Įkraunama...
Įkraunama...

Klausk vizažisto

o kaip dažytis, jei nešioji akinius?
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 08 24, 11:12)
o kaip dažytis, jei nešioji akinius?



Atsiprašau Poviliuko ir Saulės-Sielos, jei galima, įkišiu savo trigrašį blush2.gif

Akių makiažas nešiojant akinius priklauso nuo to, ar akiniai mažina ar didiną akį 4u.gif
Jeigu akiniai didina akį, reikėtų dažyt akis tamsesnėmis spalvomis, taip akis optiškai sumažinsit , jei akiniai mažina akį, dažykit akis šviesiomis spalvomis, taip jas optiškai padidinsit 4u.gif
Jei akinukai matomai nemažina ir nedidina akies, tiesiog dažykitės kiek ryškiau nei įprastai 4u.gif Pati nešioju akinius, tad net dieninį akių makiažą darau šiek tiek ryškesnį 4u.gif
Atsakyti
kadangi nepastebiu, kad mažintų ar didintų, matyt, nieks ir nevyksta biggrin.gif tik pasidažius to visai nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 08 24, 21:33)
kadangi nepastebiu, kad mažintų ar didintų, matyt, nieks ir nevyksta biggrin.gif tik pasidažius to visai nesimato biggrin.gif


tiesiog pagalvokite su pliusu ar su minusu nesiojate akinius.Tuomet ir bus aisku,mazina ar didina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulės-Siela: 24 rugpjūčio 2011 - 23:31
Sveiki,
noreciau konsultaciju koks dieninis (jei labai nesunku domintu ir vakarinis) makiazas man tiktu, nelabai gaudaus kaip apsivest akis, tept skaistalus ir ar isvis diena dazytis lupas, nu zodziu nesigaudau nieko biggrin.gif ). Siaip veidu nesiskundziu, tik atrodo, kad zandukai didoki biggrin.gif, todel ant "idubimo" tepu bronzata, o auksciau skaistalus labai svelniai ax.gif .
p.s. Man 22 m, tik atrodau kaip 16 m biggrin.gif , bet su makiazu sendintis tikslo neturiu. Labai lauksiu patarimu.
[img]

 i 
Nuotrauka ištrinta narės prašymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugpjūčio 2011 - 18:35
QUOTE(Isila @ 2011 08 24, 21:33)
kadangi nepastebiu, kad mažintų ar didintų, matyt, nieks ir nevyksta biggrin.gif tik pasidažius to visai nesimato biggrin.gif



Tai, kaip turėtumėte dažytis priklauso nuo to, ar Jūs toliaregė, ar trumparegė. Pirmuoju atveju akys atrodo nenatūraliai didelės, o antruoju – visai mažos.
Jeigu nieko nevyksta, turbūt nenešiojat stiprių akinių 4u.gif Tada dažykit akis tiesiog kiek ryškiau nei įprastai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2011 08 24, 10:30)
Dar norėčiau paklausti, kaip siūlytumėte dažytis, (krikštynų proga) jai akys pilkos, plaukai šviesūs, suknelė elegantiška, juoda.
Man labai patinka padūmavusios akys su rusvais šešėliais, kaip manote ar tiktų (čia dėl to nevienodumo akių)?
Gal turite kokių foto su pilkom akim dūminio makiažo.
Labai ačiū iš anksto. smile.gif

Viką ką išvardinote turi jums tikti. Tik lūpas palikite neutralias, nes visgi krikštynos smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fizika @ 2011 08 25, 08:32)
Sveiki,
noreciau konsultaciju koks dieninis (jei labai nesunku domintu ir vakarinis) makiazas man tiktu, nelabai gaudaus kaip apsivest akis, tept skaistalus ir ar isvis diena dazytis lupas, nu zodziu nesigaudau nieko  biggrin.gif  ). Siaip veidu nesiskundziu, tik atrodo, kad zandukai didoki  biggrin.gif, todel ant "idubimo" tepu bronzata, o auksciau skaistalus labai svelniai  ax.gif .
p.s. Man 22 m, tik atrodau kaip 16 m  biggrin.gif , bet su makiazu sendintis tikslo neturiu. Labai lauksiu patarimu.


Jums turbūt tiktų bet koks makiažas, nes veido bruožai dailūs, gera kaulų struktūra smile.gif Kadangi akys žalios (nelabai perprantu kokia ten spalva biggrin.gif) tiktų visi alyviniai, rožiniai, rusvi atspalviai. Dienai tiesiog paryškinkite voko linkį rudu šešėliu, daugiau susitelkite link akies išorinio kampučio. Apačia galit dažyt, galit ne - kaip norit. Žinoma, nepamirštam iš tušo. Maskuojam paakius. Veidą pamodeliuojam su bronzeriu, tempam po skruostikauliu ir ant smilkinių. Skruostą nežymiai padengiame skaistalais. Su lūpom darom kaip norit, jums tinka ir neutralios, ir ryškios. Vakarui tiesiog naudokite tamsesnius akių šešėlius. Turbūt viskas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho, koks geras skyrelis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_ir_lietus: 25 rugpjūčio 2011 - 18:18
QUOTE(Fizika @ 2011 08 25, 07:32)
Sveiki,
noreciau konsultaciju koks dieninis (jei labai nesunku domintu ir vakarinis) makiazas man tiktu, nelabai gaudaus kaip apsivest akis, tept skaistalus ir ar isvis diena dazytis lupas, nu zodziu nesigaudau nieko  biggrin.gif  ). Siaip veidu nesiskundziu, tik atrodo, kad zandukai didoki  biggrin.gif, todel ant "idubimo" tepu bronzata, o auksciau skaistalus labai svelniai  ax.gif .
p.s. Man 22 m, tik atrodau kaip 16 m  biggrin.gif , bet su makiazu sendintis tikslo neturiu. Labai lauksiu patarimu.



Na Povilas pasake pagrindinius akcentus,as dar noriu pridurt,kad nereiketu apvest viso akies virsutinio voko,nes labai "uzguldo " Jums akeles,o jos labai grazios,tad visa akcenta,kaip Povilas ir minejo,dekite i isorini akies kamputi,ir pravedima siulau daryti tik trecdali akies,pradedant kazkur nuo viduriuko,gal siek tiek toliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulės-Siela: 25 rugpjūčio 2011 - 18:22
Labai Jums aciu thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 08 25, 18:51)
Viką ką išvardinote turi jums tikti. Tik lūpas palikite neutralias, nes visgi krikštynos smile.gif

user posted image


Ačiū, einu darytis bandomąjį. thumbup.gif
Atsakyti