Įkraunama...
Įkraunama...

Klausk vizažisto

QUOTE(Littly @ 2011 08 22, 21:52)
Puiki tema. Kai ir dauguma čia, žaviuosi Povilo darbais. Tai užsuksiu žvilgtelti į dalinamus patarimus.

OT, bet smagu, kad susivienijo žmonės, kurie anksčiau čia pešdavosi. Ir kažkas netikėjo, kad Povilas yra tikrai Povilas biggrin.gif


Gražūs ir geri pokyčiai visada gražu biggrin.gif (na apie Povilo nePoviliskuma cia jau atskira ilga istorija)
dziugu,kad tema patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2011 08 22, 22:49)
Sveiki, o ką patartumėt ar pasiūlytumėt vengti, kai akių vokai nevienodai nusileidę (nevienodo dydžio akys).  ax.gif


Pirmiausiai, noriu pasakyti, jog asimetrija veide yra pas labai daug žmonių. Tai normalu. Tik, žinoma, skirtingo laipsnio. Jeigu skirtumas nėra labai akivaizdus, bandykite suvienodinti vokų plotį akių šešėliais. Viršutinės blakstienų linijos neryškinkite griežtais pravedimais, galite nubrėžti plona liniją ir ją nežymiai išretušuoti. Naudokite gerą teptuką šešėlių skaidymui, taip galėsite be didelio vargo suvienodinti tarpą tarp akies ir antakio. Apskritai, tokiu atveju būtini švelnūs perėjimai tarp spalvų. Venkite bet kokių blizgių, perlamutrinių spalvų, naudokite matines, neutralias spalvas, rudus bei rusvus atspalvius. Taip neatkreipsite dėmesio būtent į akis. Vietoj to susitelkite ties kitų veido dalių pabrėžimu. Galbūt lūpomis, skruostais. bigsmile.gif
Atsakyti
Smagu atradus tokia tema thumbup.gif
Ir iskart noriu paklausti, kaip reikia dazyti akis,kuriu vokai yra uzkrite?
Bei kokias spalvas rinktis makiazui - mano akys tamsiai rudos, oda yra sviesi, o plaukai labai tamsios sokolado spalvos?
Atsakyti
QUOTE(Sellina @ 2011 08 22, 23:00)
Smagu atradus tokia tema  thumbup.gif
Ir iskart noriu paklausti, kaip reikia dazyti akis,kuriu vokai yra uzkrite?
Bei kokias spalvas rinktis makiazui - mano akys tamsiai rudos, oda yra sviesi, o plaukai labai tamsios sokolado spalvos?


Jauku,kad patiko 4u.gif
Taigi ,apie akis - rudas akis aš visuomet vadinu "universaliausiomis",nes joms tinkamos kone visos spalvos ,alyvinė itin gražiai išryškiną akių rudumą, (pagal spalvų rato teorija ruda kontrastinga alyvinei).Taip pat tinkami visi bronzos tonai,šokoladiniai,pilki,žalsvi,ne itin tinkami rožiniai,tai duoda nuovargio rudoms akims.
Įdėsiu keletą pavyzdukų ,pirmajame itin gerai matos alyvinis tonas akies apatinėje linijoje,ir akys atrodo ryškesnės spalvos,viršuje naudotas rudos spalvos šešėlis,ir puikiausiai "susižaidžia" su alyvine,nors yra priešpriešos viena kitai.
user posted image
antrasis šiltesnių tonų makiažas,tačiau taip pat puikiai atrodo ant šviesios odos,rudų akių,derinti pilki - auksiniai tonai :
user posted image

Dabar apie akių užkritimą : kai susiduriu su šiuo atveju,visada į darbą su manimi kimba matiniai šešėliai,jokiu perlamutro,blizgesio,tai tik dar labiau išryškins voko užkritimą,ir daug daug retušavimo .Kaip tai padaryt ?pabandysiu paaiskint paprastai : isivaizduokite ,kad Jusu vokas toje vietoje nera užkrites,ir Jus bandote suformuoti šešėliais akių kamputyje užtamsinimą ,pieškite tarsi formuodama nauja linkį,pratesdama liniją toliau,retušavimas čia labai svarbus,šešėlis turi būti gerai išsklaidytas,kitaip neatrodys natūraliai.
Jei sunkiai paaiškinau ,bandau tai supaprastinti paveikslėlių pagalba :
user posted image
user posted image

ir daug praktikos visada naudinga 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 08 22, 23:59)
Pirmiausiai, noriu pasakyti, jog asimetrija veide yra pas labai daug žmonių. Tai normalu. Tik, žinoma, skirtingo laipsnio. Jeigu skirtumas nėra labai akivaizdus, bandykite suvienodinti vokų plotį akių šešėliais. Viršutinės blakstienų linijos neryškinkite griežtais pravedimais, galite nubrėžti plona liniją ir ją nežymiai išretušuoti. Naudokite gerą teptuką šešėlių skaidymui, taip galėsite be didelio vargo suvienodinti tarpą tarp akies ir antakio. Apskritai, tokiu atveju būtini švelnūs perėjimai tarp spalvų. Venkite bet kokių blizgių, perlamutrinių spalvų, naudokite matines, neutralias spalvas, rudus bei rusvus atspalvius. Taip neatkreipsite dėmesio būtent į akis. Vietoj to susitelkite ties kitų veido dalių pabrėžimu. Galbūt lūpomis, skruostais.  bigsmile.gif


