Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame tortus pyragus ir kitus skanėstus Nr68

QUOTE(Olesta @ 2011 08 27, 20:22)
o karpytų galiukų pačias viršūnes, ar palei žiedlapius pajuodinti???

Uztektu,manau,ir tik galiukus-ir tai labai isrysketu..
Parodysiu savo bandyma(gal nelabai vykes pavyzdys,bet vis tiek)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 08 27, 20:52)
pastilažai yra du, kaip jau nesenai atsakiau  doh.gif



Olesta, bet jau jusu kantrybe del pastilazo, tai neissenkama, (negalejau neisiterpt) mirksiukas.gif , o geliu grozis ispudingas blink.gif

eda.dita pamacius princese is kart aisku kieno darbas- nuostabu, gaila ir pjaut tokia grazia princese
Atsakyti
Aciu, Olesta, Divia, airius uz komentarus del princeses 4u.gif

Perziurejau vis tema nuo pat pirmo puslapiuko. Saunuoles - visos iki vienos. Jei ir prasciau siek tiek pasiseka viena syk padaryti, tai yra pamokos ateiciai ir su laiku tortukai atrodys vis grazesni ir grazesni. Dziaugiuosi is naujokes - puikus rezultatai. Zaviuosi senbuvemis ir profesionalemis. Keletas tortuku, kurie nusedo manajame PC :

@adrij@ - pasakyti tobula, vadinasi nieko nepasakyti. Kaskart, kai ziuriu i jusu tortus nejucia garsu issprusta WOW ir sirdis ima plakti greiciau - nezinau ar cia baltas pavydas taip mane veikia, ar jusu sukurtas grozis taip suveikia - efektas stulbinantis!!! VISI tortai be jokiu isimciu yra nukopijuoti i mano kietaji diska ax.gif

Angel1203 - nuostabus tortai - ju aptikau ne viena ir net ne du ir visi jie patrauke demesi, jie isskirtiniai. Taip ir toliau thumbup.gif

erikiuxxx - tas tortukas su leliuku labai kruopstus, saunuole 4u.gif

astatortas - bijau suklysti, bet ar tas baltas tortas su raudonomis gelemis buvo jusu?, jei taip, tai mano pagarba jums uz si torta. Puikiai ispildytas tortukas! Kiti jusu tortukai issiskiria puikiomis spalvomis, ju deriniais ir kruopstumu smile.gif

rutyte11 - modernios taures ant torto suteikia tokios elegancijos ir savitumo, kad prikauste mano zvilgsni bigsmile.gif

neli - karlsonas tiesiog pritrenkiantis wub.gif wub.gif wub.gif , truksta zodziu...

Olesta - labai nemazai tortuku, taciau ypatingai noriu pazymeti du baltus tortukus su roziniais meskuciais - jaukumo isikunijimas, ne kitaip bigsmile.gif ... ir tortas su orchidejomis - tiesiog fantastinis - WOW!!! Ir dar knyga - tavo firmines knygos, as jas labai megstu tavo atlikime smile.gif Dar pasakyk man, mergyt, is kur pas tave tiek kantrybes visiems isaiskinti, patarti, pakartoti simtaji karta ta pati? Is kur tiek tolerancijos ir meiles zmonems. Zaviuosi tavimi 4u.gif

neramuole- kaip visuomet, nepakartojami tortai thumbup.gif

*saules_zuikuti* - zuikis ir aviukas, WOW!!! wub.gif

Divia - puikios aguonos 4u.gif

ir galiausiai Kirbe - tiek abu vestuviniai, tiek su batukais tortai puikiai padaryti. Ir vis tik tavo batukai - azuriniai, tokie lengvuciai, be konkurencijos mano favoritai wub.gif 4u.gif bigsmile.gif

Nepykite jei jusu tortuko neiskyriau, tikrai visu tortukai verti demesio, juolab zinant, kiek darbo ir meiles i juos ideta, tiesiog neuztektu ir dienos visu ju aprasyti 4u.gif
Atsakyti
Divia, labai gražios aguonos wub.gif wub.gif wub.gif

Eda.dita. , mano kantrybė mano šaknyse, turiu žemaitiško kraujo laugh.gif ir profesija mano tokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 08 27, 20:52)
Gabijux, o tortas brandintas buvo??? sviestiniu apteptas??? masės storis???


