Įkraunama...
Įkraunama...

Gastroezofaginis refliuksas (GERL)

Kadangi baigiau temą, tai skelbiu naują. Tikiuos ir toliau dalinsimės naudinga informacija, paremtą tiek literatūra tiek pačių patirtimi blush2.gif
kartoju iš senos temos:
liti, smagu, kad pasidalinai savo vaiko meniu. Noriu paklausti dėl rytinės košės: tik kvietinė? o tarkim manų, ryžių, grikių? nes aš pagrinde šias verdu o vyšnios šaldytos ar uogienė?
beje, ar kurių vaikai naudoja gastrotuss baby sirupą? mums jį paskyrė gastro, tai svarstau ar pirkti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 03 rugpjūčio 2011 - 19:45
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2011 08 03, 20:43)
Kadangi baigiau temą, tai skelbiu naują. Tikiuos ir toliau dalinsimės naudinga informacija, paremtą tiek literatūra tiek pačių patirtimi blush2.gif
kartoju iš senos temos:
liti, smagu, kad pasidalinai savo vaiko meniu. Noriu paklausti dėl rytinės košės: tik kvietinė? o tarkim manų, ryžių, grikių? nes aš pagrinde šias verdu  o vyšnios šaldytos ar uogienė?
beje, ar kurių vaikai naudoja gastrotuss baby sirupą? mums jį paskyrė gastro, tai svarstau ar pirkti  blush2.gif

Mes naudojom tą sirupą, bet tik kai kosėjom iki beveik apsivėmimo. O geras tema baigta, o aš pražiūrėjau doh.gif
Papildyta:
Niu va perskaičiau kuo baigėt. Mes sugėrėm Nexium. Tik galiu pasakyti, jog apetitas vaiko dingo visai po omeprozolių ir vaistų nuo skrandžio. Kažkaip keista, nes man tai atvirkščiai.
Atsakyti
Gal kurios vartojat šarminį vandenį ar kokius jonizatorius? blush2.gif vis knisuos internete ieškodama kaip galėčiau padėti mažylei. Kadangi paskutiniai stiprūs kosuliai baigėsi jau kovo mėnesį nors vaistų nevartojom, galvoju gal nėra sunki forma ir galime kaip nors be chemijos išsigydyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2011 08 05, 23:24)
Gal kurios vartojat šarminį vandenį ar kokius jonizatorius?  blush2.gif vis knisuos internete ieškodama kaip galėčiau padėti mažylei. Kadangi paskutiniai stiprūs kosuliai baigėsi jau kovo mėnesį nors vaistų nevartojom, galvoju gal nėra sunki forma ir galime kaip nors be chemijos išsigydyti blush2.gif

Mes turim ozonatorių- stelirizatorių. Labai padeda užmigt visiems, nors iš tikrųjų jis bakterijas naikina.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 08 05, 20:54)
Mes naudojom tą sirupą, bet tik kai kosėjom iki beveik apsivėmimo. O geras tema baigta, o aš pražiūrėjau doh.gif
Papildyta:
Niu va perskaičiau kuo baigėt. Mes sugėrėm Nexium. Tik galiu pasakyti, jog apetitas vaiko dingo visai po omeprozolių ir vaistų nuo skrandžio. Kažkaip keista, nes man tai atvirkščiai.


Mes vartojam nexium jau beveik menuo, ka galiu pasakyt verysad.gif Kosuliai tai pranyksta tai po keliu dienu vel baisiniai, apetitas sumazejes labai verysad.gif Vaikas beveik nieko nebevalgo, nebezinau ne ka bedaryti.
Domejausi vandens jonizavimu, priskaiciau tiek visko, kad uzsidegiau pirktis, nes neva puikus vaistas, valo organizma, nebeserga ir pan. Pakalbejau kazkaip su zmogumi kuris jau turi si stebukla tai praejo noras kazka tokio pirktis, pasirodo tik ispustas reikalas verysad.gif O va oro valytuva labai rekomendavo, nes pati pamaciau filtra ir kiek visko surinkta per menesi tai unsure.gif Noreciau namuose toki dalyka turet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2011 08 09, 11:23)
Mes vartojam nexium jau beveik menuo, ka galiu pasakyt  verysad.gif Kosuliai tai pranyksta tai po keliu dienu vel baisiniai, apetitas sumazejes labai  verysad.gif Vaikas beveik nieko nebevalgo, nebezinau ne ka bedaryti.
Domejausi vandens jonizavimu, priskaiciau tiek visko, kad uzsidegiau pirktis, nes neva puikus vaistas, valo organizma, nebeserga ir pan. Pakalbejau kazkaip su zmogumi kuris jau turi si stebukla tai praejo noras kazka tokio pirktis, pasirodo tik ispustas reikalas  verysad.gif O va oro valytuva labai rekomendavo, nes pati pamaciau filtra ir kiek visko surinkta per menesi tai  unsure.gif Noreciau namuose toki dalyka turet ax.gif

