijas islaikyt, ar tas 100 ml dideles itakos netures? 4u.gif Aciu!!!
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 08 24, 13:56)
su tais biskvitais,tai cia kiekviena sau turi issiaiskinti 4u.gif zinoti savo orkaite,jos "kaprizus"

drinks_cheers.gif smile.gif
Papildyta:
Dar jokiu budu neatidaryneti orkaites be reikalo, stebekit pro stikla
iskepusi isimti iskart, as statau ant savo dujines p. nes cia silciausiai yra, turi atvesti tik tada isemu is formos dar silta, bet ne karsta, traukiant is orkaites , reikia ramai atsargiai, kad nesukrestu, nes labai bijo, ir statant an pavirsiaus ir labai labai atsargiai.
kai tikrinu dar orkaitei ar iskepes, tai pagaliuka dar paploninu ir atsargiai kisu, kad nebutu staigiu judesiu, nes biskvitai labai bijo sukretimo biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites patarkit! Darsysiu jogurtini torta su svieziais vaisiais. Valgysim sestadieni vakare. Mastau ketvirtadieni susitept, penktadieni papuost. Bet suabejojau ar sestadieni jis bebus labai sviezus ir skanus? g.gif Gal geriau kept ir puost penktadieni? Kaip jus darot? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ir tuo paciu paklausiu apie kita torta blush2.gif Juodasis miskas - receptas 28 cm formai, jei as daryciau 22cm, kokio proporcijom tureciau mazint viska? Aciu 4u.gif
Atsakyti