Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai tik su nuotraukomis

Irmulia, atrodo dieviskai wub.gif
Atsakyti
[quote=Ulė,2011 11 14, 12:57]
puoda statykit kur jums patogu,jokio skirtumo skarda,groteles


Aciu,Ule.Plovas jau orkaiteje kepa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 11 14, 14:41)


wow wub.gif
Atsakyti
LAVAŠAS

6 lavašams reikės:

6 lavašo blynų
300g virtos, smulkintos vištienos krūtinėlės
200g virtos, sumaltos kiaulienos
200g tarkuoto fermentinio sūrio
2 svogūnų
2 valgomųjų šaukštų majonezo
1 valgomojo šaukšto krienų
1 valgomojo šaukšto garstyčių
2 valgomųjų šauktų pomidorų padažo

Gaminimo eiga:
į vieną indą sudedame visus produktus išskyrus lavašo blynus. Svogūnas aišku smulkintas, galima dėti ir mažiau, bet man kai jis be galo patinka, tai jau nepagailėjau. Viską sumaišome, dedame ant lavašo blynų, susukame ir kepame. Aš kepiau specialioje keptuvėje, bet ne ką prasčiau iškeptų ir orkaitėje. Skanaus wink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 14 lapkričio 2011 - 20:53
Ule ir Irmulia, Jūs tobulos. Virtuvėje.
Šaunuolės. Man Jūs pavyzdys.

Mano ČENACHAI

user posted image

Praėjusio šeštadienio ryto "Beatos virtuvės" įkvėpta, nutariau pagaminti čenachus.
Supjausčiau mėsą mažais kubeliais, svogūnus- pusžiedžiais, bulves- kubeliais, pomidorus- griežinėliais, prismulkinau daug petražolių ir krapų, prikapojau česnako, nuploviau perlines kruopas. Susluoksniavau į indelius tokia seka: svogūnai, perlinės, mėsa, česnakas, pomidorai, bulvės, žalumynai. Druska, pipirai, džiovinti smulkinti čili pipiriukai tarpuose. Viską gausiai užpyliau sultiniu, uždengiau ir kepiau 180 laipsnių orkaitėje gerą valandą. Perlinės sugėrė labai daug skysčio, dar užpyliau iš vandens, grietinės ir pomidorų padažo pagamintu skysčiu, patroškinau apie 20min. ir išjungiau orkaitę.
Kadangi Liepa kaip tik pabudo po pietų miegelio, dar gerą pusvalandį čenachai laukė orkaitėje.. Gavosi labai gardus troškinukas.
Atsakyti

 i 
Dar kartą primenu, kad visos žinutės, kuriose paliktos cituojamos nuotraukos, yra trinamos be išimties
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2011 11 14, 21:56)


Praėjusio šeštadienio ryto "Beatos virtuvės" įkvėpta, nutariau pagaminti čenachus.
Supjausčiau mėsą mažais kubeliais, svogūnus- pusžiedžiais, bulves- kubeliais, pomidorus- griežinėliais, prismulkinau daug petražolių ir krapų, prikapojau česnako, nuploviau perlines kruopas. Susluoksniavau į indelius tokia seka: svogūnai, perlinės, mėsa, česnakas, pomidorai, bulvės, žalumynai. Druska, pipirai, džiovinti smulkinti čili pipiriukai tarpuose. Viską gausiai užpyliau sultiniu, uždengiau ir kepiau 180 laipsnių orkaitėje gerą valandą. Perlinės sugėrė labai daug skysčio, dar užpyliau iš vandens, grietinės ir pomidorų padažo pagamintu skysčiu, patroškinau apie 20min. ir išjungiau orkaitę.
Kadangi Liepa kaip tik pabudo po pietų miegelio, dar gerą pusvalandį čenachai laukė orkaitėje.. Gavosi labai gardus troškinukas.

Sveiki.
Labai graziai atrodo thumbup.gif As praeita savaite dariau irgi ta troskinuka,bet perlines buvo dar kietokos truputi doh.gif Nors ilgokai troskinosi orkaitej.Gal jus mirket pries tai jas?
Atsakyti
Man taip pat idomu, kaip su perlinem kruopom, jos juk ilgokai verda g.gif gal geriau per nakti palaikyti jas uzmirkytas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu Lu: 15 lapkričio 2011 - 10:36
QUOTE(Geriuke @ 2011 11 15, 09:13)
Sveiki.
Labai graziai atrodo thumbup.gif As praeita savaite dariau irgi ta troskinuka,bet perlines buvo dar kietokos truputi doh.gif Nors ilgokai troskinosi orkaitej.Gal jus mirket pries tai jas?



nemirkiau, bet reikėjo dapilti skysčio vidury kepimo, nes viską sugėrė..
man gavosi pilnai išvirusios.
per pusantros valandos jos puikiai išbrinko.
aišku, galima užmerkti per nakti palikti, bet aš ką gaminsiu dažniausiai sugalvoju prieš pat gaminimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 15 lapkričio 2011 - 10:59
Sveikos smile.gif
noriu paklausti jusu mirksiukas.gif o jeigu as neturiu tokiu moliniu indu, ir gaminciau spiziniam puode ČENACHA?
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2011 11 15, 11:01)
Sveikos  smile.gif
noriu paklausti jusu mirksiukas.gif o jeigu as neturiu tokiu moliniu indu, ir gaminciau spiziniam puode ČENACHA?



Laisvai 4u.gif Dar skaniau.Mano čenakinės špižinės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 11 15, 12:17)

Laisvai  4u.gif Dar skaniau.Mano čenakinės špižinės  4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti