Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

Mes irgi Justlukos lovą turim, tai nelabai patenkinti. Ir viena sienelė subraižyta buvo, bet tingėjom ten su jais kovoti. Po to, viena grotelių lentelė sulūžo. Pakeist pakeitė, bet reikėjo važinėt pirmyn atgal. Buvom dar ir minkštą dalį pas juos nusižiūrėję, bet dabar jau nenorim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 03 25, 22:11)
Likome patenkinti virtuves baldu gamintoju ALANTAS. Padare virtuve savaite anksciau nei zadejo (cia pries 2 metus), dabar ten kur dedam slapius indus siek tiek apsilaupe dazai, atvaziavo ir viska sutvarke nemokamai, nors musus garantija jau pora menesiu kaip pasibaigus. Tvarkingi. smile.gif


Mano drauge irgi is ALANTAS gaminosi virtuves baldus, tai begalo juos giria... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 04 04, 15:04)
Prisidedu prie pagyru Alantui - virtuves baldu komplekta naudijamne jau 4 metai, viskas tvarkoje.

Aš apie Alantą tik gerai galiu atsiliepti thumbup.gif Su terminais nevėlavo, įbrėžtą plokštę pakeitė, surinko tvarkingai, švariai, viskas OK smile.gif

Dar iš Vesidos spintą kątik įtaisė- kolkas viskas irgi gerai, dražiai padaryta, pagal ternminus ir brėžinius + sakė jei kas ne taip- skambint, atvažiuos. Bet viskas gerai ax.gif
Atsakyti
Del virtuves gamintoju esu visiskai pasimetusi unsure.gif buvau trijose firmose:Nabuke-aptarnavimas aukstam lygyje,projektas irgi thumbup.gif ,bet kainos didesnes smile.gif ;Alante-aptarnavimas ne auksciausio lygio,bet projektas vietoj per penkias min. ir su paskaiciavimu :)kainos vidutines smile.gif ir Rimas&Jonas-aptarnavimas nekoks,papuolem ant sviezios dizaineres tai buvau jau gal penkis kartus,projekto iki siol nepabaigia derinti,persiusti neskuba ir dar iskilo problema mat jie tarp orkaites ir indaploves stalvirsi pratesia blink.gif kai kitur tokio dalyko nieks nedaro,ilgai gincijomes,bet atsakymo nesulaukiu,pati nepaskambina,o kaina(nors tiksliu duomenu irgi dar nedave doh.gif )panasi kaip ir Alante,zodziu as pasimetus ,laiko turiu,dar pora savaiciu iki sutarties pasirasymo ir galvoju ka daryti,kas gali patarti verysad.gif
Atsakyti
patarkite prasau kur gamintis virtuves baldus, musu virtuvyte labai mazyte todel noriu ja labai praktisai suplanuoti, aisku svarbu ir kaina kad nebutu baisiai didele....
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 08 24, 11:35)
patarkite prasau kur gamintis virtuves baldus, musu virtuvyte labai mazyte todel noriu ja labai praktisai suplanuoti, aisku svarbu ir kaina kad nebutu baisiai didele....

Man irgi aktualu. APėjau visas man žinomas vieteles, kur priimami užsakymai baldams, tai likau nustebusi, kad į būsimą užsakovą žiūrima kaip į kažką kam būtinai reikia apsukti galvą vos nuo pirmų žodžių, Klaidina sakydami kainas. Čia sako vienaip, čia jau kitaip. Nepalieka šanso įsitikinti ar iš viso man pas juos verta užsisakinėti. Pasijutau lyg griebiama už gerklės avis.
Tikriausiai pasinaudosiu senamadišku metodu- pirksiu gatavus, paskiau keikdamasi durstysiu visokius stalčiukų mechanizmus.
Gal kas turite šviesesnę patirtį?
Atsakyti
QUOTE(CaCalialia @ 2006 08 24, 17:30)
Man irgi aktualu. APėjau visas man žinomas vieteles, kur priimami užsakymai baldams, tai likau nustebusi, kad į būsimą užsakovą žiūrima kaip į kažką kam būtinai reikia apsukti galvą vos nuo pirmų žodžių, Klaidina sakydami kainas. Čia sako vienaip, čia jau kitaip. Nepalieka šanso įsitikinti ar iš viso man pas juos verta užsisakinėti. Pasijutau lyg griebiama už gerklės avis.
Tikriausiai pasinaudosiu senamadišku metodu- pirksiu gatavus, paskiau keikdamasi durstysiu visokius stalčiukų mechanizmus.
Gal kas turite šviesesnę patirtį?


Pasižiūrėkit Jasevičiaus balduose, kiek mačiau pas juos labai platus asortimentas įvairių virtuviniu stalų ir t.t. Be to, girdėjau, kad jie daug dėmesio skiria klientui...
Atsakyti
ogal kas turite Fornesto (Kaunor.) miegamojo lovą? jie skelbiasi, kad iš masyvo gamina.
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 08 24, 10:35)
patarkite prasau kur gamintis virtuves baldus, musu virtuvyte labai mazyte todel noriu ja labai praktisai suplanuoti, aisku svarbu ir kaina kad nebutu baisiai didele....

man irgi darėm visai mažutę virtuvę, kaina priklauso nuo medžiagų- mums kai skaičiavo masyvą ir laminatą, kaina skyrėsi apie porą tūkst. g.gif O kas yra "nedidelė kaina"? Mūsų problema buvo nestandartinė patalpa- susidarė kampai dėl kamino. Man "Alante" patiko, kad prie akių projektuoja, iškart matai kaip atrodys. Dėl kainų neklaidino, viską iškart skaičiavo. Kalbu tik apie vieną firmą, nes "pataikėm" iškart, nereikėjo ieškot.
Atsakyti
Kainos juk priklauso nuo kokybes, iskart kaina kyla,jei stalvirsi geresni imsit...ne lenkiska... arba viska darysit su PVC kantu... ar plostes bus, ar naturalus medis... Ar stiklas bus paprastas, matinis...ar dar kazkoks. LAbai kaina kyla nuo naujoviskiu geleziuku, indams sudeti, pakabinti ir pan.
Mes mokejom 1m(kvadratiniam) apie 1000lt. Bet cia ne vilniuj dare mums...
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 08 25, 09:10)

Mes mokejom 1m(kvadratiniam) apie 1000lt. Bet cia ne vilniuj dare mums...


tai čia kaina su pagerintais įrengimais, ar tie paprastesni? (O kur darėt)
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 08 25, 09:25)
tai čia kaina su pagerintais įrengimais, ar tie paprastesni? (O kur darėt)


Palyginus pas mus paprastai... niu tie mechanizmai..... GAlima sakyt, kad is mechanizmu (jei taip galima pavadint) buvo tik indams dziauti virs kriaukles. O visiems samciams kabintis mes patys pasidarem, nusipirkom is senuku visko ko reikejo ir maniskis sumeistravo!!! ax.gif
BEt baldai buvo su pvc kantu, buvo spinteliu su stiklais. Pasidariau lenkta lentynele gelytems pasideti... 4u.gif

p.s. dare mums zmogus is kazkokio miestelio, toliau nuo vilniaus kazkur link Kauno... bet dabar tai nzn ar jie dar gamina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue_rose: 28 rugpjūčio 2006 - 07:55