Įkraunama...
Įkraunama...

bebe confort vežimėliai

Radom kur pasišnekėt lotuliukas.gif Jo man tavo vežimukas labai patiko biggrin.gif (bet vis tiek manau kad yra mada atėjusi pirkti viską bebe comfort, o ir aš pati ant to kabliuko pakliuvau lotuliukas.gif , čia šiaip pastebėjimas rinkoje lotuliukas.gif ), bet va tas junior dar labiau. na aišku kad perkam sau beveik ax.gif . Tik va dabar truputį keičiu nuomonę, manau kad kažkiek atsižvelgiam ir į vaiko poreikius. nu tokio kokį dabar pirkau tikrai nebepirkčiau, vargšas vaikas, net nžn kaip nuo to kratymo dar gyvas g.gif kitą kart prieš pirkdama gerai pagalvočiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ricija: 07 sausio 2006 - 17:57
QUOTE(Dasha @ 2006 01 06, 09:17)
o tai kodel jus pavasari sketuka pirksit? kuo blogai opera?


Vasarai norisi lengvesnio ir kompaktiskesnio vezimuko. O jeigu mazius noriai sedimam vezimuke sedes, tai ziemai opera ir pirksim. Nes su sketuku nelabai pravaziuosim per pusnis. O su trophy ratais galim ir per pusnis vazineti smile.gif
Atsakyti
Aš sutinku, kad negalima lyginti skirtingos klasės vežimų pagal kokybę drinks_cheers.gif
Neginčiju, kad gerų firmų brangūs modeliukai yra kokybiški ir tai akivaizdu lyginant su lenkiškais ar kitais pigesniais modeliukais... Bet jei kalbėti ne apie kokybę, manevringumą, svorį ir kitas technines savybes, o apie patogumą vaikeliui, tai šis kriterijus manau tinka visiems vežimams ir visus šiuo atžvilgiu galima lyginti smile.gif .

Gerai nelyginsiu konkrečiai Xplory ar Bugaboo, nes aš jų neišbandžiau realiai...
Aš turėjau kitą aukštos klasės vežimą. Pasakysiu tiesiai - Bebe Confort Trophy rėmą, Windoo lopšį ir Loola kaip sėdimą variantą. Manau, kad jį galima priskirti prie aukštos klasės vežimų pagal kainą, firmą, kokybę ir dizainas neblogas (ar sakysit kad čia kinietiškas š.... biggrin.gif ). Tikrai rėmas puikiai važiuoja, minkštas, manevringas, gera amortizacija.. Priekaištų jokių - kokybė akivaizdi.. Lopšys irgi kokybiškas, hipoalerginis čiužinukas, superinė ventiliacija... Bet ar dėl visų šitų navarotų vaikelis jautėsi patogiai g.gif . Vasarą kol lauke buvo +30 ir mano zuikis buvo vos poros mėnesiukų mes labai džiaugėmės tuo lopšiuku, bet atėjo ruduo, mano zuikis paaugo ir į lopšiuką net nesulaukęs 4 mėn. praktiškai netilpo.. doh.gif . Iš ilgio dar lyg ir būtų tilpęs, bet iš pločio lopšiukas labai siauras, apsirengus pirmąjį kombinezoną vaiko pečiai buvo įsprausti, rankytės iškeltos į viršų.. Mažius muistėsi, jam trūko erdvės, pradėjo lauke prastai miegoti, o kai dar labaiu atvėso, tai jokios kaldrytės užkloti nebepavyko, nes į šonus nebegalėjau nieko įsprausti.. Vaikas ir taip buvo kaip kokiam lovy įgrūstas doh.gif. Taigi net nesulaukę keturių mėnesių turėjom kraustytis į sportinę dalį (pas mus buvo LOOLA).. Deja, BC sportinė dalis nepritaikyta tokiam mažam leliui (net instrukcijoj rašo, kad tik nuo 6 mėnesių).. Ten padarius gulimą padėtį gaunasi gana status kampas, kojyčių atrama pilnai neišsiteisina... Mažo kūdikėlio, kurio stuburas dar nesutvirtėjęs aš nedrįsau taip guldyti (o aš į lauką minimum keliom valandom eidavau ir vaikas visą tą laiką miegodavo)... Todėl staigiai pardavėm visus BC pirkinius ir ieškojom kito vežimo. Kadangi lopšinio jau neapsimokėjo pirkt, neilgam būtų užtekę, tai ėmėm Graco Deluxą su pilnai gulima padėtimi.. Gulimas plotas erdvus, daug vietos, vaikiukui patogu rankytes judinti.. Nors aišku Graco kokybė kiek prastesnė nei BC, bet vaikiukui daug patogiau thumbup.gif

