Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 17, 21:14)
žadėjo porą metų, o jau penkti eina  doh.gif

šito ir aš bijau doh.gif man žadėjo 9-12 mėnesių, o jau va tuoj perkopsiu visus terminus ir dar daug ką ten man tvarkyti liko...
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 08 17, 16:52)
Manau, kad nedaug kas žino kur ta Vaišvydava ir kiek ten tau kelio liko laugh.gif
Nepiktai aš čia  4u.gif

Kažkaip įdomiai - stengtis nesukąsti smile.gif kodėl? tada galėjo plombytę uždėti  rolleyes.gif


As zinau tongue.gif Toloka, jei dar su autiku doh.gif
QUOTE(Flegma @ 2011 08 17, 17:33)
Atsakiau, kaip ismaniau i klausimukus, Natalie.

As va siandie dziaugiuos( net miega nesinor), nes sava kompa pagaliau atgavau.

Ziuriu, ka i antroj pusej ties mikroimplantais dantis kazkoks jautresnis. Mergelikes, a kas is jusu tur mikroimplantus? Kaip jum yr su jais?

Dekoju 4u.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 17, 18:48)
aš žinau tongue.gif

aš šian irgi po vizito..užkabino elastinę grandinėlę ant pirmuko ir antruko, tai realiai tuoj būsiu su tarpu tarp priekinių dantų, tikrai Madonna biggrin.gif
jau bijau net pagalvot.smile.gif apačia pas mane tvarkinga, tai trys minutės ir paleido mane:)

oj, as irgi turejau toki Madonos tarpuka doh.gif kaip as laukiau kada ji sutrauks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2011 08 17, 21:52)
šito ir aš bijau doh.gif  man žadėjo 9-12 mėnesių, o jau va tuoj perkopsiu visus terminus ir dar daug ką ten man tvarkyti liko...


Aš irgi to bijau..nors man žadėjo porą metų, aš nusiteikiau trims.. bet tikiuosi, kad būsiu tarp tų laimingųjų, kuriai nuims anksčiau smile.gif
nors man atrodo, kad taip viskas vėžliškai pas mane vyksta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(natale @ 2011 08 17, 21:53)
oj, as irgi turejau toki Madonos tarpuka  doh.gif  kaip as laukiau kada ji sutrauks  doh.gif


jetusmarija.. doh.gif nenoriu aš jo biggrin.gif aš jau dabar įsivaizduoju, kaip juokingai atrodysiu biggrin.gif aj nu bent jau liaudį pajuokinsiu biggrin.gif

o per kiek laiko užtraukė? neturėtų labai ilgai trukt..per kokį mėnesį ah? ar daugiau? unsure.gif
Atsakyti
Man ryt jau metai 4u.gif atrodo katik susidejau ir atejau pasidziaugti pas jus blush2.gif greit tas laikas bega, tikiuosi as itilpsiu i 1,5 kaip ir sake smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Norejau paklausti, nesioju breketus 1,5 metu, po paskutinio apsilankymo pas odontologa, praejus menesiui laiko, pradejo klibeti priekinis dantis, o dabar jis isvis kliba, jei ne breketas jis iskristu. Kaip man dabar sneketi su odontologu, nes cia tik jo kalte, kad sitaip atsitiko, man tik 21 metai, o jau busiu be priekino danties verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla777: 17 rugpjūčio 2011 - 23:43
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 17, 21:14)
kad neprisikalbėčiau, o tai bus kaip bendradarbei - žadėjo porą metų, o jau penkti eina  doh.gif


blink.gif Jauciu, ir manes tas pats laukia. Taip ir buna, kai senatvej sudeda kabes doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(perla777 @ 2011 08 18, 00:37)
Sveiki. Norejau paklausti, nesioju breketus 1,5 metu, po paskutinio apsilankymo pas odontologa, praejus menesiui laiko, pradejo klibeti priekinis dantis, o dabar jis isvis kliba, jei ne breketas jis iskristu. Kaip man dabar sneketi su odontologu, nes cia tik jo kalte, kad sitaip atsitiko, man tik 21 metai, o jau busiu be priekino danties  verysad.gif


