Įkraunama...
Įkraunama...

Grupė norintiems sportuoti (P90x) programa!

Vakar buvo pirma diena smile.gif na jausmas liuksiškas thumbup.gif raumenukus jaučiu, bet ne skausmą, svarbiausia pabaigoje atlikti tempimo pratimus, o po to į karštą dušą, tada nebus jokio skausmo mirksiukas.gif
Atsakyti
As ka tik po treniruotes thumbup.gif man patinka tas jausmas po treniruotes, kai jauti raumenkus biggrin.gif

sveikinu naujai prisijungusias nares 4u.gif
Atsakyti
Sugriztu ir as,kiek gi galima liudet,tai vat siandien oficialiai mano pirma diena blush2.gif Darysiu antra rounda! 4u.gif Tikiuosi mano merginom gerai viskas sekasi,nesu labai aktyvi forumuose ,taciau smagu butu pasidalint savio ispudziais. ax.gif
Atsakyti
frea thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gerai kad apsisprendei thumbup.gif tik dalinkis ispudziais, lauksim ax.gif
Na va grizau is po ilgo savaitgalio baliaus drinks_cheers.gif nenoriu ne pasakoti kiek tukstanciu kcal pavariau, i trasa ejo tortai ir riebus kepsniukai blink.gif bet as sendien dedu riebu pliusa 2 savaiciu treniruotems thumbup.gif , aisku sendien be stretch likau, bet labai jau norejau laisvos dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2011 09 18, 19:53)
frea thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif gerai kad apsisprendei thumbup.gif tik dalinkis ispudziais, lauksim ax.gif
Na va grizau is po ilgo savaitgalio baliaus drinks_cheers.gif nenoriu ne pasakoti kiek tukstanciu kcal pavariau, i trasa ejo tortai ir riebus kepsniukai blink.gif bet as sendien dedu riebu pliusa 2 savaiciu treniruotems thumbup.gif , aisku sendien be stretch likau, bet labai jau norejau laisvos dienos 4u.gif



as pati stretch nedarydavau,reikia man poilsio vien dieneles,nors siandien buvo ganetinai lengva sugrizgi ,noro nestigo.bet pratimu visai nebepadarau tiek kiek pries 3 menesius galedavau schmoll.gif bet zinau kad viskas gerai keiciasi.Su baime laukiu rytdienos ryt plyometrics doh.gif prisiminus skauda,kadangi dariau ji ne programos metu,nes dariau anskciau lean db classic.bet ziuresiu blush2.gif
Atsakyti
Labuka visom X-uotojoms 4u.gif
Na man siandien prasidejo 3-ia savaite, ka tik po treniruotes rolleyes.gif peciai dega bigsmile.gif dabar treniruotese jau kaip ir rutina prasidejo, bet greitai praeina ta valanda,baisu neatkrist kaip jau kazkada buvo lomkes prasidejusios doh.gif Beje jokiu pastebejimu kune kol kas nematau, taip vizualiai, grieztai nusprendziau nematuotis ir nesisvert kol menuo nepraeis. g.gif nera man daug ka mest, turiu 3kg,kuriu jokiom pastangom negaliu atsikratyt ir viskas, grizta jie ir viskas doh.gif tai nusprendziau susitaikyt, kad jie niekur nedings blink.gif Man atrodo, nesvarbu kiek sveri, svarbu kaip atrodai g.gif
Frea, kaip tau sekesi plyometrics siandien?Neslepsiu, butent ta treniruote man patinka labiausiai blush2.gif cardio thumbup.gif
Kazin kur mano naparnike fuzy dingo? smile.gif kaip sekasi kitom naujokem?kokie pastebejimai?atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2011 09 19, 17:01)
Labuka visom X-uotojoms 4u.gif
Na man siandien prasidejo 3-ia savaite, ka tik po treniruotes rolleyes.gif peciai dega bigsmile.gif dabar treniruotese jau kaip ir rutina prasidejo, bet greitai praeina ta valanda,baisu neatkrist kaip jau kazkada buvo lomkes prasidejusios  doh.gif Beje jokiu pastebejimu kune kol kas nematau, taip vizualiai, grieztai nusprendziau nematuotis ir nesisvert kol menuo nepraeis. g.gif nera man daug ka mest, turiu 3kg,kuriu jokiom pastangom negaliu atsikratyt ir viskas, grizta jie ir viskas doh.gif tai nusprendziau susitaikyt, kad jie niekur nedings blink.gif Man atrodo, nesvarbu kiek sveri, svarbu kaip atrodai g.gif
Frea, kaip tau sekesi plyometrics siandien?Neslepsiu, butent ta treniruote man patinka labiausiai blush2.gif cardio thumbup.gif
Kazin kur mano naparnike fuzy dingo? smile.gif kaip sekasi kitom naujokem?kokie pastebejimai?atsiliepimai?



