Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai: iš turgaus /parduotuvės/ "2-ų rankų"?

Sveikutes,
manau, kad nereikia bijoti pirkti is padevetu rubu parduotuves, pastebejau, kad buna visiskai nauju rubeliu, o kokybe tikrai neprilygsta turgaus rubeliams. devetuose galima rasti garsiu firmu rubeliu. Juk ir naujus reikia isplauti ir gerai iskaitinti lygintuvu, o padevetu nelieka nei jokio kvapo ir visai gerai atrodo.
Atsakyti
Ir aš dažnai perku, o kuriuos gaunam iš pusbrolių, tai anie taipogi ten pat pirkti. Naujus perku tik bodžiukus, pėdkelnes, kepurytes ir batukus.
Atsakyti
QUOTE(Ramuneg @ 2006 03 15, 12:27)
Juk tuos rūbelius išskalbi ir išlygini, tai kažin ar lieka ten tų dezinfekcijos priemonių.


Turint omeny, kokio jautrumo yra naugimių odelė ir kad jie negali pasisakyti, kad jiems niežti ar nepatinka, aš tai nerizikuočiau su tais dėvetais, ypač, kurie liečiasi prie odeles bijau.gif . Vėliau (na bent jau kokio pusmečio) viršutinių rūbelių tai ir aš pati planuoju pasižvalgyt - bet vėlgi, aš kalbu tik apie viršutinius rūbelius, kurie neturi kontakto su oda (arba tas kontaktas minimalus)
Atsakyti
juk bet kuriuos drabužėlius- pirktus spec. parduotuvėje, turguje ar dėvėtuose prieš uždedant naujagimiui reikia išskalbti, praskalauti.

jeigu turguje drabužėliai tokios pat kokybės kaip sepc. parduotuvėje, bet pigesni, kodėl ten nepirkti? Aš pvz. savo vaikui drabužius pradėjau pirkti Urmo bazėje, nes ten marškinukai 4-5lt pigesni nei spec. parduotuvėse, o kokybė ta pati. Taip ir pinigėliai paistaupo, o juk mažyliai taip greit auga
Atsakyti
Dėl turgaus ar Urmo bazės tai pritariu, aš irgi iš ten pirkau - gal ta kokybė ir ne per geriausia, bet leliukas 4u.gif juos tikrai anksčiau išaugs, nei jie nusitrins ar nusiskalbs.
Atsakyti
As nieko pries neturiu del rubeliu is turgaus kur deveti drabuziukai ,tokiu graziu ir taip gerai priziuretu thumbup.gif .pati perku is ten gan kokybislus ir labai grazius rubelius juk visviena juos skalbsime lyginsime ir jie bus niekuo neprastesni uz naujus .pvz sian sumokejau 23 litus ir tiek pripirkau kad uz tokia suma parduotuveje vargiai ar iseitu grazus kostiumelis.aisku bus rubeliu kuriuos pirksiu naujus ,tai apatiniai marskinukai mirksiukas.gif .keleta vystykliuku ir dar gal ka.
Atsakyti
QUOTE(SVAJA32 @ 2006 03 18, 13:53)
As nieko pries neturiu del rubeliu is turgaus kur deveti drabuziukai ,tokiu graziu ir taip gerai priziuretu  thumbup.gif .pati perku is ten gan kokybislus ir labai grazius rubelius  juk visviena juos skalbsime lyginsime ir jie bus niekuo neprastesni uz naujus .pvz sian sumokejau 23 litus ir tiek pripirkau kad uz tokia suma parduotuveje vargiai ar iseitu grazus kostiumelis.aisku bus rubeliu kuriuos pirksiu naujus ,tai apatiniai marskinukai  mirksiukas.gif .keleta vystykliuku ir dar gal ka.


As irgi uz tokius rubelius thumbup.gif thumbup.gif
Jau dabar seile tysta, kai pagalvoju, jog su laiku prasisuksiu "Anyksciu pieveleje". Mes taip su draugemis vadinami padevetu rubu turgeli Anyksciuose. Ten tokio grozio gali rasti. Ir visiskai nauju, su etiketemis. Visas savo drauges esu apdalinusi. Ir savimi ateityje zadu pasirupinti. Ten kainos "nerealios" bigsmile.gif Vieni sliauztinukai 2 Lt kainuoja. Jei nauji tai jau brangiau lotuliukas.gif - 8 Lt
Juk vis tiek pacioje pradzioje vaikelis auga kaip ant mieliu. O drabuzelius tai bet kokiu atveju skalbi ir lygini.
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 03 17, 12:29)
Dėl turgaus ar Urmo bazės tai pritariu, aš irgi iš ten pirkau - gal ta kokybė ir ne per geriausia, bet leliukas 4u.gif  juos tikrai anksčiau išaugs, nei jie nusitrins ar nusiskalbs.


