Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia už vairo - ar saugu ?

Vairavau iki pat gimdymo (ir gimdyt pati važiavau už vairo), nes vyras teises išlaikė tik kai sūnui 9 dienos buvo, ir viskas buvo gerai thumbup.gif
Nesuprantu tokių pasakymų, kaip "nėščiai vairuoti pavojinga", nes tada taip išeina, kad ir sėdėti keleivio vietoje toks pat pavojus, vistiek sėdima važiojančiame automobilyje g.gif Jei moteris gali ir su pilvu vairuoti, tai ir vairuoja, o jei jau negali, tai taip ar taip negali doh.gif
Atsakyti
Vairavau iki 36 savaitės. paskui nusprendžiau, kad nenoriu tiesiog stresuot už vairo, nes vienos kelionės metu tris kartus buvo nemalonios situacijos. Dabar mašina stovi, labai jos trūksta, galvoju, kad iki gimdymo dar laisvai važinėčiau, nes žiauriai priklausoma nuo vyro jaučiuos be mašinos - jeigu kur toliau, ar į kelias vietas per visą miestą važinėt, tai reikia laukt jo laisvadienio, nesamonė! Tai bijau, kad gal ir pavažiuosiu iki gimdymo kur nors dienos metu blush2.gif
Bet šiaip, manau, labai priklauso nuo moters sveikatos ir savijautos - jeigu jinai nesijaučia saugi už vairo, arba nepatogu su pilvuku vairuot, tai manau, kad kažkiek laiko galima ir pakentėt be mašinos, juk ne tiek čia daug. Po gimdymo - nors ir visą parą galite praleist 4u.gif Svarbiausia, kad žinosit, jog sveikai ir ramiai išnešiojot savo auksą nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(lepidoptera_jl @ 2012 03 10, 20:13)

Bet šiaip, manau, labai priklauso  nuo moters sveikatos ir savijautos - jeigu jinai nesijaučia saugi už vairo, arba nepatogu su pilvuku vairuot, tai manau, kad kažkiek laiko galima ir pakentėt be mašinos, juk ne tiek čia daug. Po gimdymo - nors ir visą parą galite praleist  4u.gif Svarbiausia, kad žinosit, jog sveikai ir ramiai išnešiojot savo auksą nestuke.gif


drinks_cheers.gif

su pirmu nestuke.gif važinėjau iki 8mėn. paskui pajutau kad nebėr tos reakcijos. esu išsiblaškiusi.. doh.gif ir aišku 8mėn apturėjau avariją. na bet ten smulkmena (aišku ir stažas buvo vos metai).. dabar tai jeigu jau jausiu kad kelyje plavinėju geriau jau nesėsiu už vairo ax.gif stažas jau aišku beveik 5metai. vairuoju vos ne kasdien.. bet neaišku kaip bus nėštumo gale g.gif gal vėl nebeliks tos reakcijos g.gif
Atsakyti
cia turbut nuobodziausia forumo diskusija, 556 vienodos zinutes- vairavau beveik iki pabaigos arba iki tol kol pradejo trukdyt vairas, manau tai geriau nei autobusu... su nedidelem variacijom. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytis12: 19 birželio 2012 - 16:02
QUOTE(Rytis12 @ 2012 06 19, 17:02)
cia turbut nuobodziausia forumo diskusija, 556 vienodos zinutes- vairavau beveik iki pabaigos arba iki tol kol pradejo trukdyt vairas, manau tai geriau nei autobusu... su nedidelem variacijom. biggrin.gif

Vyrams-nuobodziausia,moterims-ne... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytis12 @ 2012 06 19, 16:02)
cia turbut nuobodziausia forumo diskusija, 556 vienodos zinutes- vairavau beveik iki pabaigos arba iki tol kol pradejo trukdyt vairas, manau tai geriau nei autobusu... su nedidelem variacijom. biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytis12 @ 2012 06 19, 16:02)
cia turbut nuobodziausia forumo diskusija, 556 vienodos zinutes- vairavau beveik iki pabaigos arba iki tol kol pradejo trukdyt vairas, manau tai geriau nei autobusu... su nedidelem variacijom. biggrin.gif

kai "vyras" sedi mamyciu puslapy jam cia aplamai neturetu but daug idomiu temu, nu nebent jis kokia pletku boba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rojaus Braškytė @ 2012 06 28, 21:54)
kai "vyras" sedi mamyciu puslapy jam cia aplamai neturetu but daug idomiu temu, nu nebent jis kokia pletku boba lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na nesciai vairuot, tai... as atstumu kazkaip nebejausdavau, atrodo yra dar kelio, veliau stabdyt pradedavau... Ir avarija buvau nescia padarius, uch... Vis delto kazka nestumas atima - atminti, koordinacija... Jau nekalbant apie nepatogiai segama dirza, kuri taip ir suki galva kur uzkist.
Atsakyti
Jei savijauta gera, tai kodel neturetu but saugu? g.gif Svarbiausia, kad vaziuojama butu tvarkingai - su dirzu, tvarkingai sureguliuota vairuotojo sedyne ir veidrodeliais....

mano akimis nesciai vairuot saugiau, nei vienai su mazu klykianciu vaiku ant galines sedynes, kai vis norisi paziuret, kodel jis klykia, ar viskas gerai, ir t.t. ir pp.....
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 08 21, 17:50)
Jei savijauta gera, tai kodel neturetu but saugu? g.gif  Svarbiausia, kad vaziuojama butu tvarkingai - su dirzu, tvarkingai sureguliuota vairuotojo sedyne ir veidrodeliais....

mano akimis nesciai vairuot saugiau, nei vienai su mazu klykianciu vaiku ant galines sedynes, kai vis norisi paziuret, kodel jis klykia, ar viskas gerai, ir t.t. ir pp.....

o man kaip tik atrodo nėščiai nėra jau taip saugu vairuoti, kaip jau kažkas minėjo, reakcija suletėja ir kitu niuansu buna.
o kaip vaikas klykia gali sustoti ir apžiurėti vaika.
man pačiai labiau su vaiku patiko važinėtis, nei su pilvu lipančiu ant nosies biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 08 21, 16:50)
mano akimis nesciai vairuot saugiau, nei vienai su mazu klykianciu vaiku ant galines sedynes, kai vis norisi paziuret, kodel jis klykia, ar viskas gerai, ir t.t. ir pp.....


Ooo taip smile.gif

QUOTE(Nikutė @ 2012 08 24, 23:28)
o man kaip tik atrodo nėščiai nėra jau taip saugu vairuoti, kaip jau kažkas minėjo, reakcija suletėja ir kitu niuansu buna.
o kaip vaikas klykia gali sustoti ir apžiurėti vaika.
man pačiai labiau su vaiku patiko važinėtis, nei su pilvu lipančiu ant nosies biggrin.gif

Kažkokių reakcijos sulėtėjimų ar kitų niuansų nepajutau tuo laikotarpiu g.gif
Tai gal tas vaikas, su kuriuo važinėjotės, nelabai klykdavo? mirksiukas.gif
Atsakyti