Įkraunama...
Įkraunama...

Grupė norintiems sportuoti (P90x) programa!

QUOTE(Fuzy @ 2011 09 08, 15:52)
na saunuole, mandy333! Man ir jogos diena siandien.. jau nuo pat ryto kaupiuos, sakiau reikia nors siandien pabandyt iki galo kartu su jais padirbet, jei jau labai blogai bus kita kart uzsiimsiu kuo nors kitu ta diena smile.gif as tai turiu tik 1 kg hanteliukus ir vyro 3 kg., bet pradzioj pabijojau imti 3kg, tai dariau su 1 kg, bet sian nejauciu, kad butu rankos dirbusios smile.gif reikes kita kart pasiimt 3 kg.



Visiems jogos nemegejam patariu suskirstyti ta diena i dvi dalis.ryte padaryt sunkesniaja dali ,o vakare atsipalaidavimo.Labai padeda.Siaip rekomenduoju nenusiteikti taip priesiskai,nes isties ji duoda stulbinamu rezultatu.ziurekit i taip kaip i kancia (del to kad ji sunki) taciau tuo paciu issivalykite savo mintis.Man asmeniskai padejo kad ir ta zudikiska joga ,pasiekti stulbinamo lankstumo ir istvermes..Pradzioje jos negaledavau isvis padryti 5 kart stodavau (su asarom,pykciu ir t.t.) ,bet noras tobuleti buvo visviena pirmoje vietoj.

Kas del hanteliu ,tai 1 kg tikrai per mazai,jokios naudos is to ,nebent daug kart tuos pratimus kartotum,ko P90x tikrai nera.Reikia imti kuo sunkesnius kiek kas gali as pradejau nuo 3,5 kg ,poto 3 menesi jau dariau su 5Kg hanteliais,ir kas nuostabiausia ,kad mano rankos taip isgrazejo ir sumazejo,tiesiog super.Bet cia matyt del to kad as apkunesne,taciau jei esate lieknos ,jums raumenukai turetu isrysketi,bet tikrai neturetumete atrodyti del to nemoteriskai. 4u.gif bigsmile.gif




Domina ,kas kuria diena jau darote,kaip jums sekasi,ar yra jau baigusiu visa savaite? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(mandy333 @ 2011 09 08, 10:51)
Sveikos sportininkes smile.gif ziuriu, kad cia lb.mazai veiksmo(tipo palaikysim vienos kitas) :hmKaip sekasi jums visoms sportuot? Sendien man nereikia i darba ir sutapo su taip nemegstama joga doh.gif seniau, tai istempdavau pusvalandziuka ir mesdavau.Bet gerai zinau, kad visokie tempimo pratimai turi dideli poveiki rezultatams.Tai nuteikiau save moraliskai, kad turiu padaryt ir BASTA blink.gif Ir zinoma man pavyko thumbup.gif net nesuprakaitavau, taip kaip seniau ir galejau issilaikyt kartu su jais.Aisku man dar tolokai iki tu mergicku lankstumo ax.gif Vakar turejau treniruote peciams, rankoms,presui, bet turbut per mazus svorius naudojau, kad net nesuprakaitavau.Naudojau melyna guma, po to pasikeiciau i 3 kg hantelius...nu irgi nieko g.gif ...tai sendien susisukau po 5 kg, tai vos pakeliu blink.gif kokius svorius jus naudojat?



man budavo sunku sportuoti su 5kg ,bet po savaiteles ,kazkaip issivaziavau ,taciau visviena ne visus pratimukus galejau padaryt.ypac ,kai reikia kilnoti tiesiomis rankomis,arba sedint ant kedes,pratimai rankomis.kaip tavo savijauta ?Jau praejo kelios dienos.
Papildyta:
QUOTE(mandy333 @ 2011 09 09, 21:05)
Aciu, Fuzy, 4u.gif vakar vaiksciojau kaip kalakute pasiputus, kad ta joga padariau ir prisigyriau visiems kam galejau blush2.gif  na ryte atsikeliu, raumenys kaip is po karo, kad istampiau, jau seniai tokio skausmo nebuvo blink.gif  o kaire ranka turbut issisukau, skauda per alkune nieko paimt negaliu. Na traumu dar nesu turejus, si pirma....tai sunkoka verysad.gif siandien ne vieno prisitraukimo negalejau padaryt  verysad.gif , tai tik kojytes ir presiuka pakankinau biggrin.gif . Kaip tau Fuzy sekasi? kokie tavo tikslai?kaip su maitinimosi planu? ar laikaisi ten kur dadeta prie treniruociu? ar savo koki esi susidarius?o kur kitos sportininkes dingo?

