Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius vazelinus, balzamus naudojate?

Sena tema

user posted image
Atsakyti
Naudoju šį:
user posted image
labai šaldantis, bet lūpos prie to jau įprato, todėl tas jausmas jau nebe erzinantis, o malonus thumbup.gif labai švelnus lūpoms, ilgai išlieka, drėkina, gydo thumbup.gif

Taip pat naudoju ir šį:
user posted image
malonaus kvapo, tačiau naudoju jį tam, kad pablizginčiau lūpytes ax.gif drėkina gerai, bet gydomasis poveikis ne toks įspūdingas smile.gif

Labai nemėgstu Nivea balzamų. Jie džiovina lūpas blush2.gif
Atsakyti


šis labai patinka, sudrėkina, nelimpa kaip klijai, ir duoda rausva atspalvi smile.gif tik pastebejau, kad greitai nusitrina arba tiesiog susigeria i lupas.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fantastique @ 2011 08 16, 12:53)
Naudoju šį:
user posted image
labai šaldantis, bet lūpos prie to jau įprato, todėl tas jausmas jau nebe erzinantis, o malonus  thumbup.gif  labai švelnus lūpoms, ilgai išlieka, drėkina, gydo  thumbup.gif

:

o kur jį perkate?
Atsakyti
QUOTE(Fantastique @ 2011 08 16, 13:53)
Labai nemėgstu Nivea balzamų. Jie džiovina lūpas  blush2.gif

blink.gif
aš kaip tik juos labai mėgstu, man vieni geriausių rolleyes.gif
QUOTE(Kimber @ 2011 08 16, 14:22)
šis labai patinka, sudrėkina, nelimpa kaip klijai, ir duoda rausva atspalvi smile.gif tik pastebejau, kad greitai nusitrina arba tiesiog  susigeria i lupas.

drinks_cheers.gif aš irgi šitą buvau kažkada užsisakius, patiko.
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 08 16, 14:43)
o kur jį perkate?


Pirkau Eurovaistinėje thumbup.gif
Atsakyti
aišku. dėkui ax.gif reikės išbandyt....
Atsakyti
Naudoju šį. Patinka dėl to, kad ir kvapas priimtinas ir suteikia subtilų blizgesį lūpoms smile.gif Nors sudėtis jo manau įtartina...
Atsakyti
QUOTE(Fantastique @ 2011 08 16, 12:53)
Naudoju šį:
user posted image
labai šaldantis, bet lūpos prie to jau įprato, todėl tas jausmas jau nebe erzinantis, o malonus  thumbup.gif  labai švelnus lūpoms, ilgai išlieka, drėkina, gydo  thumbup.gif


nu joooo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif sėdziu pasitepus šiuo vazelinu ir jaučiu,kad nejaučiu lūpų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif geras...
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 08 17, 16:47)
nu joooo biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif sėdziu pasitepus šiuo vazelinu ir jaučiu,kad nejaučiu lūpų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif geras...


Įprasi thumbup.gif šiaip jis tikrai neblogas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 08 17, 17:47)
nu joooo biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif sėdziu pasitepus šiuo vazelinu ir jaučiu,kad nejaučiu lūpų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif geras...




Tai kiek ten jo pritepei? biggrin.gif man tokio efekto nesuteikia smile.gif o gal kuri turit EOS balzama va toki?
user posted image
Atsakyti
O jums nuo tų lūpų balzamų nepalieka plevelė ant lūpų? Man kažkaip keista, jau ne pirmą kartą pastebiu g.gif
Atsakyti