Žinok tas daiktas geras kur turiu - jis ir nuo alergijų tinka ir oras gaivus pasidaro, ir bakterijas naikina. Dar namie į siurblį dėjom tokį specialų brangų filtrą. O mums žinokit geriau kai pradėjom tuos papildus vartot. Tik nežinau ar ilgam. Dabar dar pirksiu priedo dar kitus. Naktim ėmėm visi miegot. Ir apetitas pagerėjo. Gal čia sutapimas nors faktas kad 10 dienų darže, miegam, nekostim naktim- dieną dar iki kokių 5 kartų sukosti, bet sausai ir akys nepūliuoja.
Atsakyti
KAIP visos gyvenat, kaip vaikai? Gal visi jau išsveiko, kad niekas čia nerašo? lotuliukas.gif
Atsakyti
Kolkas pas mus lyg viskas gerai. Pasidarėm echo, sakė jokių pakitimų. dar laukia kakučio pasėlio tyrimas. Jau antras mėnuo dukrytė sveika, tik vakar kažko užpuolė dilgėlinė. Sudaviau tavegylio, greit nuėmė, bet šį rytą vėl pasikartojo ir šį kartą nepraeina lig šiol
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2011 08 23, 19:24)
Kolkas pas mus lyg viskas gerai. Pasidarėm echo, sakė jokių pakitimų. dar laukia kakučio pasėlio tyrimas. Jau antras mėnuo dukrytė sveika, tik vakar kažko užpuolė dilgėlinė. Sudaviau tavegylio, greit nuėmė, bet šį rytą vėl pasikartojo ir šį kartą nepraeina lig šiol

O mes tris savaites nesirgom, po to įkando kažkoks vabzdys- sutino pusė veido, prieš pora dienų užkilo labai aukšta temperatūra, vėl bėga liūlys.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 08 23, 18:52)
O mes tris savaites nesirgom, po to įkando kažkoks vabzdys- sutino pusė veido, prieš pora dienų užkilo labai aukšta temperatūra, vėl bėga liūlys.

aš galvoju ar nebus ir Rusnės sukandžioja, nes vakarojom lauke pas draugų, o kuisių pilnas kiemas skraidė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2011 08 23, 20:04)
aš galvoju ar nebus ir Rusnės sukandžioja, nes vakarojom lauke pas draugų, o kuisių pilnas kiemas skraidė doh.gif

Niu mum pirmą kartą taip 5 dienas vaistus nuo alergijos gėrėm, viena akim nieko nematėm, pusė veido ištino, klaikuma kažkokia.
Atsakyti
sveikos mamytes atejau ir as savo patirtimi. mano mergytei jau 13ka menesiuku o vis dar atpylineja doh.gif nesvabu ar valgytu skysta ar tirsta maista beveik visada atpila. musu gydytoja itare kad yra GERL. nusiunte i klaipeda pas skrandzio gydytoja, ta nieko nepaaiskino tik pasake kad per retai ir per dau valgyti duodam, kad yra ansvoris dukrytei nors ji 11kg sveria. israse to baby sirupo nuo refliuko nors tiesei sviesiai ir nepasake ar jis yra ar ne. liepe pasidaryti skrandzio echoskopa ir atvaziuoti vel.bet mes jau buvom daresiis echoskopa kovo menesi ir mum nerode jokiu problemu ar sutrikimu.butu smagu pasikalbeti su mamomis kurios jau yra susidurusios su su sia liga
Atsakyti