Artėja krikštynos, tai reikės pasidaryti bandymus namuose. Ačiū smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
turiu klausimuką .
Mano oda šviesi į gelsvumą, plaukai tamsiai rudi, o akys žalios. Niekad skaistalų nenaudojau, nežinau kokie man tinka. taigi, kokios spalvos skaistaliukus turėčiau rinktis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 08 23, 12:41)
Laba diena 4u.gif
turiu klausimuką .
Mano oda šviesi į gelsvumą, plaukai tamsiai rudi, o akys žalios. Niekad skaistalų nenaudojau, nežinau kokie man tinka. taigi, kokios spalvos skaistaliukus turėčiau rinktis?  blush2.gif


aš siūlyčiau dairytis į šiltus atspalvius,nes pagal Jūsų aprašymą labiausiai tiktų būtent tokie ,taigi šilti koralų,šilti šokolado atspalviai,šiltos bronzos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2011 08 23, 14:03)
aš siūlyčiau dairytis į šiltus atspalvius,nes pagal Jūsų aprašymą labiausiai tiktų būtent tokie ,taigi šilti koralų,šilti šokolado atspalviai,šiltos bronzos. 4u.gif

Supratau. Dėkui labai 4u.gif
Atsakyti
Iskilo man dar tokiu klausimuku del tu uzkritusiu voku, nes pas pacia jie pakrite. Tiksliau vienas labiau uzkrites, kitas maziau, kas dar labiau vargina dazant akis, nes reikia skirtinga technika dazyti, kad gautusi vienodai padazytos akys doh.gif Kaip supratau labai svarbu gerai isklaidyt, kad nebutu blynu ant akiu, bet su kokiais sepeteliais geriausiai tai padaryt? Na man niekaip nesigauna graziai issklaidyt, bet itariu, kad netinkami sepeteliai g.gif
Ir dar klausimukas, koks sepetelis geriausiai dengia skysta pudra? Pati iki siol naudojau tik biria mineraline, bet va atsibodo,uzsimaniau pokyciu, noriu isbandyt ir skysta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j-urgit-a: 23 rugpjūčio 2011 - 14:17
QUOTE(j-urgit-a @ 2011 08 23, 15:16)
Iskilo man dar tokiu klausimuku del tu uzkritusiu voku, nes pas pacia jie pakrite. Tiksliau vienas labiau uzkrites, kitas maziau, kas dar labiau vargina dazant akis, nes reikia skirtinga technika dazyti, kad gautusi vienodai padazytos akys  doh.gif Kaip supratau labai svarbu gerai isklaidyt, kad nebutu blynu ant akiu, bet su kokiais sepeteliais geriausiai tai padaryt? Na man niekaip nesigauna graziai issklaidyt, bet itariu, kad netinkami sepeteliai  g.gif
Ir dar klausimukas, koks sepetelis geriausiai dengia skysta pudra? Pati iki siol naudojau tik biria mineraline, bet va atsibodo,uzsimaniau pokyciu, noriu isbandyt ir skysta smile.gif

Skaidyt reikėtų su blending brush, jų būna įvairiausių firmų ir žinoma skirtingų kainų. Jie visi atrodo maždaug taip:
user posted image

O dėl skystos pudros šepetėlių vienareikšmiškos nuomonės nėra, visi jie skirtingi, skirtingai ir dengia. Vienoms patinka tokie, kitoms vėl kitokie. Patarčiau pradžiai pasivaikščioti po parduotuves, apžiūrėti, išbandyti. smile.gif
Atsakyti
Aciu uz greita atsakyma, reikes ju paieskoti 4u.gif
Atsakyti
Dar norėčiau paklausti, kaip siūlytumėte dažytis, (krikštynų proga) jai akys pilkos, plaukai šviesūs, suknelė elegantiška, juoda.
Man labai patinka padūmavusios akys su rusvais šešėliais, kaip manote ar tiktų (čia dėl to nevienodumo akių)?
Gal turite kokių foto su pilkom akim dūminio makiažo.
Labai ačiū iš anksto. smile.gif
Atsakyti