Tortuką sutepiau vakare, dengiau kitą dieną apie pietus...sviestiniu aptepiau...o masės storis apie 3mm...niekada dar tokio čiūdo nebuvo...ir būtent su snikeriu... g.gif
Atsakyti
As pati cia kada idomumo delei isbandziau aguonas, bet nesigavo tokios grazios kaip Jusiskes... wub.gif reiks dar bandyti smile.gif

Barbe, fantastine...
Atsakyti
labukas visoms, na o as jei galima noriu pasipasakoti smile.gif veziausi ta savo torta knyga apie 200km, buvo vakar ziauriai karsta, kondicionierius neveikia..freonas isgaravo..nu galvoju dbr sakes, pradariau deze, ziuriu aprasojes, jau man mintys negeros eina i galva, juk pirma karta toki tortuka dariau, atvezem, padejom i saldytuva, ziuriu ir laseliu neliko, o jau buvau pasiruosus ji sausint, tik deze nukeliau, ziuriu didziulis gumbas issokes biggrin.gif nu galvoju kas cia dbr biggrin.gif bet praduriau ir oras isejo, kodel taip atsitinka? beje, visiems pasakiau, kad nevalgytu tos mases, dariau cipciuko dengimo mase, bet ir as ir visi kiti ja suvalge, man visai ji patiko, manau ir sekantis tortas mano bus su mase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 08 28, 08:49)
labukas visoms, na o as jei galima noriu pasipasakoti smile.gif veziausi ta savo torta knyga apie 200km, buvo vakar ziauriai karsta, kondicionierius neveikia..freonas isgaravo..nu galvoju dbr sakes, pradariau deze, ziuriu aprasojes, jau man mintys negeros eina i galva, juk pirma karta toki tortuka dariau, atvezem, padejom i saldytuva, ziuriu ir laseliu neliko, o jau buvau pasiruosus ji sausint, tik deze nukeliau, ziuriu didziulis gumbas issokes biggrin.gif nu galvoju kas cia dbr biggrin.gif bet praduriau ir oras isejo, kodel taip atsitinka? beje, visiems pasakiau, kad nevalgytu tos mases, dariau cipciuko dengimo mase, bet ir as ir visi kiti ja suvalge, man visai ji patiko, manau ir sekantis tortas mano bus su mase smile.gif


nu blogai, kad visiems pasakei kad tos mases nevalgytu.. Paskui galvos, kad nuodinga ar neskani smile.gif Kam nepatiks, tas pats nevalgys.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2011 08 28, 10:28)
nu blogai, kad visiems pasakei kad tos mases nevalgytu.. Paskui galvos, kad nuodinga ar neskani smile.gif Kam nepatiks, tas pats nevalgys.. smile.gif

na juk ten savas ratas yra, ne svetimiems zmonems pasakiau smile.gif pasakiau taip, cia yra cukraus pudra ir kiti priedai, jei nenorit nevalgykit, nes zinau, kad kiti zmones, kai ypac kepejas salia yra valgo viska kad ir vemdamas, kad tik kepejo neizeist, nematau nieko cia blogo, tuo labiau, kad visi ja suvalge, tai matyt suprato mano zodzius ir nepagalvojo, kad tai nuodinga..o be to pacios sakot, kad tai kaip dovanu popierius, niekas jos nevalgo, o maniskiai dbr ja butinai ryt turi...
Atsakyti
sveikutės...kadangi jau juodi debesys praplaukė galiu ir aš užeiti.....nepernešu pykčio..

Nekava,puiki skrynia
Eda.dita,nežinau ar teko matyti gražesnę princesę......super.....
Neli,karlsonas nuostabus
naujokėliu darbeliai taip patverti pagyrimo ir paskatinimo dirbti ir toliau tobulėti....

na kad jau užėjau,tai keletas mano darbeliu.....tortai yvairus,dengti pastilažu...
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
[URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL

pradžiai tiek......
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti