Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 5

Kiečiasi orai, Saulėje magnetinės audros, visokie pliūpsniai - didžiausi per 5 metus/ Visi jaučiasi blogai. Aš vos kojas velku jau kelios dienos.

Dėl nemigos ir nervų. Visą laiką rekomenduoju lietuvišką Regustress, vis geriau, nei pratintis prie chemijos. Man jis padeda, o cheminius vaistus vartoju, kai būtinai reikia/ Dar yra Valeradix, kaip sako pavadinimas, valerijono pagrindu. Nors skaičiau, kad jei nelabai kokios kepenys, su valerijono preparatais atsargiau. Bet irgi natūralus vaistas.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2011 08 10, 20:03)
Kiečiasi orai, Saulėje magnetinės audros, visokie pliūpsniai - didžiausi per 5 metus/ Visi jaučiasi blogai. Aš vos kojas velku jau kelios dienos.

Dėl nemigos ir nervų. Visą laiką rekomenduoju lietuvišką Regustress, vis geriau, nei pratintis prie chemijos. Man jis padeda, o cheminius vaistus vartoju, kai būtinai reikia/  Dar yra Valeradix, kaip sako pavadinimas, valerijono pagrindu. Nors skaičiau, kad jei nelabai kokios kepenys, su valerijono preparatais atsargiau. Bet irgi natūralus vaistas.

na aišku tada dėl ko čia taip, nes aš šiandien tikrai prastai jaučiausi, tokia nusilpusi...
Mamai organizmas kažkaip maisto nepriima, iškart šoksta viskas lauk, bet dar nevėmė g.gif nors taip nori valgyti ir to ir ano, bet nepavyksta g.gif keistai taip
O, kad miegoti mama išgeria Relanium tabletę, tik nežinau, gal šie nėra labai 'nekalti" vaistukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sume @ 2011 08 10, 20:16)
na aišku tada dėl ko čia taip, nes aš šiandien tikrai prastai jaučiausi, tokia nusilpusi...
Mamai organizmas kažkaip maisto nepriima, iškart šoksta viskas lauk, bet dar nevėmė g.gif nors taip nori valgyti ir to ir ano, bet nepavyksta g.gif keistai taip
O, kad miegoti mama išgeria Relanium tabletę, tik nežinau, gal šie nėra labai 'nekalti" vaistukai smile.gif


Miela Sume, Relanium yra rimtas vaistas, gaL pabandykit tuos mano - Regustress ir Valeradix. Visi Vilniaus menininkai juos vartoja. Šutka.

Jau esu rašiusi, kad būdama pykinimo ir vėmimo čempionė, ir per tą periodą nuo operacijos iki chemijos pabaigos numetusi 15 kg, atgaudavau apetitą, tik išgėrusi maždaug puoduką (apie pusę butelio alaus), kurį ilgai šaukšteliu numaišinėdavau, kad išeitų gazas. Alus yra draudžiamas produktas, bet šiuo atveju jis - nedaug ir retai, man padėdavo atgauti apetitą. Dar valgiau vytintos žuvies - žodžiu, girtuoklio asortimentas. bet suveikdavo. Aš ligoninėje per tris dienas chemijos sunaudovau lygiai tris apelsinus, kurių skilteles čiulpdavau. Total košmar.

Nuo tų laikų negaliu žiūrėti į kivius, o tai pirmo būtinumo vaistas.... ligoniams, nes kiviai turi visko, ko mums reikia. drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2011 08 10, 21:03)
Kiečiasi orai, Saulėje magnetinės audros, visokie pliūpsniai - didžiausi per 5 metus/ Visi jaučiasi blogai. Aš vos kojas velku jau kelios dienos.

Nu va,aisku dabar,o as galvoju,ko as ZIAURIAI nervuota doh.gif O dukryte mazoji isterikoja,zyzia,nu neimanoma susitvarkyti vakar ir siandien
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2011 08 10, 22:32)
Miela Sume, Relanium yra rimtas vaistas, gaL pabandykit tuos mano - Regustress ir Valeradix. Visi Vilniaus menininkai juos vartoja. Šutka.

