Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai: iš turgaus /parduotuvės/ "2-ų rankų"?

Na del turgaus rubeliu, tai nezinau kur jus ten vaikstot, kad nerandat graziu, o del kokybes tai pvz. as pirkau ir pard. ir turgui, tai zinokit tie patys lenkiski sliauztai, ir kokybe ta pati, o kaina pard. 28lt vien sliauztai, nesuperiski,o turgui ir sliauztai ir marskinukai 24lt. Tai gal skirtumas yra g.gif O siaip pilna ir tu, kur per klyna atsisega, ir neatsisega ir visi tokie grazus, kad negalejau issirinkti thumbup.gif visu norejau. o del tos kokybes, nu ka zinau, su pirmaja, tik turgui pirkau visai thumbup.gif
O del padevetu rubeliu, tai gal visai maziukui leliui nelabai noreciau pirkt, virint po 3 kartus (nors ir taip visus rubelius naujus skalbu), o vat jau nuo kokiu 6 men. tikrai 4u.gif neblogai, jei tik zinai kur jeskoti, t.y. i kuria is siu pard. nueiti, ir turi tam pakankamai laiko.
Atsakyti
O aš nieko prieš dėvėtus rūbelius neturiu. tongue.gif Pati šiandien prisipirkau dėvėtų savo būsimam lialiukui. Ir radau labai gražių bei originalių rūbelių, kurių neįpirkčiau naujų... Gal didmiesčiuose ir kitokia situacija, o provincijoj atlyginimai maži, o mokesčius mokėt reik beveik tokius pačius kaip ir dideliuose miestuose. Taigi, be jokios sąžinės graužaties pripirkau kalną dėvėtų rūbelių, juos išskalbsiu ir naudosim. Naujų pirksiu tik parsivežimui iš ligoninės ir kai bus didesnis vaikutis.
Atsakyti
dauguma supirkau ir vis dar perku doh.gif skuduryne.. Nu niekur kitur tokio grozio nesu macius wub.gif ir uzrasai ant maikuciu thumbup.gif kokybe irgi daug geresne.. bazej buvau pirkus tik 1 kompleta, tai nepatiko schmoll.gif o skalbiu visus naujus, ne tik is lapatyno tongue.gif
Atsakyti
Sveikos... 4u.gif
As savo maziuke pirma menesi rengiau parduotuvej pirktais, o paskiau visi drabuziukai is ,,devetu" thumbup.gif . Ten tokiu dalyku galima rasti... thumbup.gif Ir ne vieno spuogelio ar paberimo neturejom! Ir antra savo leliuka rengsiu devetais rubeliais. Ir pigu ir grazu ir pasirinkimas milziniskas! thumbup.gif
Atsakyti
as taip pat savo vaika rengiu skuduryne,labai saunu, kad yra tokiu parduotuviu, nes vaikam pirkt naujus rubus yra nesanone, bankrotas gali istikt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zombiuke @ 2006 03 09, 11:42)
Noriu paklaust jusu, kur jus pirksite naujagimiams rubeliu ? As paziurejau kainas turguje ir parduotuveje, tai pvz. vien tik marskinukai parduotuveje kainuoja 20 lt., o turguje marskinukai+kepuryte+pirstinaites+kojinaites+sliaustinukas kainuoja 24 lt. O kokybe ir ten atrodo gera ir ten.
Tai net nezinau kur cia reiks geriau pirkti rubelius  g.gif


Mane turgus nervina, nuvariau nėsčia, nei ten pataria žmoniškai, nei ką, dar reikia žinoti kurioje vietoje tos vaikiškos perkės guli, tad nuvariau į parduotuvę ir žmoniškai apsipirkau... Galima dar pirti rūbelius Korlėjoje, čia lietuviški rūbeliai, manau, kad jie turėtų būti pigesni nei Kotrynos tinkle.

O kur Vilniuje yra skudurynų, kur būtų pigūs vaikiški rūbeliai???
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 04 05, 21:01)
Mane turgus nervina, nuvariau nėsčia, nei ten pataria žmoniškai, nei ką, dar reikia žinoti  kurioje vietoje tos vaikiškos perkės guli, tad nuvariau į parduotuvę ir žmoniškai apsipirkau... Galima dar pirti rūbelius Korlėjoje, čia lietuviški rūbeliai, manau, kad jie turėtų būti pigesni nei Kotrynos tinkle.

O kur Vilniuje yra skudurynų, kur būtų pigūs vaikiški rūbeliai???

nereikia nei KOTRYNOS doh.gif ,visose parduotuvese rubeliai gan nepigus verysad.gif ,o juk taip trumpai ju reikes wub.gif wub.gif pvz,parduotuvej MAXIMA ziurejau bodziukus -7-9lt doh.gif ,o turguje naujus(su etiketem) pirkau po 3 thumbup.gif
Atsakyti
labai sauniu rubeliu galima nusipirkti is forumo mamyciu ir uz nedideles kainas, aisku, nezinosi, ar jie taip pat ne is skuduryno, bet pagal nunesiojima matosi, ar vieno vaikiuko nesioti ar jau tokie nuzulinti. Skuduryne kudikeliui, viena karta apejau visus Savanorius, tai radau tik labai sunesiotus ir kainos kaip cia forume uz nesudremztus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SVAJA32 @ 2006 04 11, 05:19)
nereikia nei KOTRYNOS  doh.gif ,visose parduotuvese rubeliai gan nepigus verysad.gif ,o juk taip trumpai ju reikes wub.gif  wub.gif pvz,parduotuvej MAXIMA ziurejau bodziukus -7-9lt doh.gif ,o turguje naujus(su etiketem) pirkau po 3 thumbup.gif


Reiktų ir man į turgų nusigrūsti, bet maitinu ir pientraukio neturiu, o su vaiku trintis po Gariūnus nelabai dar norisi, tad nieko neišeina doh.gif

Akyte, man tai norisi pačiupinėti tuos rūbelius, o čia reikia varyti pažiūrėti, nepatiks, būsi it musę kandusi doh.gif

Atsakyti
QUOTE(SVAJA32 @ 2006 03 26, 00:23)
as ir jau BOBAS nusipirkau ir skalbsiu tuos rubelius  thumbup.gif tik kazi minkstiklio galima pilti??? g.gif  g.gif

nemanau,kad minkstiklis reikalingas naujagimiu drabuziams schmoll.gif ...tik bereikalingas chemikalas..
Atsakyti
Manau kad visai nebloga išeitis tie padėvėtų drabužių turgeliai ir parduotuvės, žinan kad ir taip visko tiems mūsų mažiukams reikės pirkti, tai nors ant drabužėlių galime pataupyti vieną kitą litą. Aš tai pirksiu ir iš padėvėtų, ir iš naujų drabužėlių juk padėvėtuose tiek daug gražių rubelių yra, o naujuose aš tokių net nemačiau.
Atsakyti
Labux o as noriu pasigirt kad turiu gera drauge kuri atidave visus buvusius isaugtus savo leliaus drabuzelius ir jau dasipirkinet tikrai nebereiks.O siaip yvairiausiu ir graziausiu rubeliu galima nusipirkt devetu rubu parduotuvej
Atsakyti