Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos teorija ir praktika

Tai katalikų religijoje tikėti horoskopais yra nuodėmė. Čia tokia nuostata ir viskas,,, ir kunigai taip mokomi, o poto tikintieji. Bet kad patys teologai nedaug ką žino apie horoskopus. Toks vaizdas tarsi jie patikėjo tuo ką jiems įpiršo ir priėmė tai kaip dogmą plačiai nesigilindami ir neišanalizuodami situacijos. Yra ir tas faktas kaip kad dabar apstu nekokybiškos astrologijos, tas irgi neigiamai atsiliepia visam pavadinimui "astrologija".
O tas pasakojimas apie Indoeuropiečius.... na gal ir išties tai galėjo būti kažkokiose naujai susiformavusiose gentyse. Bet kad Astrologija super senas mokslas, rašoma kad atsirado babilone, bet kad greičiausiai dar anksčiau jau buvo,,, turiu tokią prielaidąsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 14 rugpjūčio 2012 - 20:11
QUOTE(Fine nick @ 2012 08 11, 23:37)
smile.gif  baikit, ant tiek nesismulkinsiu... Tiesiog norejau tiksliai issiaiskint savo horoskopa, nes tokie dalykai mane labai "kabina". Kaip supratau, tiesiog moteriske irgi dar yra pradedancioji, nes pagrindine klientura - per akciju portalus uzsiregistrave zmones. Nors pati, jei jau uz toki darba imciau pinigus, tureciau buti tikra 100 proc., kad klientui ne vejus kalbu. Na, bet kaip kas moka, taip tas sukasi...
smile.gif




Ar jus kartais ne per čia darėtės horoskopą?
http://www.kasdienpo...sudaryma-3-2-2/
Aš asmeniškai prieš gerą pusmetį nusipirkau čia kuponą. Tada neturėjau jokio supratimo apie astrologiją. O kaip pradėjau domėtis, pasirodo astrologė JEVGENIJA GRAND ant tiek nusvaigo apie mane, kad net baisu darosi. Plius viską išklausinėjo. Kai nežinojau kas ta astrologija gal ir nieko, bet dabar esu daugiau nei pašiurpusi. Čia totali afera. Manau žmonės turėtų tai žinoti.
Beje, jos visas astrologinis mano portretas buvo net 2 val skirtumu. Kaip taip galima?
Atsakyti
Kas galetu patarti is kur galima nemokamai parsisiusti programa ZET? Ar kokia kita, kuri, tarkim, butu tinkamesne pradedanciajai? Aciu!
Atsakyti
http://zaytsev.com/downloads.html
Atsakyti
As ir vel su prasymu. Nagla, ane? smile.gif

Zodziu noriu pasiigilinti i zmogaus santuokas, sutuoktini (koks partneris tinkamiausias, kokiu savybiu tikimasi is partmnerio ir koks bus)-na kur rasti medziagos, uz ko kabintis?
Kiek zinau, reikia analizuoti planetas ir aspektus V ir VII namuose? Uzveskite ant kelio mane, pradedancia, aciu 4u.gif

Dar klausimelis ivaldziusioms Z9. Kaip pasidaryti sinastrija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanraiz: 22 rugpjūčio 2012 - 17:24
Tu tikriausiai nepatikėsi, bet tau kol kas reikia pradėt nuo astrologijos teorijos, t.y. pradžiamokslio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsikėlis: 23 rugpjūčio 2012 - 04:33
Paantrinciau Pupsikeliui- pries pradedant gilintis i konkrecius klausimus, reiktu susipazinti, ir ne tik, o netgi issianalizuoti pradmenis- planetas, zenklus, aspektacijas, konfiguracijas. Ne viena planeta neveikia viena, juk ji yra susijusi su visais kitais taskais.
Ir su ta pacia santuoka n- dalyku susije, ne tik septintas bustas, tik ji ziureti ir planetas jame yra absoliutus primityvas
Atsakyti
QUOTE(Sanraiz @ 2012 08 22, 18:22)
Dar klausimelis ivaldziusioms Z9. Kaip pasidaryti sinastrija?


Galiu papasakoti kaip darausi pati: pagrindinę datą nusistatau pvz. savo duomenis įvesdama, o kito žmogaus duomenis įvedu į tranzitinį nustatymą .. Tiesiog.. smile.gif
Chart Types (ketvirtas nuo dešinės įrankių juostoje) ; pažymi varnele Transit. Yra ir Sinastry laukelis, tik dabar nepamenu kuo man jis nepatiko .. mm)

Pastebėjau itin partnerystę veikia VII ir planeta valdovas..
Atsakyti
Sveikos mergaitės, man iškilo toks klausimas ar planuojant kūdikį galima nustatyti kada palankiau pradėti berniuką, o kada mergaitę smile.gif
Atsakyti
Ne, viskas priklauso nuo jūsų ir jūsų vyro horoskopų, čia sudėtinga paaiškinti, bet jeigu jie lemia berniuką, tai ir bus berniukas, na nebent rodytų sekantį vaiką mergaitę, tuomet liktų arba gimdyti vieną taip, o po to kitą. arba rinktis labai nehumanišką metodą. O būna variantų (pvz.: mano su vyru), kuomet rodo tik mergaites arba tik berniukus. Tai tada nieko jau nebepadarysi, nebent keist vyrą.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mielos astrologės,
gal kas man galėtų labiau paaiškinti ką reiškia "sudegusi" planeta? "Sudegusi" planeta iš vis nepasireiškia, ar kaip? Mane konkrečiai domina Merkurijus. Jis yra Mergelėje (nuo saulės 1 laipsnis), valdanti planeta, pati stipriausia planeta horoskope. Bet kaip tada paaiškinti tą "sudegimą"? Jeigu merkurijus mergelėje rodo pvz. žmogaus stiprų loginį, apgalvotą mąstymą, tai ką - sudegęs Merkurijus parodys, kad to loginio mąstymo iš vis nėra, ar kaip? Ir kaip suderinti "valdanti planeta", bet tuo pačiu "sudegusi"?
Vienoj vietoj skaičiau, kad sudegusi planeta atiduoda savo savybes saulei, bet pavyzdžių nebuvo. Tai kaip tas merkurijus atiduos savo savybes Saulei? Nu niekaip nesuprantu 4u.gif
Atsakyti