Jau esu rašiusi, kad būdama pykinimo ir vėmimo čempionė, ir per tą periodą nuo operacijos iki chemijos pabaigos numetusi 15 kg, atgaudavau apetitą, tik išgėrusi maždaug puoduką (apie pusę butelio alaus), kurį ilgai šaukšteliu numaišinėdavau, kad  išeitų  gazas. Alus yra draudžiamas produktas, bet šiuo atveju jis - nedaug ir retai, man padėdavo atgauti apetitą. Dar valgiau vytintos žuvies - žodžiu, girtuoklio asortimentas. bet suveikdavo. Aš ligoninėje per tris dienas chemijos sunaudovau lygiai tris apelsinus, kurių skilteles čiulpdavau. Total košmar.

Nuo tų laikų negaliu žiūrėti į kivius, o tai pirmo būtinumo vaistas.... ligoniams, nes kiviai turi visko, ko mums reikia.  drinks_cheers.gif .

Dėkinga labai 4u.gif reikės pirkti naujų vaistų, o relanium nebeleisiu gerti. Atsimenu kaip rašėt apie tą alų, bet kažkaip ir nepasiūliau pabandyti, bet dabar labiau juo susidomėjau, ypač kai organizmas jau pats maisto nepriima, nors noras valgyti tai yra smile.gif
Atsakyti
o is kur jus ta relanium gavot, kad galit pati pasiskyrt ar nusiimt? smile.gif Cia vaistas, jeigu paskirtas, tada reikia, nes tai nera vitaminas 4u.gif

Mes irgi visi nervuoti, rekiam vienas ant kito, atsiprasinejam doh.gif


Rasiau, kad dariausi genetini tyrima. Tai va. Gavau atsakyma - mutacija BRCA1 geno. Rizika susirgti kruties veziu 87%, kiausidziu 44%. Mano vaikai irgi gali paveldet sita mutacija, juos taip pat tikrinsim, bet truputi veliau, kai venos bus didesnes. Bet jiems rizika susirgt tik 10% nes berniukai. Bet, jeigu jie turi si gena, ju dukros irgi gali sirgti veziu. Paklausiau pas genetike, ar as galejau gyvent kazkaip kitaip ir nesusirgt? Atsakymas toks: buvo labai mazas sansas likti sveikai.
taigi. kodel jums tai rasau? kad zinotumet smile.gif ir dar man reikia info. Turiu broli Lietuvoj, jam 37, jis irgi gali susirgt 40, nes pacios zinot, pas vyrus irgi gali buti kruties vezys. savo dokumentus as jam atvesiu. Kur jam kreiptis, kur priduot krauja genetiniam tyrimui?
Atsakyti
Labukas , Mergaitės 4u.gif

QUOTE(pelkių Monas @ 2011 08 11, 19:37)
Mes irgi visi nervuoti, rekiam vienas ant kito, atsiprasinejam doh.gif
Rasiau, kad dariausi genetini tyrima. Tai va. Gavau atsakyma - mutacija BRCA1 geno. Rizika susirgti kruties veziu 87%, kiausidziu 44%. Mano vaikai irgi gali paveldet sita mutacija, juos taip pat tikrinsim, bet truputi veliau, kai venos bus didesnes. Bet jiems rizika susirgt tik 10% nes berniukai. Bet, jeigu jie turi si gena, ju dukros irgi gali sirgti veziu. Paklausiau pas genetike, ar as galejau gyvent kazkaip kitaip ir nesusirgt? Atsakymas toks: buvo labai mazas sansas likti sveikai.
taigi. kodel jums tai rasau? kad zinotumet smile.gif  ir dar man reikia info. Turiu broli Lietuvoj, jam 37, jis irgi gali susirgt 40, nes pacios zinot, pas vyrus irgi gali buti kruties vezys. savo dokumentus as jam atvesiu. Kur jam kreiptis, kur priduot krauja genetiniam tyrimui?

