Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 07 30, 13:21)
Aš atsimenu Svajai dėjo kažkokį lankelį virš breketų, jeigu neklystu - būtent dantenoms pakelti. Reikėtų pačios Svajos paklausti, gal ji kažką tiksliau pasakys smile.gif

Man dejo,bet nezinau ar jis k anors padejo biggrin.gif

QUOTE(Balalaika. @ 2011 07 31, 22:54)
toje foto tikrai atrodė pavažiavęs. Graži šypsena, dantų forma graži, ir gražu, kad palinkę kažkiek į priekį, ir aš norėčiau taip


Man irgi buvo i isore taip atlinke pradzioj,dabar taip nebepastebiu,o cia todel ,kad neina idealiai sutvarklyt sukandimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blondie* @ 2011 08 05, 09:18)
Žinok, man irgi prieš operaciją jis geriau atrodė..  smile.gif

Aš pas jus visai retas svečias..  ax.gif  Nešioju tuos savo elastikus, ir atsibodo jau iki gyvo kaulo..  biggrin.gif  Kažkaip dešinė pusė mano iškilo į viršų, o gal tiksliau, nelabai leistis nori.. Tai labai matos, kaip iš kairės į dešinę dantys į viršų nuvažiavę.. Reikės skųstis per vizitą, kuris tik rugsėjo 1-ą..  smile.gif

Sveika, o as galvoju kur tu dingus. smile.gif Man vizitas kita savaite. Vienas tarpas taaaaip letai uzsidaro doh.gif o sakandziui elastikai man labai padejo. bet jauciu vistiek israsys elastikus ir toliau nesiot doh.gif








Atsakyti
QUOTE(natale @ 2011 08 05, 14:42)
Sveika, o as galvoju kur tu dingus.  smile.gif  Man vizitas kita savaite. Vienas tarpas taaaaip letai uzsidaro  doh.gif o sakandziui elastikai man  labai padejo. bet jauciu vistiek israsys elastikus ir toliau nesiot  doh.gif


Nedingus, nedingus, viską sąžiningai skaitau, tik nepasisakau.. smile.gif Tau gerai, jau nebedaug iki vizito, o man dar mėnuo beveik.. doh.gif O taip tos gumos nervuoja.. Tikiuosi nebeduos man jų daugiau nors ant priekinių dantų.. ax.gif
Galėtų mums kokius dramblius išrašyt, jaučiu greit atstatytų, nes draugė kai parodė, kokie jie mažyčiai, tai tom antilopėm tik slėptis.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 08 04, 23:14)
http://www.klubas.lt...s.d?id=48260521

Pažiūrėkit kaip Vaido Baumilos veidas pasikeitė smile.gif

Tikrai labai pasikeitė. smile.gif O aš net nežinojau, kad jis su breketais. blink.gif Galėtų pas mus forume apsireišti. biggrin.gif

QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 05, 14:03)
Man dejo,bet nezinau ar jis k anors padejo biggrin.gif

O kiek tu laiko tą lankelį nešiojai?
Atsakyti
Na va merginos as jau po vizito. Kaip gera su svariom gumytem...
Tai va, kas buvo atlikta... pakeistos vielos tiek virsuje tiek apacioje... labai kazkaip nustebau kai pasake, kad virsuje gal jau pries paskutine viela g.gif apacioje sake bus dar pora vielu ir tada des jau spyruokle, kad padarytu tarpa tam neprikabintam dantukui... dar uzklijavo breketuka ant kruminio danties, kur kazkada nukrito ir niekaip jo neuzklijavo... tai si karta jau sutvarke.. sake higienos dar tikrai nereik, viskas svaru ir grazu. Sako tikrai matosi pokyciai. O sumokejau 200lt, dabar vizitas vel po poros menesiu... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sau_lu_te: 05 rugpjūčio 2011 - 14:03
QUOTE(blondie* @ 2011 08 05, 14:46)
Nedingus, nedingus, viską sąžiningai skaitau, tik nepasisakau..  smile.gif  Tau gerai, jau nebedaug iki vizito, o man dar mėnuo beveik..  doh.gif  O taip tos gumos nervuoja.. Tikiuosi nebeduos man jų daugiau nors ant priekinių dantų..  ax.gif
Galėtų mums kokius dramblius išrašyt, jaučiu greit atstatytų, nes draugė kai parodė, kokie jie mažyčiai, tai tom antilopėm tik slėptis..  biggrin.gif

