Įkraunama...
Įkraunama...

Kalafiorai

QUOTE (Rasuole @ 2004 08 18, 13:54)
[QUOTE=molli,2004 07 22, 09:08] [QUOTE=vobla,2004 06 21, 10:15] Parašysiu tokį keistą Varškės pokiuka išsukt su 5 šauštais grietinės, biškeli druskos ir pora skiltelių smulkiai supjaustyto česnako. Turi gautis vienalytė masė.
[/QUOTE]
Maniskiai tokia varske valgo su svieziomis karstomis bulvėmis biggrin.gif
Reiks pabandyt ir kalafiora wink.gif

Ne apie kalafiorus (nors juos be galo megstu), bet visgi:

Tokia varske galima puikiai valgyti ir su zaliomis cukinijomis (pjaustytomis griezineliais). Megstantys gali prideti smulkiai pjaustytu krapu.
o dabar - demesio!!! thumbup.gif receptukas:
pakelis varskes, 5-6 saukstai grietines, kelios traiskytos cesnaku skilteles, druska ir (nebutinai) slakelis sojos padazo, j. pipiriukai + raugintas agurkas (smulkiai smulkiai supjaustytas). Geriausia viska sumiksuoti su smulkintuvu (kas turi).
Absoliuciai nepakeiciamas dalykas prie ivairiu "tautiniu" patiekalu: bulviniu blynu, kugelio, virtu bulviu, ant tostu, su zaliom cukinijom ir t.t ...

Kai kaimyne pabande, valge ta padaziuka, tepdama ant juodos duonos (bulves virt nebuvo laiko laugh.gif )..
Tad - skanaus!!!
Atsakyti
bet nuo sojos tai spalva sakychiau tokia neapetitna pasidaro.. ne?
Atsakyti
Kodel neapetitna? g.gif Man visai grazus kreminis atspalvis, taip patraukliai atrodo! wink.gif
Atsakyti
Žmones o gal kas marinuojat žiedinius kopustus?Nes aš minkštu ir virtu ne megstu.Aš kelis kartus valgiau "Delano" akropoli salotas su žiediniais kopustais ir man jie pasirode maronuoti nes buvo traštus ir labai skanus.
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2004 06 20, 21:52)
Man skanus labai paprastas patiekalas: apvirtus kalafijorus pavolioti ishplaktame kiaushinyje, dziuveseliuose ir apkepti sviestuke  thumbup.gif


asir taip darau mirksiukas.gif labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Man kazkodel istysta sad.gif
Atsakyti
Aš kątik prisikirtau tokio kalafiorų apkepo- troškinio:

1 didesnis kalafioras
2 pomidorai
1 maža cukinija
didelis gabalas fermentinio sūrio
rūkytos mėsos, dešros likučiai
česnakų skiltelių ir daigų
pora kiaušinių
majonezo, prieskonių
pusė stiklinės vandens


Apviriau didokus kalafioro sietynus, susmulkinusi sudėjau į formą, ant viršaus pjaustyta mėsa, ploni cukinijos skridinėliai, pomidorų griežinėliai, užpyliau truputį vandens, tada sūris, sumaišytas su kiaušiniais ir majonezu, pabarsčiau prieskoniais, česnakais ir į orkaitę. Nu išėjo tikrai skanu smile.gif
Tiesiog ką turėjau šaldytuve, tą ir sudėjau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 30 birželio 2006 - 18:53
QUOTE(igne:) @ 2004 06 20, 20:45)
Gal zinot kokiu skaniu patiekalu su kalafijorais? g.gif


Apvirtą kalafiorą pakepinti ant sviesto, apibarstant džiuvėsėliais ir druska, ant viršaus uždėti porą šaukštų grietinės ir porą minučių patroškinti. labai skanu su virtom bulvėm ir dešrelėm thumbup.gif ir vaikučiai labai skaniai valgo thumbup.gif
Atsakyti
aš kalafijorus apverdu, po to kepinu svieste kartu su šviežiais, ką tik išaižytais žirniais ir pabaigoje dedu daug krapų ir truputį svogūno laiškų ir dar ant kiekvieno kalafijoro žiedyno uždedu po gabalėlį sūrio smile.gif jis tada apsilydo ir taip skanu būna...
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2006 02 23, 22:48)
asir taip darau  mirksiukas.gif  labai skanu  thumbup.gif

o as darau panasiai. apverdu kopustus. tada sumaisau tarkuota suri su dziuveseliais, tada viska sumaisau, i skarda, dar surio pabarstau ir pakepu.....
Atsakyti
QUOTE(jurgeleuogele @ 2004 06 23, 23:43)
na dar vienas receptelis.... wink.gif
as darau taip. apverdu kalafijora, ji supjaustau ziedynais....
tada apkepu keptuveje, idedu pjaustyto kumpio, pjaustytu pievagrybiu..... viska apkepu , galima ideti kelia saukstus grietines ir prieskoniu pagal skoni.... tongue.gif  bebaigiant kepti apibarstau tarkuotu fermentiniu suriu uzdengiu keptuve ir pora minuciu pakepu ant silpnos ugnies nemaisant......
SKANAUS!!! wub.gif

kaip tik šiandien dariau pagal šitą recetuką, thumbup.gif gavosi, pridariau pilną keptuvę, jau nebeliko lotuliukas.gif vyras prašė dažniau, tai einu dar pasirinksiu receptukų su kalafioru
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 06 30, 19:51)
Aš kątik prisikirtau tokio kalafiorų apkepo- troškinio:

1 didesnis kalafioras
2 pomidorai
1 maža cukinija
didelis gabalas fermentinio sūrio
rūkytos mėsos, dešros likučiai
česnakų skiltelių ir daigų
pora kiaušinių
majonezo, prieskonių
pusė stiklinės vandens
Apviriau didokus kalafioro sietynus, susmulkinusi sudėjau į formą, ant viršaus pjaustyta mėsa, ploni cukinijos skridinėliai, pomidorų griežinėliai, užpyliau truputį vandens, tada sūris, sumaišytas su kiaušiniais ir majonezu, pabarsčiau prieskoniais, česnakais ir į orkaitę. Nu išėjo tikrai skanu smile.gif
Tiesiog ką turėjau šaldytuve, tą ir sudėjau...


mmmm, kaip uzsinorejau, varau i parde ir gaminsiu tongue.gif
aciuks.gif aciuks.gif ua receptuka, tikiuosi irgi skaniai iseis biggrin.gif
Atsakyti