Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms. 13 tema

QUOTE(InRed @ 2011 08 13, 17:27)
Nusipirkau Loreal Million lashes extra black ir aš. na......nieko, kaip natūralesniai išvaizdai - neblogai. laikosi, netrupa, nesulipina. Bet tikrai lengviau geresnį vaizdą išgaunu su Lancome hypnose HR tigriniu, ySL Falsh lashes. Turėti kosmetinėje kaip atsarginį - galima. Bet po tiek puikių atsiliepimų tikėjausi kažko įspūdigesnio g.gif

as pvz nesutikciau del naturalaus vaizdo, man kaip tik iseina ir leliskas pasidaryt blakstes thumbup.gif , o hypnose tai man nelabai, kiek pamenu tepdavo man schmoll.gif
Atsakyti

 i 
Klausimas apie tušo originalumą perkeltas čia.
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 08 12, 16:01)
Atejau pasidalinti atrastu superiniu tusu.


Si as savo noru sarase turiu, bet nezinau kada iki jo prieisiu, nes kosmetineje 3 tusai ir sandeliuke berods tiek pat dar ax.gif O ir noru sarase ne vienas norimas tusas (noriu Dolce&Gabanna, Armani 'eyes to kill', Estee Lauder ir Elizabeth Arden tusus isbandyt).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 08 13, 20:29)
Si as savo noru sarase turiu, bet nezinau kada iki jo prieisiu, nes kosmetineje 3 tusai ir sandeliuke berods tiek pat dar  ax.gif O ir noru sarase ne vienas norimas tusas (noriu Dolce&Gabanna, Armani 'eyes to kill', Estee Lauder ir Elizabeth Arden tusus isbandyt).


o as visad tik baigiantis tusui perku kita, ne tiesiog ner uz ka prisipirkt tiek, kiek noriu biggrin.gif o norai begaliniai
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 08 13, 18:27)
as pvz nesutikciau del naturalaus vaizdo, man kaip tik iseina ir leliskas pasidaryt blakstes  thumbup.gif , o hypnose tai man nelabai, kiek pamenu tepdavo man  schmoll.gif

man lygiai tas pats drinks_cheers.gif Lancome labai tepdavo ir suklijuodavo, tas mane ziauriai nervina doh.gif
Atsakyti
Loreal million lashes extra black thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Nusipirkau šitą tušą taip beveik šeip sau - pigus ir nematytas biggrin.gif Visvien mąsčiau,kad pirksiu kitą jeigu nepatiks.
Žodžiu nusipirkau stebuklą už 4 eurus biggrin.gif Tie ilgesni šereliai ilgina,o trumpesni tankina.Ir taip blakstienom nesiskundžiu,tai reikia stengtis nepadaugint nes leliškos blakstienos dieną man nepatinka.Laiko visą dieną,puikiai nusivalo.Tik kol kas bišk skystokas,tai reikia kitu šepetėliu prašukuot.
Atsakyti
Mano naujas pirkinys lancome doll lashes,gėris tikras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 08 13, 17:27)
as pvz nesutikciau del naturalaus vaizdo, man kaip tik iseina ir leliskas pasidaryt blakstes  thumbup.gif , o hypnose tai man nelabai, kiek pamenu tepdavo man  schmoll.gif


tai taip, tai tik dar kartą įrodo kad ne kiekvienom blakstienom kiekvienas tušas vienodai tiks. man Lancome tas tušas, kuriuo neįmanoma sulipinti blakstienų ir kuris nė sykio netrupėjo. o štai kitoms - kitaip....tai ir ieškom tobuliausių biggrin.gif


QUOTE(agniukee @ 2011 08 13, 22:54)
Mano naujas pirkinys lancome doll lashes,gėris tikras wub.gif


aš į šitą labai dairausi, nes Lancome fanė esu - papasakokit, ką daro, palyginkite savo įspūdį su hypnose, jei naudojotės 4u.gif
Atsakyti
Deja nusipirkau L'oreal Telescopic waterproof mascara. Paskutinish sh, klijuoja, palieka gumuliukus, laaaabai sunkiai nusivalo, trink netrynes, baigiasi tuo, kad kita ryta ant tuso likuciu tepi dar nauja sluoksni tuso ir tada dar baisiau atrodo. Noretusi isbandyti tu brendiniu firmu, bet *****, man 35-40 euru tusui gaila...
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2011 08 14, 11:36)
tai taip, tai tik dar kartą įrodo kad ne kiekvienom blakstienom kiekvienas tušas vienodai tiks. man Lancome tas tušas, kuriuo neįmanoma sulipinti blakstienų ir kuris nė sykio netrupėjo. o štai kitoms - kitaip....tai ir ieškom tobuliausių biggrin.gif
aš į šitą labai dairausi, nes Lancome fanė esu - papasakokit, ką daro, palyginkite savo įspūdį su hypnose, jei naudojotės 4u.gif

Mano mylimas tusas hypnose(naturaliai paryskina blakstienas,pailgina,bet nestorina)hypnose precious cells(ryškesnės nei hypnose dazytos,daugiau apimties)hypnose doll lashes(dar daugiau apimties ir ilgio,bet nesukibina,galima pasidaryti tikrai leliskas blakstienas) vat toks mano palyginimas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2011 08 14, 12:32)
Deja nusipirkau L'oreal Telescopic waterproof mascara. Paskutinish sh, klijuoja, palieka gumuliukus, laaaabai sunkiai nusivalo, trink netrynes, baigiasi tuo, kad kita ryta ant tuso likuciu tepi dar nauja sluoksni tuso ir tada dar baisiau atrodo. Noretusi isbandyti tu brendiniu firmu, bet *****, man 35-40 euru tusui gaila...

ir as pabandziau sita, tikrai kad reikia kantrybes, sepetelis visai, mano manymu, nevykes, nemoku su juo pasidazyt schmoll.gif baigiasi tuo kad imu sukutes ir po tuso, kol dar nesustingo, formuoju blakstienas unsure.gif
Jei ne sepetelis, manau butu nieko. Todel man Milion lashes daug labiau patinka, matyt sepetelis man skirtas thumbup.gif
Atsakyti