Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 08 07, 21:10)
smile.gif labai aciu, man greitai vizitas, reikes issiaiskinti del sio gerio smile.gif. Jis Jums padejo, efektyvus?

Zinokit net nzn, sunku ka ir pasakyt, nezinau kaip butu buve be jo smile.gif smile.gif
Atsakyti
Aš irgi po dviejų sav iš atostogų grįžtu, bet su dantim pokyčių man nesimato, gal kas ir darosi, bet labai neakivaizdžiai, vizitas dar tik po dviejų savaičių tai laukiu labai labai, gal ką nors darys, kad greičiau tie dantukai judėtų smile.gif ir labai smagu skaityti, kad tiek daug kam nuėmimai artėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinar @ 2011 08 07, 16:52)
Sveikutes.. 4u.gif retai beuzsuku.. blush2.gif

kad nieko nesikeicia ta mano sypsena..treciadieni nuemimas svieciasi..ir laukiu ir bijau.. doh.gif  kiek ten laiko mazdaug toj kedej kazi reiks sedet ???

bijau ka man su tais priekiniais darys...reik daplombuot viena nuskilusi, kita paslifuot..apie balinimus prisiskaiciau-  atsoko fantazija o taip norejau ... g.gif ..gal naturalu baltuma atgausiu su pastom.. g.gif kaip jusu spalva po breketu nuemimo???ar atsigauna? buna tokia kokia pries breketus?ar tokia ir lieka vienu tonu tamsesne?


Tinar, saunu, pagaliau ir tavasis holivudas cia 4u.gif
pas virsutiniai pirmukai ir antrukai buvo stipriai plombuoti, tai nuemus breketus plombos buvo tokios patamsejusios, tai negalejau sulaukti, kada pasikeisiu jas, bent jau antrukuose, nes ten palei tarpdanti taip negraziai atrode doh.gif buvau cia tokioj lenku klinikoj, tai pakeite, bet deja nelabai kaip, bet bent jau nesviete tamsus tarpdanciai. o normaliai susitvarkiau tik grizus i Lt, virsutiniam pirmukam ir antrukam dariau estetini, tai dziaugiuosi tokiu pasirinkimu.

o tu ziurek kaip bus situacija nuemus, gal biski perdedi, pasidarysi higiena ir viskas pasvieses. o jei jau prireiks, teks vel truputuka investuoti i dantukus

man nuemimo procedura irgi truko netoli valandos. nuemimas tai nieko, bet tas poliravimas (kliju nugramdymas) tai nemalonus buvo. bet cia gi jau baikes kai breketus atnesioji smile.gif lauksim holivudo nuotraukeliu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pas mane tarpeliai tikriausiai taip ir neužsidarys ir kitą vizitą reikės vėl tarpdančius šlifuoti doh.gif Ir dar nuo elastinės grandinėlės apačioj iltiniai truputį į vidų pasisuko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bon_Bon.: 08 rugpjūčio 2011 - 11:09
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 07, 21:20)
Zinokit net nzn, sunku ka ir pasakyt, nezinau kaip butu buve be jo smile.gif  smile.gif



O šiaip gi, matėte, kiek dantenų matėsi šypsantis iki breketų ir po jų (DABAR)? smile.gif nes man sakė, kad galbūt kažkiek sumažėtų, bet neaišku kiek, ir ar iš viso nors kiek ax.gif . Ta viela tikriausiai skaudžiai spaudžia?
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 08 08, 14:49)
O šiaip gi, matėte, kiek dantenų matėsi šypsantis iki breketų ir po jų (DABAR)? smile.gif nes man sakė, kad galbūt kažkiek sumažėtų, bet neaišku kiek, ir ar iš viso nors kiek ax.gif . Ta viela tikriausiai skaudžiai spaudžia?