Niekur nedingo,dirba ir turi mazai laiko:D Man su P90x traumos budavo viena po kitos,nors ir prasitampymus visus darydavau .Ir peti ir koju pirstus ir ranku pirstus ir nugara, ir net subinej kazka padarius buvau lotuliukas.gif Tikiuosi tau rankyte greit praeis 4u.gif O tu prisitraukimus su kede darai?as tai kol neturejau prisitraukimu skersinio darydavau tik su hanteliais panasius pratimus:D modification by myself doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frea: 10 rugsėjo 2011 - 11:34
as savaite laiko atsportavau pagal sia programa ir paskui pora dienu praleidau ax.gif (neprisiverciau sportuot.. blush2.gif ) bet nuo siandien vel susiimu ir toliau sportuoju smile.gif cool.gif
dar del hanteliuku, kiek mazdaug jie kainuoja ? gal kuri zinot kur galima ju rasti Kaune? Kol kas vietoj ju as su vandens buteliukais sportuoju biggrin.gif

Kaip kitoms sekasi sportuoti? ar kuri jau jauciate pasikeitimus? (nuotaikos, isvaizdos..) 4u.gif
Atsakyti
Merginos, reikia jūsų patarimo dėl programos pasirinkimo. Visą gyvenimą esu sportavusi-tai rimčiau, tai ne taip rimtai, šiuo metu labai norėčiau sumažinti ir padailinti savo kūno apimtis, numesti svorio-kokią man programą pasirinkti? Ir dar-tos programos ieškoti torentuose? Ačiū-sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Labuka visoms smile.gif Na dekui , frea, uz pastebejimus ir rupesti. 4u.gif man sendien jau savaite kaip X-uoju biggrin.gif jega!!!Sendien Strech buvo, ranka lyg ir praejo, bet galutinai ryt paaiskes kai ant turniko kabaruosiuos.Beje prisitraukimus darau su kede, nes pati savo jegom, tik vos 2 kartus galiu prisitraukt :ax:Man ziauriai patinka raumeningi kunai, tai nebijau atrodyti nemoteriskai, siaip mano tikslas ir yra kuo daugiau isryskinti raumenis blush2.gif Va kai internar paklause apie pokycius, tada susizgibau, kad taigi nenusipaveikslavau, nei sveriaus, nei matavaus...kazin kokiu ten tu pakitimu bus, bet reikes nusipaveiksluot...o nuotaika tai super.As matot visa gyvenima nesu sportavus ir kai pries 1,5 metus pradejau, daugiau niekada sportu nemesiu, del savijautos, teigiamo poziurio i viska...na pasikeiciau jodai, esu daug linksmesne, aktyvesne it t.t.
Tai va, saunuoles jus mergytes kad laikotes ir paklydusios griztat prie tikslu 4u.gif Beje, jau kelis kartus minejau ir klausinejau apie jusu dieta, kaip jus maitinates? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mil@na @ 2011 09 10, 16:07)
Merginos, reikia jūsų patarimo dėl programos pasirinkimo. Visą gyvenimą esu sportavusi-tai rimčiau, tai ne taip rimtai, šiuo metu labai norėčiau sumažinti ir padailinti savo kūno apimtis, numesti svorio-kokią man programą pasirinkti? Ir dar-tos programos ieškoti torentuose? Ačiū-sėkmės visoms  4u.gif


Papildyta:
Milana, ta programa is torentu. Parsisiuntusi ta programa perskaityk visa medziaga ir tada galesi apsisprest kuris medelis tau tinka.Sekmes tau, dziaugiuos kad prisijungsi prie musu 4u.gif As sportuoju pagal classic mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2011 09 11, 17:42)
Beje, jau kelis kartus minejau ir klausinejau apie jusu dieta, kaip jus maitinates? 


As nesilaikau jokios dietos, tiesiog stengiuosi sveikai ir reguliariai maitintis. O kaip tu reguliuoji savo valgiarasti? 4u.gif