manau nueit pas ortodonta ir pasiziurek, o ne speliok...
Atsakyti
QUOTE(perla777 @ 2011 08 18, 00:37)
Sveiki. Norejau paklausti, nesioju breketus 1,5 metu, po paskutinio apsilankymo pas odontologa, praejus menesiui laiko, pradejo klibeti priekinis dantis, o dabar jis isvis kliba, jei ne breketas jis iskristu. Kaip man dabar sneketi su odontologu, nes cia tik jo kalte, kad sitaip atsitiko, man tik 21 metai, o jau busiu be priekino danties  verysad.gif


ojezau blink.gif eina peklon..man pačiai irgi pakliba dantys, bet tikrai ne taip žiauriai..
net nežinau, sakyk tiesiai šviesiai jai..bet esmė tame, kad tos sutartys, kurias mes prieš breketų sudėjimą pasirašom - jos yra tokios nekaltos daktarų atžvilgiu, kad beveik dėl visko būsi kalta pati.
net nežinau, kuo ir patart verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamce @ 2011 08 18, 08:23)
blink.gif  Jauciu, ir manes tas pats laukia. Taip ir buna, kai senatvej sudeda kabes  doh.gif .


ej, man 25 metai biggrin.gif aš nesijaučiu sena..man širdy 16 biggrin.gif

O bendradarbė irgi mano amžiaus, tai nemanau, kad čia amžiuje esmėsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2011 08 17, 22:00)
Man ryt jau metai  4u.gif atrodo katik susidejau ir atejau pasidziaugti pas jus  blush2.gif greit tas laikas bega, tikiuosi as itilpsiu i 1,5 kaip ir sake smile.gif



Svekinu metuku proga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perla777 @ 2011 08 18, 00:37)
Sveiki. Norejau paklausti, nesioju breketus 1,5 metu, po paskutinio apsilankymo pas odontologa, praejus menesiui laiko, pradejo klibeti priekinis dantis, o dabar jis isvis kliba, jei ne breketas jis iskristu. Kaip man dabar sneketi su odontologu, nes cia tik jo kalte, kad sitaip atsitiko, man tik 21 metai, o jau busiu be priekino danties  verysad.gif



uojojoj, va šito tai nelaukiu aš, kai pradės klibėt ne vienas, o abu priekiniai dantys. būčiau laiminga, jeigu išlaikytų dar kokius penkis metus, arba kol breketus išnešiosiu.. o man tik aštuoniolika.
nu ką, su apačios skausmu dar neapsiprantu, o šiandien jau reiks kabint elastiką ant tos ilties, kapūūūt. doh.gif
Emuk, su metinėm! wink.gif aš vakar taip ir nedrįsau paprašyt spalvotų gumyčių, o Damušienė ir neklausinėja, deda pilkas ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(Džinga @ 2011 08 18, 10:56)
uojojoj, va šito tai nelaukiu aš, kai pradės klibėt ne vienas, o abu priekiniai dantys. būčiau laiminga, jeigu išlaikytų dar kokius penkis metus, arba kol breketus išnešiosiu.. o man tik aštuoniolika.


o kaip čia suprast? kodėl tau jie turėtų klibėt ir kodėl neturėtų išsilaikyt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 18, 11:29)
o kaip čia suprast? kodėl tau jie turėtų klibėt ir kodėl neturėtų išsilaikyt?  blink.gif


pas mane nėra priekinių dantų šaknų. nu gal kokių 3mm ilgumo jos.. nutirpusios, ir negali pasakyti dėl ko. Tercijonaitė dėl to bijojo dėt breketus, nes nuo breketų gali greičiau iškrist, bet kas iš to.. dantys iškris kažkada ir vistiek turėčiau kreivus dantis. tai jau geriau iškris, bet turėsiu tiesius dantis, va. (:
Atsakyti