As jos nejauciau isvis, nieko ji nedare man atrodo biggrin.gif Kadangi nesiojau breketus ir ja nueme, tai nemauciau vaizdpo,vat jei btuu be breketu ja uzdejusi,gal buciua kazka pasakius,o su breketais man aplamai dantys visai kitaip atrode, tai zinokit tikrai sunku ka pasakyti.Kad truputi padejo, tai as manau, bet tikrai manau denadaug.Ir kaina pas mane buvo bendra, tai nesukau galvos,kad daugiau mokesiu smile.gif O pabandyti visada verta mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,senai besilankiau cia 4u.gif Mano dantukai kaip ir vietoj stovi,tik po truputi tvarkosi sakandis,bet turiu maza o gal ir didele problemele,kuri speju papildomo laiko prides nesiojant doh.gif apatiniuose dantukuose,viela per trumpa, kai valgai nueina i viena puse o kai pastumi atgal ji neisikisa i paskutini danti,tai jis dabar nuvaziaves i kita puse nuo visu kitu biggrin.gif dabar esu ne lt,tai galimybiu nera nueiti pas odontologe g.gif schmoll.gif o ji man yra sakius kad gal spali sviesis nuemimas rolleyes.gif bet dabar speju nusikels doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brendy @ 2011 08 08, 20:48)
Sveikos,senai besilankiau cia 4u.gif  Mano dantukai kaip ir vietoj stovi,tik po truputi tvarkosi sakandis,bet turiu maza o gal ir didele problemele,kuri speju papildomo laiko prides nesiojant doh.gif apatiniuose dantukuose,viela per trumpa, kai valgai nueina i viena puse o kai pastumi atgal ji neisikisa i paskutini danti,tai jis dabar nuvaziaves i kita puse nuo visu kitu biggrin.gif dabar esu ne lt,tai galimybiu nera nueiti pas odontologe g.gif  schmoll.gif o ji man yra sakius kad gal spali sviesis nuemimas rolleyes.gif bet dabar speju nusikels doh.gif


man ir vazinejo vielute... tai paskui ortodonte priklijavo (nzn kaip paaiskint) ta vielute ir viskas ciki
Atsakyti
Ma uz keliu sav.pusmetuks. Tikiuos iki to laika atgausiu sava draugeli i galesiu idet potograpiju.
Atsakyti
ateinu pasiguosti...

jau pradejau savo kelia link breketu.. vakar issiroviau 4 protinius..
Dziaugiuos, kad nieko nesaket ir dziaugiuos, kad roviau visus 4 vienu metu, nes antrakart nesinoretu grizti.. unsure.gif

kankino 2 h su trupuciu.. saknys ilgos ir storos.. o dar po vienu is protiniu atsivere sinusas, tai ir ji tvarke.. siandien atrodau kaip burundukas su pilna burna siuliu. Apie maista ir galvot negaliu smile.gif

na bet tikiuosi tie neigiami prisiminimai greitai pradings ir galesiu zavia sypsena dziaugtis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 08 09, 15:00)
ateinu pasiguosti...

jau pradejau savo kelia link breketu.. vakar issiroviau 4 protinius..
Dziaugiuos, kad nieko nesaket ir dziaugiuos, kad roviau visus 4 vienu metu, nes antrakart nesinoretu grizti..  unsure.gif

kankino 2 h su trupuciu.. saknys ilgos ir storos.. o dar po vienu is protiniu atsivere sinusas, tai ir ji tvarke..  siandien atrodau kaip burundukas su pilna burna siuliu. Apie maista ir galvot negaliu smile.gif

na bet tikiuosi tie neigiami prisiminimai greitai pradings ir galesiu zavia sypsena dziaugtis  rolleyes.gif


Man irgi sinusas buvo atsiveres. Papjauste zanda, uzlope ta sinusa ir viskas smile.gif O tu saunuole, kad visus 4 vienu kartu 4u.gif Nes siaip jau kai pajauti ta "malonuma", tai antra karta nebe lanai norisi grizt biggrin.gif Kad atrodai kaip burundukas, tai visai normalu, as po to vieno "sinusinio" atrodziau kaip monstras kokias 4 dienas, o cia juk net 4 dantys istraukti!
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 08 09, 14:00)
ateinu pasiguosti...

jau pradejau savo kelia link breketu.. vakar issiroviau 4 protinius..
Dziaugiuos, kad nieko nesaket ir dziaugiuos, kad roviau visus 4 vienu metu, nes antrakart nesinoretu grizti..  unsure.gif

kankino 2 h su trupuciu.. saknys ilgos ir storos.. o dar po vienu is protiniu atsivere sinusas, tai ir ji tvarke..  siandien atrodau kaip burundukas su pilna burna siuliu. Apie maista ir galvot negaliu smile.gif

na bet tikiuosi tie neigiami prisiminimai greitai pradings ir galesiu zavia sypsena dziaugtis  rolleyes.gif

Sveikinu,kad iskentejai tuos rovimus smile.gif pasimirs tikrai,ypac kai matysi veidrodyje nuostabia sypsena biggrin.gif cool.gif wub.gif
Atsakyti