Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia už vairo - ar saugu ?

QUOTE(nuar @ 2012 08 30, 00:33)
Ooo taip  smile.gif
Kažkokių reakcijos sulėtėjimų ar kitų niuansų nepajutau tuo laikotarpiu  g.gif
Tai gal tas vaikas, su kuriuo važinėjotės, nelabai klykdavo?  mirksiukas.gif

man pačiai teko gale nėštumo vairuoti, reakcija nesuletėjo, bet pati nerangi jaučiausi užvairo, o mano vaikas iki kokiu 3men. nemėgo važiuoti rėkdavo, kol nuluždavo, iš pradžiu stresavo, kaip vienai, vaikas verks ir t.t. bet daugiau pasivažinėjas įprato (ypač kaip kėdute stačiau pastatydavom) nes vyras, kad ir mažas,bet matyt viska nori biggrin.gif
Atsakyti
Na ir prisiskaiciau cia jusu lotuliukas.gif vienom reakcija leta, kitos avarijas daro.......... reikia i kelia ziureti o ne svajoti ir nebus tu avariju, o jei vaziuoti nemoki tai rinkis autobusa arba taxi lotuliukas.gif pati iki galo vazinejau kiekviena diena su automobiliu, deje i gimdyma nebeleido paciai vaziuoti, ir buvo viskas thumbup.gif net vaziavau i kita miesta nakti 150km nuo vilniaus ir viskas ok. Blogam sokejui ir ..... trukdo lotuliukas.gif
o mano lelius megsta vazineti automobiliu nuo pat pirmu dienu, matyt pripratinau nestuke.gif budama, ir jokiu problemu bigsmile.gif
Labai tikiuosi kad cia renkasi geros vairuotojos, o ne tos kurios vaziuodamos i kita juosta net galvos nepasuka........
Beje ir vyrai ne aukseliai, taip pat kai kurie vairuot nemoka thumbup.gif
Atsakyti
Daug pavojingiau nesciai vaziuoti visuomeniniu transportu. Vargu ar kas nors vieta uzleis... Gali pastumti, suspausti. Staiga truktelejus galima pargriuti... sad.gif
Atsakyti
vairavau iki pat gimdymo. galima sakyti, kad pati ir gimdyti nuvaziavau. tokia jau situacija buvo......
Atsakyti
Vazinejau ir as nescia, kur dingsi, bet kai 7 men padariau avarija... supratau, kad vis gi saugiau kai vyras veza:)
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 06 18, 14:39)
drinks_cheers.gif

su pirmu  nestuke.gif  važinėjau iki 8mėn. paskui pajutau kad nebėr tos reakcijos. esu išsiblaškiusi..  doh.gif  ir aišku 8mėn apturėjau avariją. na bet ten smulkmena (aišku ir stažas buvo vos metai).. dabar tai jeigu jau jausiu kad kelyje plavinėju geriau jau nesėsiu už vairo  ax.gif  stažas jau aišku beveik 5metai. vairuoju vos ne kasdien.. bet neaišku kaip bus nėštumo gale  g.gif  gal vėl nebeliks tos reakcijos  g.gif


na ką. paskaičiau savo postą biggrin.gif liko kelios dienos iki gimdymo. bet dar sėdu už vairo ax.gif jaučiuosi gerai tai kodėl gi ne ax.gif

mašina 4 varomais tai nebaisu užklimpti. biggrin.gif kitaip tai bijočiau turbūt kurnors pastrigti tai ir nevažinėčiau , nes paskui su pilvu kast sniegą nefaina biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 12 22, 23:16)
na ką. paskaičiau savo postą  biggrin.gif  liko kelios dienos iki gimdymo.  bet dar sėdu už vairo  ax.gif  jaučiuosi gerai tai kodėl gi ne  ax.gif 

mašina 4 varomais tai nebaisu užklimpti.  biggrin.gif  kitaip tai bijočiau turbūt kurnors pastrigti tai ir nevažinėčiau , nes paskui su pilvu kast sniegą nefaina  biggrin.gif  unsure.gif

lotuliukas.gif
nestuke.gif kast sniega nefaiana lotuliukas.gif
Vairavau ir as iki pat galo, tik kadangi esu mazo ugio, tai sunkiau susiraitydavau prie vairo ant sedynes, nes sedyne labai arti turi but pritraukta, kad pedalus pasiekciau blush2.gif
Atsakyti
As bijociau ,budama nescia ,vairuoti iki pat galo schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Change* @ 2013 03 23, 11:28)
As bijociau ,budama nescia ,vairuoti iki pat galo schmoll.gif .


as tai zadejau i ligonine pati nuvaziuot. blush2.gif bet vyras neleido biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmu iki pat galo vairavau pati. Mano daktaras buvo uz 60 km, tai vairavau viena pati apziuroms pas ji net 42 nestumo savaite tongue.gif
Beje, yra spec. apsaugos dirzai nescioms vairuotojoms
user posted image
Dabar irgi nesiruosiu atsisakyti malonumo vairuoti, o man tai ne tik malonumas, bet ir butinybe.
Atsakyti
Papasakosiu savo istorija, po kurios - greiztai NE vairavimui po 6-7men.
Ogi buvo taip...Viena grazia sauleta popiete vaziavom su draugu zirmunu gatve namo...Ir staiga is salutinio kelio dideliu greiciu tiesiai i mano sona atsitrenke nescia moteris(8men). Mes vaziavom 2 juosta, 1oje taip pat vaziavo kiti automobiliai, mums dege zalias sviesoforo signalas, vaziavom ~50km per h greiciu, nes zirmunu g. ties ivikio vieta yra sioks toks posukiukas. Zinoma abu automobiliai i savartyna nes is ju nieko neliko, mano dureles vos atplese draugas, dar koks pusmetris ir as gal dabar sedeciau invalido vezimelyje, moteriskes pilvas isiremes i vaira, nes ji vos telpa i automobili, galvoj-didziulis issokes guzas, staigiai iskvieciau greitaja, nes ji vos issapaliojo kelintas jai menuo. Vienu zodziu sokas didziulis, o mano nuomone, nestumas kad ir kaip sakoma ne liga, taciau, moterie, nesioji gyvybe!!!Tad lai moterys buna bent kiek samoningos ir nevaidina super duper barbiu devyndarbiu kaip jos viska moka viska gali, o pasisaugo, nes visgi reakcija ir pati bukle isduoda kad nera 100% sveikatos ir budrumo...
Atsakyti
As taip pat vairavau iki galo, nes kitos iseities nebuvo, kas mane i darba nuves jei vyras tuo metu buvo darbe, su taxais brangoka butu kas diena vazinetis, o autobusas tokiai valandai kai reikia nevaziuoja doh.gif 7 menesi dar puse Europos pravairavau pakaitom su vyru, bet nuo 8 menesio pastebejau kad kazkaip reakcijos truksta o ir sunku vairuot per pilva, tad kai pasitaikydavo proga leisdavau vyrui mane pavezti, o pati paskutines savaites stengiausi ilgu distanciju nevazinet, tik iki parduotuves ir gydytojo blush2.gif
Atsakyti