Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms. 13 tema

Kazkada isgirtas saimitos essence oranzinis tusas,net nzn ar patinka g.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 14, 18:50)
Kazkada isgirtas saimitos essence oranzinis tusas,net nzn ar patinka g.gif

Labai gražiai padažyta wub.gif Tik man šis tušas dienos pabaigoj nubyra, o gaila...
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 08 14, 17:59)
Labai gražiai padažyta wub.gif Tik man šis tušas dienos pabaigoj nubyra, o gaila...

Man ne,gal senas jusu? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 14, 19:03)
Man ne,gal senas jusu? g.gif  g.gif

Dauguma merginų essence temoje rašė, kad joms irgi byra šitas tušas. Tai abejoju, kad senas pas mane, nes pirktas gal prieš porą savaičių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 08 14, 18:10)
Dauguma merginų essence temoje rašė, kad joms irgi byra šitas tušas. Tai abejoju, kad senas pas mane, nes pirktas gal prieš porą savaičių rolleyes.gif

aaa,supratau,neskaicius as apie ji isvis,bet visa diena isbunu darbe ir vakare dar puikiai viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 14, 19:12)
aaa,supratau,neskaicius as apie ji isvis,bet visa diena isbunu darbe ir vakare dar puikiai viskas smile.gif

Visoms skirtingai. Jums pasisekė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 08 14, 18:15)
Visoms skirtingai. Jums pasisekė mirksiukas.gif

gal 4u.gif
Atsakyti
Svajaaa norėčiau abi akis pamatyti. O šiaip labai norėja pagirti jūsų antakius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2011 08 14, 21:23)
Svajaaa norėčiau abi akis pamatyti. O šiaip labai norėja pagirti jūsų antakius blush2.gif

Neturiu foto ,kur abi akys, kita karta gal nufotografuosiu 4u.gif Aciu, bet su antakiais vargstu smile.gif
Atsakyti
mane irgi antakiai sužavėjo, o pačios blakstienos mano skoniui per daug sulipusios, per daug košės ant jų.
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 08 15, 00:53)
mane irgi antakiai sužavėjo, o pačios blakstienos mano skoniui per daug sulipusios, per daug košės ant jų.

Vat del to tas tusas man ir netinka, labai daug koses uzsideda, kad ir kiek stengciausi ja nuo sepetelio nuimti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 15, 10:36)
Vat del to tas tusas man ir netinka, labai daug koses uzsideda, kad ir kiek stengciausi ja nuo sepetelio nuimti doh.gif

as ir isbandziau si tusa, bet tikrai daug terliones su juo, lb sulipina, keliavo i kibira ...

gal kuri bande naujaji tusa Maybelline Colossal Volum“ Express Cat Eyes
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi_25: 15 rugpjūčio 2011 - 10:10