g.gif Kaip įdomiai tu čia parašei... Kažkaip maniau, kad genetinis pasako tik ar turi geną tos ligos ar ne, bet kad ir procentais pasako. bigsmile.gif Ar reikėjo tau mokėti už šį tyrimą? Labai ačiū, kad pasidalinai . Aš kažkaip nedrįstu pasidaryti genetinio dėl krūties, nes mamytė sirgo krūties ..., močiutė - mamos mama -nuo kraujo... iškeliavo. Tai tikimybes sau labai dažnai pergalvoju.... cool.gif Gal dar neramiau jausčiausi, jei žinočiau , kad turiu ... Tik ir laukčiau, - kada... Nors iš kitos pusės, kai einu tikrintis, tai irgi nelabai ramu, o po tyrimo tarsi sako kažkas - dar ne,. bet nuo to ramiau būna tik tą dieną....

***

Aš taip pat pradėjau vartoti raminančius - Herbastress, prašiau savo šeimos gydytojos, kad pasiūlytų ką nors lengvo. rolleyes.gif Bet savo nerimų ir kitų nemalonių pojūčių simptomus pripaišiau priešmenopauzinei būsenai, bet nežinau , ar tai yra būtent tai. rolleyes.gif Turiu ir stipresnių - kartais paskutiniu metu prireikia, nors atrodo, kad dabar jau kaip ir nebūtų ko man stresuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 11 rugpjūčio 2011 - 18:47
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 08 11, 18:37)
Rasiau, kad dariausi genetini tyrima. Tai va. Gavau atsakyma - mutacija BRCA1 geno.

unsure.gif liūdna, Moniuk, bet kas jau yra, tas yra, dbr. į priekį žiūrėk, kaip kapstytis. Vaikus tikrina nuo 18 metų su jų sutikimu. kažkada su adis diskutavom, ar tai reikalinga. Aš sutinku su jos nuomone, kad nereikia schmoll.gif . Neduok Dieve nešiotis šitą žinojimą... nors nežinojimas irgi žudo. Man labiau priimtina nuomonė, kad ir taip reikalinga papildoma kontrolė, tikrinimasis, nes mama sirgo. Kol kas stumiu į šalį tas mintis, neįsileidžiu net prielaidos, kad manąjai taip galėtų būt, tfu tfu tfu...

Aš buvau pakviesta pasidaryt tą tyrimą, nes susirgau 34 m. Pagrindiniai požymiai, leidžiantys įtart paveldimą kr. v. , yra ankstyvas ligos pasireiškimas (iki 50m.), todėl diagnozavus iki 35 m. amžiaus yra didesnė tikimybė, kad ligą galėjo nulemti paveldima genų mutacija. Mano atveju nebuvo pakitę BRCA.

Atvykt reikėtų į Santariškių klinikas, Medicininės genetikos centrą (Santariškių 2). Registruotis tel. (8 -5) - 2365116. Pasiteiravimui dar galima skambint gyd. J. Kasnauskienei 8-682-52699 arba gyd. asistentui R. Janavičiui 8-650-33182. Atvykstant turėti gydytojo siuntimą, pasą, Sodros pažymėjimą.


_______

Rasyte, puikiai tave suprantu, tas tavo baimes. Atsiduoti likimui nėra lengva. Ir žinojimas, ir nežinojimas turi savo kainą. Man atrodo, kad aš nesidaryčiau, o tiesiog dažnai tikrinčiaus... Gal vėliau nuomonę pakeisiu, gal ir dukrai norėsiu, kad padarytų tą tyrimą... man genetikė sakė, kad bus reikalingas budrumas dukros atžvilgiu, t. y. anksti pradėt sekt, nuo 20m. mamogramas daryt, ir t. t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 11 rugpjūčio 2011 - 18:48
Arūniuk mirksiukas.gif wub.gif


***

Ruošiuosi vyro gimtadieniui, savaitgalį laukiam svečių. Derinu meniu rolleyes.gif Darysiu tortą pirmą kartą su maskarponės sūriu. Gal kas esate dariusios? Gal turit patikimą ir išbandytą receptuką? Užėjo kažkos dūmelis daryti viską naminiu būdu. Vakar mėsos vyniotinius padariau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 11 rugpjūčio 2011 - 18:58
QUOTE(rasų lanka @ 2011 08 11, 19:48)
Darysiu tortą pirmą kartą su maskarponės sūriu. Gal kas esate dariusios? Gal turit patikimą ir išbandytą receptuką?

