Įkraunama...
Įkraunama...

Džiungarijos žiurkėnai

Sveiki, as nusipirkau menesio su puse laiko dziungariukus kaip man atskirti ju lyti nezinau gal kas zinote doh.gif ???
Atsakyti
QUOTE(adrute @ 2011 08 13, 16:07)
Sveiki, as nusipirkau menesio su puse laiko dziungariukus kaip man atskirti ju lyti nezinau gal kas zinote doh.gif ???


koks miestas? unsure.gif
Atsakyti
Kaunas.
Atsakyti
QUOTE(adrute @ 2011 08 16, 11:08)

Parašiau jums į až. ax.gif
Atsakyti
Pas patinelius tarpas tarp lytinio organo ir anuso (isanges) yra daug didesnis nei pas pateles. Pateliu sie du dalykai yra netoli vienas kito.
Atsakyti
Pati neseniai isigijau porele dziungariuku kuries dabar yra apie du menesiai.Abu sutaria nuostabiai tikiuosi taip bus ir toliau.Mazdaug po kokiu 2 men lauksiu pagausejimo nestuke.gif .Laukiu nesulaukiu to dziaugsmelio lotuliukas.gif Taigi kvieciu jus pasidalinti ir savo istorijomis tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na tikėkimės kad gims sveiki mažyliai 4u.gif
Jungiuosi į naują temą. Tik gaila kad pas mane vienas žiurkėnukas unsure.gif Vardas Jonas biggrin.gif Kaimynė norėjo šitą gražuolį paleist, bet priglaudžiau. Iš pradžių ieškojau kam atiduot, nes pati noriu laikyt sirijuką blush2.gif Bet teks laikyt 2 žiurkėnus skirtingų rūšių biggrin.gif Pavasarinukas 4u.gif Daug išmokinus per tą laiką kiek jau jį turiu biggrin.gif
user posted image čia Jonuko ne itin dideli namai. Gyveno daug didesniam, bet vis sugebėdavo pabėgt.
user posted image o čia Jonukas valgomajį biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif O kodel norejo paleist?
Atsakyti
kazkur skaiciau kad jeigu nori veist ziurkenus reikia kad jie gyventu atskirai ar tai tiesa ?
Atsakyti
Todėl kad neturi laiko prižiūrėt o jo iš jos niekas nepaimė...
Šeip kiek žinau reikia. Nes gali suėst patinėlis vaikučius. Ir dar gali būti taip jog nespėsit priimt vados o po kelių dienų vėl naują vadą turėsit.
Atsakyti
Man atrodo kat tik ziurkes gali is kart po gimdymo vel pastoti.
Atsakyti
QUOTE(adrute @ 2011 08 27, 18:06)
Man atrodo kat tik ziurkes gali is kart po gimdymo vel pastoti.

Tas pats galioja ir pelėms, degučiams, j. kiaulytėms, žiurkėnams. doh.gif
Atsakyti