būtent drinks_cheers.gif be to, ir toj pačio super parduotuvėj gali nusipirkti ne tokį kokybišką rūbelį. Pvz.: aš pirkau šliaužtus, marškinukus, paklojau nemenką sumelę. Praėjus keliom savaitėm žiūriu, kad mano mažius baigia viską išaugti, nors rubėliai buvo pirkti ant išaugimo blink.gif gerokai didenio dydžio nei reikėjo. tada išsiaiškinau, kad lenkiški dydžiai yra mažesni nei lietuviški, t.y. 68 dydis iš tiesų neatitinka 68 doh.gif o be to, būtent tos medžiagos rūbeliai po skalbimo traukiasi doh.gif visa tai man išaiškino nuėjus apsipirkti į bazę.. tai negalėjo to pačio toj parduotuvėj pasakyti? negi nežino? doh.gif
Atsakyti
mano vyresnėlis rengiamas nuo gimimo beveik vien dėvėtais, ir mažiukui tas pats nusimato blush2.gif visada du kart su mirkymu ir virinimu perskalbiu, išlyginu, nemanau kad ten nors kas lieka iš tų chemikalų schmoll.gif mažiukas visai naujagimis buvo sureagavęs į rūbelius, t.y. į netinkamus skalbimo miltelius (vaikiškus Dzidzius - mums jie netiko). perksalbiau Bobas ir viskas ok. kai pagalvoju kokių devynių galybių šliaužtų ir kitokio gėrio tam mažiukui reikia ir kaip akimirksniu jie išaugami, tikrai žinau kad naujų nepripirksiu schmoll.gif nupirkau pamenu šliaužtą (virš 30 lt paklojau), po dviejų aprengimų siūlė išdilo... unsure.gif jei iš padėvėtų už litą pirktas pradils, tikrai mažiau supyksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2006 03 24, 14:14)
mano vyresnėlis rengiamas nuo gimimo beveik vien dėvėtais, ir mažiukui tas pats nusimato  blush2.gif visada du kart su mirkymu ir virinimu perskalbiu, išlyginu, nemanau kad ten nors kas lieka iš tų chemikalų  schmoll.gif mažiukas visai naujagimis buvo sureagavęs į rūbelius, t.y. į netinkamus skalbimo miltelius (vaikiškus Dzidzius - mums jie netiko). perksalbiau Bobas ir viskas ok. kai pagalvoju kokių devynių galybių šliaužtų ir kitokio gėrio tam mažiukui reikia ir kaip akimirksniu jie išaugami, tikrai žinau kad naujų nepripirksiu  schmoll.gif nupirkau pamenu šliaužtą (virš 30 lt paklojau), po dviejų aprengimų siūlė išdilo...  unsure.gif jei iš padėvėtų už litą pirktas pradils, tikrai mažiau supyksiu  schmoll.gif

as ir jau BOBAS nusipirkau ir skalbsiu tuos rubelius thumbup.gif tik kazi minkstiklio galima pilti??? g.gif g.gif
Atsakyti
Man atrodo,kad labai daug kas rengia(ypac vaikus)is padevetu tik daznai tai nuslepia. blush2.gif Ar zinojot,kad pries atiduodant rubus i padevetus juos dezinfekuoja,o nauju rubu ne?Ir tie ir tie pereina per 100 ranku,ir tuos ir tuos reikia parsinesus namo skalbti.Nematau del ko nepirkti is padevetu.Juo labiau,kad tikrai firminiu,geru,mazai devetu rubu yra.Pati dirbu pas 5 Ispanu seimas,seniau gyvenau vokieciu seimoje ir maciau ir matau kodel zmones atiduoda rubus.Pirma priezastis-nemadoj toliau sukudo,pastorejo,nusibodo...
Atsakyti
QUOTE(SVAJA32 @ 2006 03 26, 00:23)
as ir jau BOBAS nusipirkau ir skalbsiu tuos rubelius  thumbup.gif tik kazi minkstiklio galima pilti??? g.gif  g.gif

as tai pyliau minkstiklio juk yra specialiai kudiekeliam antialergiski ir t.t. dar geriau isskalbs nei be jo. nu bent jau as taip manau 4u.gif
Atsakyti