Įkraunama...
Įkraunama...

Špinatai

O aš beieškodaa receptų štai ką įdomaus internete radau: [U]Sušaldytus špinatus verskite tiesiai į verdantį vandenį. Niekados nešildykite špinatų valgių! Juose esantys nitratai virsta nitritais ir yra kenksmingi.

Atsakyti
Aš savaitgalį dariau tokią sriubytę:
špinatai
apkepti svogūniukai
jautienos sultinys

Viską išviriau, supilsčiau į lėkštes ir įpjausčiau Mocarelos sūrio.
Labai skaniai gavosi, atrodo, kad beveik nieko nėra, bet tikrai labai skaniai gavosi. Ir svarbiausia paprasta.

p.s. špinatus naudojau šviežius. smile.gif
Atsakyti
Super salotos, isbandytos daug kartu. Zali spinatai + braskes + padazas is aliejaus, siek tiek acto, cukraus, paprikos ir sezamo seklu. Tikrai skanu, pabandykit. Labai populiarios JAV.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 06 19, 10:50)
Aš savaitgalį dariau tokią sriubytę:
špinatai
apkepti svogūniukai
jautienos sultinys

Viską išviriau, supilsčiau į lėkštes ir įpjausčiau Mocarelos sūrio.
Labai skaniai gavosi, atrodo, kad beveik nieko nėra, bet tikrai labai skaniai gavosi. Ir svarbiausia paprasta.

p.s. špinatus naudojau šviežius. smile.gif

reiks pameginti uošvene pridėjo špinatų tai net nežinau ka čia padarius reiks t asriubyte išvirt biggrin.gif
Atsakyti
Tiršta špinatų sriuba

3 šaukštai aliejaus
3 šaukštai miltų
1 l pieno
200 g špintaų
po žiupsnelį maltų pipirų, druskos, cukraus
pagardinimui - varškės


Puode pakaitinti aliejų. Atsargiai įmaišyti miltus, kad nesušoktų. Supilti pieną ir nuolat maišant kaitinti, kol užvirs. Tada sudėti špinatus, pagardinti prieskoniais ir patroškinti ant mažos ugnies apie dešimt minučių. Vis pamaišant. Galima pagardinti varške.

Atsakyti
Spinatu padazas (bet skanu valgyt ir viena)
Saldyti spinatai
miltai
grietinele
vegeta
cesnakas

Paruosimas:
I puoda ideti saldytus spinatu kubelius ir kaitinti, kol atitirpsta, tada pilti po biski grietinele ir miltus (visa laika maisyti, kad "nesusoktu" miltai), isspausti cesnaka ir iberti vegetos pagal skoni. turi gautis ne per tirsta! (kaip 20% grietine tokio tirtumo mazdaug)
Tinka prie makaronu, prie mesos essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 06 17, 08:30)
Sriubytė

Aš paimu šaldytų špinatų (žinoma galima ir žalių, turbūt dar geriau), pora bulvyčių, morkyčių, galima įdėti apkepto svogūno. Viską sultinį išverdu. Po to pertrinu ir su grietinyte į stalą. Taip skanu, kad valgant net ausys linksta. biggrin.gif

Valgome su grietine.
Šiaip tai kai verdi tai toks kavpas kaip kokį šieną virtum, bet virimo kvapas visiška priešingybė skoniui.

Skanaus!

ir as norejau pasiulyti sita sriubyte ji man labai patinka, cia darau tada kai nera rugstyniu, nes kameroje spinatu visad turiu, tik as truputi dedu citrinos rugsties thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 01 28, 16:59)
Spinatu padazas (bet skanu valgyt ir viena)
Saldyti spinatai
miltai
grietinele
vegeta
cesnakas

Paruosimas:
I puoda ideti saldytus spinatu kubelius ir kaitinti, kol atitirpsta, tada pilti po biski grietinele ir miltus (visa laika maisyti, kad "nesusoktu" miltai), isspausti cesnaka ir iberti vegetos pagal skoni. turi gautis ne per tirsta! (kaip 20% grietine tokio tirtumo mazdaug)
Tinka prie makaronu, prie mesos  essen.gif

O KELIU PROCENTU RIEBUMO GRIETINELE DEDI?
Atsakyti
vietoj rugstyniu dedu spinatus ,tai gaunasi ne rugstinyne ,bet spinatyne ,dar truputis rugstosios druskeles ir skonis toks pat kaip rugstinynes. man net skaniau su spinatais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sedka @ 2007 06 05, 23:47)
Lietiniai blynai su špinatais ir lydytu sūriu - super thumbup.gif
Pabandykit.

oi pritariu thumbup.gif nerealus blyneliai išeina mirksiukas.gif
Atsakyti
Nežinau,gal kas jau rašė tokį receptą. Mano namiškiai suvalgo su didžiuliu apetitu. thumbup.gif
Nauduoju užšaldytus špinatus. Reikia: špinatai, šampinjonai, česnakas, suris, grietinė.
Įmetu į verdantį suditą vandenį keliom minutem špinatą. Ištraukiant prispaudžiu, kad vandens liktu kuo mažiau.Įmetu į keptuvę su pakepintais šampinjonais(pasmulkinti).Česnakas,druska. Suris ir grietinė prieš išjungiant.
Atsakyti
Aš kai verdu ryžius, pripilu tiek vandens, kad nereiktų nupilinėti ir kažkur vidury virimo į ryžius dedu pakepintus špinatus (kai gaunu žalius pjaustau, kai negaunu šaldytus) su svoguniuku. Paprastai pakepinu pirma svogūniukus ant aliejaus, o kai svogūnai suminkštėja idedu špinatus tada dar kokias 2 min. pakepinu ir viską į verdančius ryžius. Patikėkite ryžių skonis superinis gaunasi. Taip pat ir darant plovą juos naudoju.
Atsakyti