Siandien negaliu isvis pajudeti po pirmos treniruotes,reikejo net kad is pasones zmogus svarkeli padetu apsirengti:DDD tai laukiu rytdienos pradeti plyometrics,pradzia visada sunkiausia bent jau man,pirmos dienos ypatingai po ilgos pertraukos nuo sporto.Manau ryt jau tesiu sporta toliau:D 4u.gif
Uztat susimeciau visa savo informacija excel failiuka ir ismete man kad tureciau savo sporta baigti apie gruozio 17diena,kaip tik pries sventes,zinant mano rezima sporto tai gali siek tiek uztrukti ilgiau ,nuspejant minimalias traumas,arba tokias dienas kaip si blink.gif todel dziaugiuosi galesianti atrodyti geriau jau per naujuosius metus. ax.gif

mandy333 - viskas bus okey rolleyes.gif ,as sia programa ir daugeli kitu priimdavau ,kaip issuki sau,labai geras jausmas uzplusta ,kai zinai kad kazko sieki ir tau sekasi. ax.gif Ypatingai gera fraze tonio hortono - do your best and forget the rest.Net ir nuklydus nuo programos ja vis prisimindavau :)Labai padedavo grizti atgal ,juk viska darome del saves ,savo laimes , gero pasididziavimo savimi jausmo.Kai pagalvoji ta valanda visgi sauniai prabega,veikiant prasmingus ir gerus dalykus. 4u.gif


Apie mane:Tai sunku pradeti gerai maitintis,stresas varo prie saldytuvo ir nors tu ka.Atrodo susigrimbi darai viska savo labui ,bet vis nuklystu.Net nezinau kaip sau padet verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frea: 19 rugsėjo 2011 - 22:03
Sveikos 4u.gif

aš galvoju pradžiai sportuoti kas antrą dieną, nes po ilgos pertraukos manau per didelį krūvį duoti organizmui nėra gerai rolleyes.gif