Užeik čia: Tortas su maskarponės sūriu Visa tema apie tai mirksiukas.gif . aš šią savaitę dariau mišraines žiemai, tai irgi SM radau tokių receptų doh.gif , prisidariau visokių naujoviškų mišrainių, kokių nebuvau darius. Geras pagalbininkas yra internetas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 08 11, 18:42)
..

***

Aš taip pat pradėjau vartoti raminančius - Herbastress, prašiau savo šeimos gydytojos, kad pasiūlytų ką nors lengvo. rolleyes.gif  Bet savo nerimų ir kitų nemalonių pojūčių simptomus pripaišiau priešmenopauzinei būsenai, bet nežinau , ar tai yra būtent tai. rolleyes.gif Turiu ir stipresnių - kartais paskutiniu metu prireikia, nors atrodo, kad dabar jau kaip ir nebūtų ko man stresuoti.


Bet pažiūrėjau, kad to Herbastress sudėtyje yra vitaminių B12 ir B6 bei eleuterokoko, kuris yra stimuliatorius, tad geriau gal nereikia. Ne visada gydytojai žino ką galima ir ko ne onkologiniams ligoniams. Štai mano kardiologas išrašė man Magnį su vit. B6 bei omega 3 su visokiais vit., tai aš vaistinėje visko paprašiau be jokių priedų. Ir buvo. Išrašė jis man dar vieną vaistą mažinti cholesteroliui, pasiskaičiau šalutinius - ir inkstams negerai, ir kepenims, o aš juk chemijos nualinta. Ėmiau gerti Carsil, o taip norėjau padaryti ilgesnę pertrauką bei Balvočiūtės arbatą NR. 5.

Skaičiau, kad liga ypač stipriai persiduoda kaip tik moteriška linija. Mano plaučių ...., o sūnus rūko ir neklauso, gal kiek ir sumažino, bet vis tiek nemeta, nežinau, ką su tuo bjaurybe ir daryti. Sako, negaliu taip staigiai, o jau daugiau kaip metai, kaip vis prašinėju mesti.

Yra dar tokia teorija, kad JIS turi tam tikrą intelektą, štai kodėl elgiasi klastingai ir gudriai. Man JIS sakė: neik šviestis plaučių, neik, nueisi kada nors vėliau, nors pas visokius gydytojus visai mėgau vaikščioti. Manau, nereikia savęs raminti ir JO klausyti.
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 08 11, 18:37)
o is kur jus ta relanium gavot, kad galit pati pasiskyrt ar nusiimt? smile.gif Cia vaistas, jeigu paskirtas, tada reikia, nes tai nera vitaminas 4u.gif

išrašė šeimos gydytojas, kaip raminančius, kad lengviau būtų užmigti. Kai mamai lašindavo chemiją ir naktį neužmigdavo irgi suleisdavo ampolę.


Papildyta:
QUOTE(nida44 @ 2011 08 11, 20:20)
Bet pažiūrėjau, kad to Herbastress sudėtyje yra vitaminių B12 ir B6

Ėmiau gerti Carsil, o taip norėjau padaryti ilgesnę pertrauką bei Balvočiūtės arbatą NR. 5.


Apie B12 tai žinau, kad negalima, bet B6 tai leidžiama gerti?

O Carsil mama gali gerti ir tuo metu, kai geria Xelodą? Juk xeloda chemija, tai kaip ir negalima valyti organizmo, kol organizmas nuodijamas chemoterapija... Bet ir B6 nejaugi valo organizmą?
Atsakyti