Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos teorija ir praktika

Gal kuri gali padėti rasti 2011 m. gruodžio mėn. kalendorių:

http://astrowolmer.c...-gruodis-2010-3

Niekur nerandu internete įrašo doh.gif
Atsakyti
Laba, turiu klausima. skirtingose astro programose rodo skirtingus rezultatus. Zodziu, gim. data 1984 04 02 (09:25). Kuriame buste yra Menulis? Vienoje programoje rodo 11, kitoje - 12 busta. Nesuprantu del ko taip ne vienodai...
Atsakyti
12, arba neteisingas gmt arba skirtingi nustatymai.
Atsakyti
As taip pat matau, kad 12. Cia man rodo pgl programa ZET 9, bet teko lankytis gerokai anksciau pas astrologe, jos programa (Astro-zero ar kzk panasaus) rodo 11 busta, nors nustatymai abiejose programose lyg ir geri... ir po to zinok kuom tiket, ypac kai eini uz pinigus...
Beje, kokiomis programomis naudojates?
Atsakyti
O man zet7 rodo 11 busta ir GMT +3 g.gif
Papildyta:
Tiesa, o koks miestas? Gal dar jis turi itakos?
Atsakyti
QUOTE(Pallade @ 2012 08 08, 23:51)
O man zet7 rodo 11 busta ir GMT +3 g.gif
Papildyta:
Tiesa, o koks miestas? Gal dar jis turi itakos?

na jei miestas Lietuvoje, jis jokios įtakos negali turėti, laiko juosta tokia pati visiems miestams.

prašom, juk ką tik rašiau, kur galima pasitikrinti:

http://www.timeandda...v...p;p11=&p12=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsikėlis: 09 rugpjūčio 2012 - 10:45
Pasitikrinau. Zete uzdejus varnele ant Lookup Time Zone tables, ir man pasidare +4 ir 12 bustas.
Atsakyti
Miestas: Kaunas, pas mane GMT +4...
Papildyta:
Aciu visoms, is tikruju... isitikinau, kad vistik 12,
tiesiog gaila, kad tokios astrologes dirba, imancios uz savo darba pinigus, bet nesugebancios tiksliai nusistatyti programu... Zodziu, pati daugiau issiaiskinau, negu ji man pasake...
Atsakyti
Na kiekvienas gali suklysti, neteisinu, tik sakau, kad visada egzistuoj žmogiškasis faktorius. Šiuo atveju galite kreiptis į ją ir prašyti gražint pinigus arba atlikti darbą iš naujo.
Atsakyti
smile.gif baikit, ant tiek nesismulkinsiu... Tiesiog norejau tiksliai issiaiskint savo horoskopa, nes tokie dalykai mane labai "kabina". Kaip supratau, tiesiog moteriske irgi dar yra pradedancioji, nes pagrindine klientura - per akciju portalus uzsiregistrave zmones. Nors pati, jei jau uz toki darba imciau pinigus, tureciau buti tikra 100 proc., kad klientui ne vejus kalbu. Na, bet kaip kas moka, taip tas sukasi...
smile.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti visų besidominčių astrologija, kaip jūs oponuotumėte į šią nuomonę?

http://www.technolog...s...amp;l=1&p=1

Įdomumo dėlei smile.gif
Atsakyti
O kokia prasmė oponuoti? Skirtingų nuomonių visada bus, vieni teigia, kad nėra, kiti, kad yra. Aš tarkim esu tikra, kad Jėzus Kristus nebuvo joks dievas, bet kiek yra sakančių priešingai? Taip yra ir su bet kuriuo kitu dalyku, nereikia to sureikšminti, dėl kažkieno nuomonės astrologija nenustojo egzistuoti. Beje, profesionalus astrologas ne tik pranašauja neigiamus įvykius, bet ir pataria kaip jų išvengti ar bent sušvelninti aplinkybes. O kas dėl blogo sandorio, tai jei žinai, kad tam tikru metu sudarytum blogą sandorį, perkeli jį į palankesnį laiką ir taip išvengi problemos. Aišku, jei esi bukas kaip žąsies pūkų kamuolys ir tą dieną vis tiek darai sandorį, tai prie ko čia astrologas?
Atsakyti