ar jums visus pratimus pavyksta atlikti?
Atsakyti
Labux, visoms 4u.gif
Pirmiausia uzuojauta skaudantiems raumenukams ir sudiev lasinukams lotuliukas.gif Mergickos laikykites, sunku pirmas dienas smile.gif bet svrabu laikytis tvarkarascio mirksiukas.gif bent jau as saves negailiu schmoll.gif , nesvarbu kas skauda smile.gif pagalvojus va sitam dalykui kad praleisti treniruote, pas mane nera problemu blush2.gif esu labai disciplinuota g.gif bet buna retu isimtinu dienu, kada sau leidziu patinget, bet turi buti jau nezinau kokia priezastis:geda2:
Frea, kas liecia maista, tai manau mes cia visos sedim toj pacioj valty unsure.gif cia kazkada rasiau kas noreciau labiau pagvildenti ta tema, bet dabar galvoju kad tikrai visos zino kaip maitintis, bet va kaip tu sakai yra traukos desnis i saldytuva doh.gif ir vsio biggrin.gif kadangi as ilgai sportuoju, butent del tos priezasties maisto ribojimu atsisakau, nors zinau jei lb reikia, galiu sekti maisto plana kaip ir treniruotes.Bet sveika prota dar nepraradau ir manau, kad butu zalinga per ilgai ant baltyminio maisto sedet ir riboti per daug sudetinguosius angliavandenius.O kaip jau minejau galima skaiciuoti kcal, nemokama lentele internete ir stebeti riebalu, blatymu ir angliu santyki, o jis kaip zinia skirtingas kas menesi g.gif Dar galima ka as dabar darau, kiekviena maitinima ziureti kad imi: duona(anglys), dedi plonai pjaustyta avokada(sveikieji riebalai)+ liesas 6% suris(baltymai)na cia pvz. smile.gif su mesa tas pats, plastaka mesos(baltymai), du kumsciai salotu(anglys)alyvuogiu aliejus(riebalai). Na va pasikartojau biski doh.gif Trecia buda parasysiu kitakart, nes dabar jau turiu begti ax.gif
Vaje, kad prirasiau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Prisižiūrėjau aš visokiausių stebuklų, tai Siunčiuosi ir aš šitą programėlę.. Rezultatai įspūdingi, tačiau nesu tikra, kad sugebėsiu sad.gif Sporto nebijau, tačiau kaip gyventi be saldainių ir bulkučių neįsivaizduoju, o ir su disciplina ne kas ax.gif Aš net nelabai įsivaizduoju, kas yra sveikas maistas. Visada turėjau problemų su apetitu, ypatingai dėl to, kad nemėgstu beveik visų daržovių sad.gif Ir kalorijas neįsivaizduoju kaip skaičiuoti.. Ar programa duotų rezultatų, jei mityba nebūtų ideali? ax.gif
Bandau įsikalbėti, kad man jau niekas nepadės biggrin.gif Nors pas mane situacija nėra tragiška, tik kokie +5kg, bet pilvas toks išsipūtęs, kad atrodo tarsi būčiau nėščia, dėl to labai nepatogu ir būtent tai verčia galvoti apie sportus. Visada laikiau save labai sportiška, bet taip pagalvojus, reguliariai sportavau prieš 15metų paauglystėje.. Tad dabar būtų pats laikas susiimti smile.gif
Tikiuosi, greitai parsisiųs ir galėsiu rimčiau pastudijuoti, kiek realu man tokį 90d planą įgyvendinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2011 09 21, 18:06)
Sveikos  4u.gif
Prisižiūrėjau aš visokiausių stebuklų, tai Siunčiuosi ir aš šitą programėlę.. Rezultatai įspūdingi, tačiau nesu tikra, kad sugebėsiu sad.gif Sporto nebijau, tačiau kaip gyventi be saldainių ir bulkučių neįsivaizduoju, o ir su disciplina ne kas  ax.gif Aš net nelabai įsivaizduoju, kas yra sveikas maistas. Visada turėjau problemų su apetitu, ypatingai dėl to, kad nemėgstu beveik visų daržovių sad.gif Ir kalorijas neįsivaizduoju kaip skaičiuoti.. Ar programa duotų rezultatų, jei mityba nebūtų ideali?  ax.gif
Bandau įsikalbėti, kad man jau niekas nepadės biggrin.gif Nors pas mane situacija nėra tragiška, tik kokie +5kg, bet pilvas toks išsipūtęs, kad atrodo tarsi būčiau nėščia, dėl to labai nepatogu ir būtent tai verčia galvoti apie sportus. Visada laikiau save labai sportiška, bet taip pagalvojus, reguliariai sportavau prieš 15metų paauglystėje.. Tad dabar būtų pats laikas susiimti smile.gif
Tikiuosi, greitai parsisiųs ir galėsiu rimčiau pastudijuoti, kiek realu man tokį 90d planą įgyvendinti smile.gif

labux, smagu kad vis kazkas susigundo prisijungt prie musu.Man kazkodel pradejo kilti itarimas, kad vos ne viena likau ax.gif
Na jai tik 5+ turi, tai manau kad kazka zinai apie sveika maista smile.gif As kai pradejau sportuoti turejau 10 kg numest, bet ne del to kad nezinojau apie sveika maista, o del to kad blogas gyvenimo laikotarpis buvo. doh.gif per 1,5 metus numeciau visus, bet 3 grizo doh.gif, nes nenoriu sedeti kcal minuse. unsure.gif Net nezinau ar nesuderinus mitybos tau pavyktu ju atsikratyt g.gif Kcal skaiciavimas butu tiesus kelias i sekme 4u.gif ir nera sunku, nes kaip minejau yra lentele, galima rasti pagooglinus, ten irasai ka valgei ir kiek, bet va visas tas reikalas uzima marias laiko, kurio mums deja visoms labai truksta. g.gif
Tai va, siandien dedu + jogai.Praeita karta skubejau(lb uzimta jau antra savaite, darbas, mokslai, seima,vaiko bureliai, nu uzburtas ratas, o taip norisi visur spet doh.gif )tai nezinau ka ten prirasiau biggrin.gif skaiciau po to pati, biski kazka nerisliai papezejau doh.gif , na jei ka klauskit.
Tai va, rasykit mergickos.....kazkaip cia man vienisa ir liudna pradeda darytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2011 09 22, 15:10)
Man kazkodel pradejo kilti itarimas, kad vos ne viena likau ax.gif

Ne viena, as vis dar sportuoju biggrin.gif tik retokai cia rasau..
del treniruociu tai vis dar ne idealiai visus pratimus sekasi atlikti blush2.gif o kaip kitom? visi pratimai gaunasi?
Beje, vakar treniruote ismainiau i naujaja Jillian koju programele (labai knietejo isbandyti nauja jos programa kojom biggrin.gif )
Atsakyti