As galvojau kad dar prie juros bamba degini bigsmile.gif
as kai tik uzsidedu antilopes tai taip sukabina dantukus. Jauciu su drambliais tik "mmmm" galeciau istarti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretoote @ 2011 08 05, 14:53)
Tikrai labai pasikeitė.  smile.gif  O aš net nežinojau, kad jis su breketais.  blink.gif  Galėtų pas mus forume apsireišti.  biggrin.gif
O kiek tu laiko tą lankelį nešiojai?

6 menesius gal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 05, 15:20)
6 menesius gal smile.gif


jūs čia apie gomurinį lanką? smile.gif
man liko mažiau nei dvi savaitės iki vizito, laukiu nesulaukiu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinga @ 2011 08 05, 16:36)
jūs čia apie gomurinį lanką? smile.gif
man liko mažiau nei dvi savaitės iki vizito, laukiu nesulaukiu.  bigsmile.gif

Ne,apie ta ,kur dantenas daro,kad maziau matytusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(blondie* @ 2011 08 05, 14:46)

Galėtų mums kokius dramblius išrašyt, jaučiu greit atstatytų, nes draugė kai parodė, kokie jie mažyčiai, tai tom antilopėm tik slėptis..  biggrin.gif

Žinok aš savavališkai tuos dramblius nešiojau, taip jie žymiai mažesni, ir pradžioj galvojau oi kokie geri, bet kai patingėjau į kitą miesto galą važiuoti jų pirkti, ir gryžau prie antilopių, tai supratau, kad antilopės nors ir didesnės, bet jų tvirtumas ir tempimo jėga tikrai didesnė.
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2011 08 05, 15:01)
Na va merginos as jau po vizito. Kaip gera su svariom gumytem...
Tai va, kas buvo atlikta... pakeistos vielos tiek virsuje tiek apacioje... labai kazkaip nustebau kai pasake, kad virsuje gal jau pries paskutine viela  g.gif  apacioje sake bus dar pora vielu ir tada des jau spyruokle, kad padarytu tarpa tam neprikabintam dantukui... dar uzklijavo breketuka ant kruminio danties, kur kazkada nukrito ir niekaip jo neuzklijavo... tai si karta jau sutvarke.. sake higienos dar tikrai nereik, viskas svaru ir grazu. Sako tikrai matosi pokyciai. O sumokejau 200lt, dabar vizitas vel po poros menesiu...  4u.gif

Kaip ziuriu jus vargstat su tom gumytem. Gerai, ka pas mane tokiu ner. Nors yra idetas prie mikroimplantu, bet ziuriu, ka jos kaip buva tokias pilkai melsvas, taip i lika( bent jau kol kas). Ju siaip i nesimata.
Atsakyti
Sveikutes.. 4u.gif retai beuzsuku.. blush2.gif

kad nieko nesikeicia ta mano sypsena..treciadieni nuemimas svieciasi..ir laukiu ir bijau.. doh.gif kiek ten laiko mazdaug toj kedej kazi reiks sedet ???

bijau ka man su tais priekiniais darys...reik daplombuot viena nuskilusi, kita paslifuot..apie balinimus prisiskaiciau- atsoko fantazija o taip norejau ... g.gif ..gal naturalu baltuma atgausiu su pastom.. g.gif kaip jusu spalva po breketu nuemimo???ar atsigauna? buna tokia kokia pries breketus?ar tokia ir lieka vienu tonu tamsesne?
Atsakyti