As super jausdavausi rytais begiodama, gaila, dabar kazkaip nebesugebu prisiversti to daryti :/
Atsakyti
Internar, na dieta, tai ir yra mitybos planas.As ne kokia kudinimosi dieta turejau omeny. As esu pagal svori ir ugi pasiskaiciavusi savo kaloriju kieki, na kiek galiu suvartot ir stengiuosi nevirsyti, kas man retai pavyksta doh.gif o siaip ji tarodo taip:
40 % baltymu, 40% anglevandeniu, 20% riebalu. Aisku sunkiausia yra surinkti baltymus, del tos priezasties vartoju baltymu kokteilius po treniruotes.
As labai zaviuosi tavim, kad gali begioti thumbup.gif as tam visiskai nesu sutverta.Esu bandziusi, na ne mano arkliukas ir viskas
Atsakyti
Siuo metu man totalus nuosmukis jauciuosi labai prastai,visa savaite nuo to laiko kai pradejau 4 kursa,tikiuosi susikaupsiu ir galbut pradesiu programa,tikejausi pradeti nuo rugsejo 4 dienos,taciau pajauciau ,kad esu neatsigavusi po vasaros darbo maratono ,tai taip ir tempiu diena is dienos.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Del jogos, tai man ji nepatinka ne todel, kad sunku, bet as kai visa vasara begiojau tai dabar sunku kambary uzsidarius sportuot, veiksmo aplink truksta smile.gif na bet uzsispyriau, kad si kart reikia saziningai visa programa iki galo uzbaigt, pasikabinau kalendoriu - braukau dienas, tai jei kada uztingesiu sportuot paziurejus i kalendoriu turetu sazine grauzt pradet, dar turbut reiktu prie jo pasikabint savo fotke tada visi tinginiai tikrai islakstytu biggrin.gif
del mitybos, tai siuo metu skaudus klausimas.. reikia dar daug su valia padirbet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuzy @ 2011 09 12, 10:11)
Sveikos,

Del jogos, tai man ji nepatinka ne todel, kad sunku, bet as kai visa vasara begiojau tai dabar sunku kambary uzsidarius sportuot, veiksmo aplink truksta smile.gif na bet uzsispyriau, kad si kart reikia saziningai visa programa iki galo uzbaigt, pasikabinau kalendoriu - braukau dienas, tai jei kada uztingesiu sportuot paziurejus i kalendoriu turetu sazine grauzt pradet, dar turbut reiktu prie jo pasikabint savo fotke tada visi tinginiai tikrai islakstytu biggrin.gif
del mitybos, tai siuo metu skaudus klausimas.. reikia dar daug su valia padirbet  doh.gif




Tai kad sia programa sportuojant daug ten valios nereikia labai. unsure.gif Daug maisto patariama naudoti.Taciau kokybisko..Ir siaip labai buna nesmagu kai atsportuoji menesi du ir supranti kad del to kad neprilaikei vadeliu su maistu,visi galima rezultatai tiesiog nutolo siek tiek. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
frea, vaje kad nusiminiau, kad tau blogai verysad.gif cia tu mus taip uzvedei su sia temele smile.gif gal galiu kuom padet? rasyk tik ax.gif motivacijos ir uzsispyrimo man niekada netruksta, o jei taip atsitinka, lekiu per visa sporto skyreli jos ieskoti biggrin.gif
Kas liecia maista tai tikra tiesa, reikia vadzias laikyt.Nes tik gal 40% sporto ir 70% mityba duoda geru rezultatu. Beje ka ten programoj rekomenduoja valgyt, tai sunku sau prisitakyt, nes gyvenam ne USA ir cia pas mus produktai kitokie. Is po vakar stretch tai peciai skauda, bet sendien vel nauja savaite, naujas jegu antpludis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2011 09 12, 17:41)
frea, vaje kad nusiminiau, kad tau blogai verysad.gif cia tu mus taip uzvedei su sia temele smile.gif gal galiu kuom padet? rasyk tik  ax.gif motivacijos ir uzsispyrimo man niekada netruksta, o jei taip atsitinka, lekiu per visa sporto skyreli jos ieskoti biggrin.gif
Kas liecia maista tai tikra tiesa, reikia vadzias laikyt.Nes tik gal 40% sporto ir 70% mityba duoda geru rezultatu. Beje ka ten programoj rekomenduoja valgyt, tai sunku sau prisitakyt, nes gyvenam ne USA ir cia pas mus produktai kitokie. Is po vakar stretch tai peciai skauda, bet sendien vel nauja savaite, naujas jegu antpludis thumbup.gif

Nu blyn ir pavariau lotuliukas.gif 110 %, ech...nu maximaliste as biggrin.gif 40% sporto ir 60% mityba, va pasitaisiau thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms!

Perskaičiau visą temą ir pasidarė įdomu. Todėl iškart nuėjau į youtube.com ir pažiūrėjau žmonių rezultatų video. Šakės, aš apstulbusi blink.gif einu ieškoti torrentuose šios programos, bandysiu parsisiųsti.
Atsakyti