Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai: iš turgaus /parduotuvės/ "2-ų rankų"?

Sveikos nestuke.gif

Noriu paklaust jusu, kur jus pirksite naujagimiams rubeliu ? As paziurejau kainas turguje ir parduotuveje, tai pvz. vien tik marskinukai parduotuveje kainuoja 20 lt., o turguje marskinukai+kepuryte+pirstinaites+kojinaites+sliaustinukas kainuoja 24 lt. O kokybe ir ten atrodo gera ir ten.
Tai net nezinau kur cia reiks geriau pirkti rubelius g.gif
Atsakyti
Aš beveik visus rūbus pirkau parduotuvėje, tačiau tai buvo pigių rūbų parduotuvės. tongue.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kalnus turiu nuo pirmosios dukrytės.Jei viską reiktų susipirkti, gal pasinaudočiau dėvėtų rūbų parduotuves arba specializuotas kūdikių.Juk dėvėtų kokybės nieku gyvu nepalyginsi su turgaus, o leliukų rūbelių dažnai gali nusipirkti naujutėlaičių ir tokių originalių. Turiu patirties dėl kokybės, išskalbus matosi minusai.Net lietuviško trikotažo daikteliai po skalbimo būna su gumulėliais, o ką besakyti apie turgaus.Jei pirksi turguje, žiūrėk, kad nebūtų aštrios ir stambios siūlės, daug visokių aplikacijų, natūralaus pluošto.
Atsakyti
Gražumu turgaus drabužėliai gal ir nesiskiria, bet man užstrigo, kad turguj neradau nė vienų šliaužtų, kurie būtų atsagstomi per klynuką. Tai ypač patogu keičiant sauskelnes - nereikia visų šliaužtų nurenginėti. O visokie marškinukai, megztukai ir kepurytės gali būti ir iš turgaus, tik, kaip jau rašyta, reikia žiūrėti, kad būtų minkštos siūlės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuneg @ 2006 03 09, 15:18)
Aš beveik visus rūbus pirkau parduotuvėje, tačiau tai buvo pigių rūbų parduotuvės. tongue.gif
mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
as irgi beveik viska is devetu susipirkau smile.gif
Atsakyti
Aš tai dali rubeliu padevetuose manau sumedžiuosiu,ten tikrai buna tokiu fainu daikčiuku,kad thumbup.gif ,na ir žinoma nauju ,parduotuviniu,turguj nemaciau tokiu,kad labai jau patiktu,na ir kokybe greiciausiai nuvyls g.gif .Šiaip iš patirties galiu pasakyt ,kad šauniausi rubeliai ,kuriuos teko nauduoti buvo tie ,iš padevėtu rubu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PUMIKE: 10 kovo 2006 - 10:50
QUOTE(zombiuke @ 2006 03 09, 11:42)
Sveikos  nestuke.gif

Noriu paklaust jusu, kur jus pirksite naujagimiams rubeliu ? As paziurejau kainas turguje ir parduotuveje, tai pvz. vien tik marskinukai parduotuveje kainuoja 20 lt., o turguje marskinukai+kepuryte+pirstinaites+kojinaites+sliaustinukas kainuoja 24 lt. O kokybe ir ten atrodo gera ir ten.
Tai net nezinau kur cia reiks geriau pirkti rubelius  g.gif

manau kad geriau pirkti pigiau,jei kokybe nesiskiria.
juk mazi leliukai labai greitai auga.tao kam pirkti ir moketi kosmine kaina menesiui.
Atsakyti
Na aš naujagimio rūbeliais iš dėvėtų tai nelabai žaviuosi schmoll.gif , juk nežinom, kokiais ten chemikalais viskas išdezinfekuota. Kad neįtaisyt 2.gif kokios alergijos. O jau biski paaugusiam manau, kad galima labai šaunių viršutinių rūbelių rasti thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 03 13, 11:17)
Na aš naujagimio rūbeliais iš dėvėtų tai nelabai žaviuosi  schmoll.gif , juk nežinom, kokiais ten chemikalais viskas išdezinfekuota. Kad neįtaisyt  2.gif kokios alergijos. O jau biski paaugusiam manau, kad galima labai šaunių viršutinių rūbelių rasti  thumb_yello.gif


Juk tuos rūbelius išskalbi ir išlygini, tai kažin ar lieka ten tų dezinfekcijos priemonių.
Atsakyti
Norejau paklausti,kokie mamyciu atsilepimai apie drabuzelius is padevetu drabuziu parduotuves?Buvau uzejusi ir pamaciau, kad labai didelis tu drabuzeliu pasirinkimas,net yra nauju su etiketem...Ar nebere jusu lialiaus kunelio?kuo geriausia juos perplauti?
Atsakyti
QUOTE(DAIVA23 @ 2006 03 15, 19:13)
Norejau paklausti,kokie mamyciu atsilepimai apie drabuzelius is padevetu drabuziu parduotuves?Buvau uzejusi ir pamaciau, kad labai didelis tu drabuzeliu pasirinkimas,net yra nauju su etiketem...Ar nebere jusu lialiaus kunelio?kuo geriausia juos perplauti?


nepamenu pavadinimo, bet yra skalbimo milteliai specialiai leliu rubams.aisku ju kaina didesne, bet as tai nerizikavau ir skalbiau su jais,o dabar kai jau didute,tai skalbiu su normaliais blush2.gif
Atsakyti
Esu nemazai pirkusi, kai maniskis buvo dar kudikis, nemazai isigyjame ir dabar - tuos drabuzelius BUTINA perplauti, cia visuotinai zinoma tiesa, as skalbiu skalbimo masinoje su iprastais milteliais, kokius naudoju visada - Bonux, Tide ir pan. + minkstiklis. Na ir viskas, daugiau jokiu atsargumo ar dezinfekcijos priemoniu nesiimu...
Atsakyti