Tuo tarpu mano kaimynė turėjo paprastą vežimą pirktą gariūnuose.. Važiuojant po kurio laiko ratai cypti pradėjo ir kiti nekokybiškumo elementai išlindo, bet kalbant apie vaikelį jis jautėsi patogiai, komfortabiliai: daug erdvės lopšyje.. O vėliau ir sėdima dalis plati, pilnai gulima padėtis.. Vaikas miega patogiai.. Vasaros metu net ir metukų sulaukęs miegodavo kieme daugiau nei pusdienį.. Nemanau, kad tokiame Bebe Conforto vežime tas pats metukų vaikiukas būtų patogiai pusdienį miegojęs.. schmoll.gif

Man kažkaip Bugaboo ir Xplory lopšys bei sėdima dalys panašios į BC, todėl būtų labai įdomu išgirsti tuos vežimus turinčių mamų nuomonę po kurio laiko, kai jos baigs vežimukus naudoti ir bus išbandžiusios visais metų laikais, nes dabar pastebėjau, kad tos mamos dar tik laukiasi nestuke.gif ir pačios negali pasakyti ar vežimas patogus vakui, iki kiek mėnesių telpa leliukas ir pan. .

Bent jau man asmeniškai kol dar laukiausi BC vežimai buvo idealas, bet kai nusipirkau ir realiai pavažinėjau su Windo lopšiu, tai teko nusivilti.. Tiksliau buvau nustebusi, kad geros firmos vežimas gali būti nepatogus vaikui unsure.gif . Pirkau pasitikėdama firma ir kokybe.. Bet patogumo pasigedau ir dabar nusipirkau gal ir ne tokios jau superinės kokybės, bet patogų sportinuką, erdvų su pilnai gulima padėtimi...

Mano prioritetas yra patogumas vaikeliui... Žinoma natūralu, kad kitoms mamoms prioritetai kiti, nes visokių mamų būna ir galiausiai skirtingi mūsų poreikiai ir t.t.

Bet savo nuomonę bei patirtį aš irgi turiu teisę išsakyti.. Ir esu tolerantiška kitaip manančioms drinks_cheers.gif 4u.gif . Kiekvienas vežimą renkasi pagal savo poreikius, skonį, gyvenimo būdą ir t.t.

Man labai gaila, kad dabar mažai tokių erdvių vežimų, kurie atitiktų aukštą klasę, būtų kokybiški, geros firmos, bet patogūs.. Na, galbūt Peg Perego, Emaljunga turi didelius kokybiškus klasikinius lopšius. Bet išties pasirinkimas mažas.. Viskas dabar orientuojama į stilių, kad tik vežimas būtų išskirtinesnės išvaizdos, kompaktiškesnis, lengvesnis... Lopšiai siaurinami, trumpinami, nes taip mažiau svorio... Bet tokiu būdu prarandamas komfortabilumas vaikiukui... Aš galėčiau ir 2000 Lt mokėti, kad tik vežimas būtų ne tik kokybiškas, manevringas, bet ir patogus... O tuose naujuose, kompaktiškuose, originalios išvaizdos vežimuose patogumo tikrai pasigendu.. Nekritikuoju aš tų vežimų iš techninės pusės, manevringumo, kokybės ir kitų savybių.. Galų gale išvaizda tai skonio reikalas, bet patogumas abejotinas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketti: 24 sausio 2006 - 23:23
Buvau sugalvojusi si sportinuka pirkt, bet atsitiktinai paskaiciau Tindi rindi portale apie Allegro+. Labai daug skundu del ratuku girgzdejimo. Gal bloga partija buvo? g.gif Dabar svarstau, nes is Kauno i Vilniu keisti ratuku neprivazinesiu. doh.gif

Ir dar mastau del tu Gariunu, kazin ar ne padelkas pardavineja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 17 vasario 2006 - 19:24
QUOTE(Blond @ 2006 01 06, 23:05)
Nezinau kaip kitos BC prekes, bet vezimu kokybe tai tikrai gera.


Na ta kokybė labai priklauso nuo to koks daiktas..

Tarkim man labai nepatiko Windoo ir LOOLA gris02 spalva. Kokybė tos medžiagos tikrai prasta doh.gif Kitos spalvos daromos iš kitos medžiagos, tai gal kitas audinys yra geresnis.. O mano pirktas buvo labai nekokybiškas.. LOOLA sėdimos dalies juoda spalva susisuko guziukais, o pilkam Windoo net nuo lietaus lašelių liko dėmės ir neišsiskalbė, nes džiūnant nuo vandens tokios juostos paliko doh.gif

LOOLA rėmas pirmą kartą nusipirkus pasitaikė brokuotas, tai gerai, kad pakeitė, bet po poros savaičių ratai cypti pradėjo ir rėmas kiek girgždėjo..
Trophy rėmą pirkau naudotą, tai rėmas buvo girgždantis, bet čia jau pati prisiėmiau atsakomybę, nes pirkau ne naują daiktą..

