Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia už vairo - ar saugu ?

QUOTE(balleys @ 2013 08 21, 09:02)
As taip pat vairavau iki galo, nes kitos iseities nebuvo, kas mane i darba nuves jei vyras tuo metu buvo darbe, su taxais brangoka butu kas diena vazinetis, o autobusas tokiai valandai kai reikia nevaziuoja doh.gif  7 menesi dar puse Europos pravairavau pakaitom su vyru, bet nuo 8 menesio pastebejau kad kazkaip reakcijos truksta o ir sunku vairuot per pilva, tad kai pasitaikydavo proga leisdavau vyrui mane pavezti, o pati paskutines savaites stengiausi ilgu distanciju nevazinet, tik iki parduotuves ir gydytojo blush2.gif


Na as abu kartus gimdyt pati uzvairo vaziavau, kai antra gimdziau tai isvis, prasidejo man saremiai bet dar tie kur neipatingai dazni, o dukra i ausi tokia zole jeronima isikiso giliai ir niekaip neissitraukia, tai as su ja dar i norfwey vaziavau, ten pas ausu gyd eilej laukiau po to ja dar namo veziau po to jau i antakalnio klinikas gimdyt vaziavau, visa diena su tais saremiais pravazinejau.
Atsakyti
QUOTE(eros @ 2006 03 09, 13:22)
Labas visiems skaitantiems tokia smagia rubrika.
As esu nescia ir vairuoju. Ar jusu nuomone, tai labai nesaugu  g.gif  Nes susilaukiu labai daug priekaistu, kad neva esu neatsakinga, kad rizikuoju vaikuciu ir t.t.

Gatve irgi rizikinga vaikscioti.Siais laikais automobiliu vaziuoti paprasciau nei dviraciu.
Atsakyti
kai nėra iš ko rinktis tenka , o be to nieko nėra saugaus už kiekvieno kampo tyko nežinia kas ..saugiai ir atsargiai iki 8men nematau nieko blogo, kol telpam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejuss2: 25 vasario 2014 - 12:06
manau, kad nuo kokio 7 mėnesio jau nebereiktų vairuoti smile.gif visgi gatvėj kartais būna ir stresinių situacijų visokių smile.gif moterys, juk tam mes turime vyrus, kad mus vežiotų ir rūpintųsi tongue.gif
Atsakyti
Esu aktyviai vairuojanti moteris, su pirmu nestumu vazinejau iki pat gimdymo, dabar taip vairuoju tik pati. Netgi zymiai daugiau negu pirmaji karta, nes tokia situacija seimoje. Galiu pasakyti tik viena dalyka, jeigu uz vairo sedi vista, kuri nesugeba objektyviai reaguoti i bet kokia situacija, tai geriau tada padeti teises i stalciu ka ir eiti pestute. Bet kuomet man teko porai dienu palikti masina servise ir pasibaladoti viesuoju transportu, kur tave stumdo kas nori i kuria nori puse, vairuotojai drozia ant stabdziu kada jiems tai patinka, autobuso viduje trosku, o keleiviai dvokia ivariais kvapais - isvada viena: savo auto ir 15 metu vairavimo patirtis saugiau ir patogiau ax.gif
Atsakyti
As irgi vairuoju nuo "praejusio simtmecio" ir savo automobilio nekeisciau i viesaji transporta. Vairavau abu nestumus iki pat galo, o su antruoju pati viena nuvairavau tiesiai i gimdykla su visom tasem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Penelophe @ 2014 10 10, 23:09)
pati viena nuvairavau tiesiai i gimdykla su visom tasem  4u.gif

drinks_cheers.gif same here, nepastebėjau kažkokių dėmesio sutrikimų, net kai pilvas ant nosies lipo. Arba esi višta, arba ne. Nėštumas ne prie ko.
Atsakyti
Manau, kad viskas priklauso nuo to, kaip jautiesi smile.gif
Man eina astuntas men., bet as kaip vairavau, taip ir vairuoju. Nesijauciu kazkokia neigali, kad vyra dar visur su savim ipareigociau vazineti... Drauge pati irgi i GN nusivairavo, bet dar nezinojo, kad ir pagimdys - vaziavo tik pasirodyt, nes nekaip pasijuto ax.gif
Atsakyti
Vairavau iki paskutiniu dienu, nes jauciausi puikiai ir net minciu nebuvo, kad kazkas nesaugu.
Atsakyti
Vairavau ir per pirmą nėštumą, vairuoju ir dabar. Nematau tame problemų ax.gif
Atsakyti
vairavau nėštumo metu ir nesukau dėl to galvos.Koks skirtumas kas vairuoja,tu ar vyras?
juk neišsėdėsi visą nėštumą namie?
Atsakyti
QUOTE(eros @ 2006 03 09, 20:22)
Labas visiems skaitantiems tokia smagia rubrika.
As esu nescia ir vairuoju. Ar jusu nuomone, tai labai nesaugu  g.gif  Nes susilaukiu labai daug priekaistu, kad neva esu neatsakinga, kad rizikuoju vaikuciu ir t.t.

Na, jei jūs jaučiate malonumą, tai gal ir nepavojinga. Bet jei stresuojate ar įsitempusi tai galbūt rizikuoti nereikėtų. tongue.gif
Atsakyti