Bebe Confort vardas dar neužtikrina šimtaprocentinės kokybės.. Reikia gerai apsižiūrėti prieš perkant, nes kai kurie modeliai geri, kai kurie šiaip sau tiek pagal kokybę, tiek pagal patogumą. Nors aišku yra ir labai gerų bei kokybiškų šios firmos daiktų: turiu autokėdutę, vonelę, vystymo stalą, šikpuodį ir dar daug smulkmenų kuriais tikrai nenusivyliau thumbup.gif

O vat vežimai net du iš mano turėtų mane labai nuvylė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2006 02 23, 15:44)
Na ta kokybė labai priklauso nuo to koks daiktas..

Tarkim man labai nepatiko Windoo ir LOOLA gris02 spalva. Kokybė tos medžiagos tikrai prasta doh.gif Kitos spalvos daromos iš kitos medžiagos, tai gal kitas audinys yra geresnis.. O mano pirktas buvo labai nekokybiškas.. LOOLA sėdimos dalies juoda spalva susisuko guziukais, o pilkam Windoo net nuo lietaus lašelių liko dėmės ir neišsiskalbė, nes džiūnant nuo vandens tokios juostos paliko doh.gif

LOOLA rėmas pirmą kartą nusipirkus pasitaikė brokuotas, tai gerai, kad pakeitė, bet po poros savaičių ratai cypti pradėjo ir rėmas kiek girgždėjo..
Trophy rėmą pirkau naudotą, tai rėmas buvo girgždantis, bet čia jau pati prisiėmiau atsakomybę, nes pirkau ne naują daiktą..

Bebe Confort vardas dar neužtikrina šimtaprocentinės kokybės.. Reikia gerai apsižiūrėti prieš perkant, nes kai kurie modeliai geri, kai kurie šiaip sau tiek pagal kokybę, tiek pagal patogumą. Nors aišku yra ir labai gerų bei kokybiškų šios firmos daiktų: turiu autokėdutę, vonelę, vystymo stalą, šikpuodį ir dar daug smulkmenų kuriais tikrai nenusivyliau thumbup.gif

O vat vežimai net du iš mano turėtų mane labai nuvylė verysad.gif


Aisku, negalima sakyt, kad kokybe simtaprocentine. As Loola irgi nusipirkau, Camelia spalvos, tai pasikeiciau i kita spalva, nes audinys tai sudas paskutinis. O va Preliudas Camelia, tai puikus. Trophy remai man irgi super. Labai patogus, minkstai vaziuoja. Loolos net lygint su juo negalima. O koks buvo Loolos remo brokas?
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2006 02 23, 23:37)
O koks buvo Loolos remo brokas?


Užpakalinis ratukas strigo ir nesisuko.. Bet be problemų pakeitė mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir mes siuo vezimuku patenkinti thumbup.gif Tik kas blogai: pirkom viena is tu, su girgzdanciais ratukas, taigi teko pavazineti i tindi-rindi, ratukus net kelis kartus keitem, ivairiais tepalais tepem (bebe confort ir kazkokiu juodu). O ratai vistiek girgzda nors tu ka schmoll.gif Taigi papylaiuiau as ju vidu gausiai aliejum paprasciausiu maistiniu ir po to ne girgzt lotuliukas.gif Karta sutepiau, ir nuo tada jau kokius metus vazinejam negirgzdedami.Rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas dar turi atsiliepimu tik apie LOOLA vezimukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linuciukas @ 2006 05 27, 12:27)
Gal kas dar turi atsiliepimu tik apie LOOLA vezimukus  biggrin.gif

Labas 4u.gif kai gime antras vaikutis turejau bebe confort kart bet musu vezima prie parduotuves pavoge nors drauges atkalbinejo nieko neklausiau patarimo nusipirkau loola g.gif . pavazinejau men. laiko ir pardaviau. Pirma ziauriai kietai vaziuoja vaikas negali miegoti kratosi,viena ranka vezti negali,l.tepus,medziaga kai isvalai plemai lieka....na ir dar simtai smulkmenu. Taigi pardavusi ji vel grizau prie karto. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamasitos nestuke.gif,

Ačiū kad užsukote ir tikiuosi kad kas nors esate susidūrusi su šios firmos vežimais ir patarsite ar verti jie dėmesio.


Be to dar svarsčiau apie:
- Chicco trio Ct 01, bet man pasirodė per maži ratai, bet manau kad Lietuvos šaligatviams jie per kieti.
- Emmaljunga City jet , tačiau neturi autombilių kėdutės kuri tvirtintųsi ant to paties rėmo.



Iš anksto dėkoju už bet kokį atsiliepimą bei patarimą.
Atsakyti
as rinkciausi Chicco C1:
1.kompaktiskesnis,
2.lengvesnis,
3.bebe turedamas vistiek manau noresis sketuko,kai vaikas paaugs
4.ratukai nors ir mazi,bet amortikai tikrai geri ir minkstai vaziuoja
Atsakyti