Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

QUOTE(pranciska @ 2006 04 25, 20:50)
Na niekaip negaliu padėti lygybės ženklo tarp Dievo ir Biblijos..Esu tikinti, todėl tikiu į Dievą, o ne į Bibliją, kurią rašė, kupiūravo, koregavo, interpretavo, ne visada tiksliai vertė, ir savo studijose įvairiai perteikė žmonės ...

Kaip kad minėjau, užkliuvo tavo samprata apie atgailą, kurią atliktų padariusi abortą moteris..Neteiskim  jos, nevertinkim ir jos atgailos dydžio ar kokybės..Ta pati Biblija pateikia ne vieną pavyzdį, kaip "kupranugaris pralenda pro adatos skylutę"...


Nenoriu tavęs įžeist...bet gal tu save laikai religinga, o ne tikinčia...aš suprantu kad galima nesiremt maldaknygėm, katekizmais...bet Biblija???
Į Bibliją nereikia tikėti...ir jos garbinti...tai tiesiog Dievo žodis, kuris tau kaip tikinčiajam turėtų padėti gyventi...

Biblijoj taip pat parašyta " daug pašauktų, maža išrinktų"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 25 balandžio 2006 - 21:13
QUOTE(Getter @ 2006 04 25, 22:09)
Nenoriu tavęs įžeist...bet gal tu save laikai religinga, o ne tikinčia...aš suprantu kad galima nesiremt maldaknygėm, katekizmais...bet Biblija???

Biblijoj taip pat parašyta " daug pašauktų, maža išrinktų"

Dar Biblijoje pasakyta:"Neteiskite, kad nebūtumėte teisiami.."

Kartojuosi- tikiu į Dievą, o ne į Bibliją..

Sutinku su daugeliu nuostabių šv.Rašto teiginių, kai kurie iš jų yra mano gyvenimo credo ir moto, bet nepriimu visos Biblijos kaip nekvestionuotino veikalo..

Todėl turbūt priešingai- aktyviu religingumu turbūt manęs negalima "apkaltinti", tačiau tikėjimo neatimsi..
Atsakyti
QUOTE(pranciska @ 2006 04 25, 21:35)
Dar Biblijoje pasakyta:"Neteiskite, kad nebūtumėte teisiami.."

Kartojuosi- tikiu į Dievą, o ne į Bibliją..

Sutinku su daugeliu nuostabių šv.Rašto teiginių, kai kurie iš jų yra mano gyvenimo credo ir moto, bet nepriimu visos Biblijos kaip nekvestionuotino veikalo..

Todėl turbūt priešingai- aktyviu religingumu turbūt manęs negalima "apkaltinti", tačiau tikėjimo neatimsi..


Nieks neteisia taves...nebent pati taip priimi...

Man tokia tavo situacija panaši...tipo " jo skaniai atrodo šitas pyragaitis...bet valgysiu tik trupinius, nes jei viską suvalgysiu, gali nepatikt " ...

Ir dar kaip matau tau religingumas ir tikėjimas skirtumo neturi g.gif

Žodžiu...baigiam mes čia g.gif ginčytis ir kalbam apie abortus...
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 25, 23:10)
Nieks neteisia taves...nebent pati taip priimi...

Man tokia tavo situacija panaši...tipo " jo skaniai atrodo šitas pyragaitis...bet valgysiu tik trupinius, nes jei viską suvalgysiu, gali nepatikt " ...

Ir dar kaip matau tau religingumas ir tikėjimas skirtumo neturi  g.gif 

Žodžiu...baigiam mes čia  g.gif  ginčytis ir kalbam apie abortus...
Tam tikrų etikečių man klijavimas buvo panašu į nuosprendžio skelbimą..


Nėra tiesos , yra tiesos...(Šitai priskirčiau ir abortų temai..)

Matai, pyrago nebūtina viso valgyti, nes vienas jo šonas gali būti apsvilęs..Ypač, jei jį kepė daug kulinarų..


Dar kartelį pastudijuok, kas yra religija, o kas- tikėjimas, o tada vesk vienokias ar kitokias paraleles mano teiginiams..

Dievas- tai meilė..Meilė- tai nuolankumas..Nuolankumas- tai ir atleidimas..(šitai priskirčiau ir abortų temai..)
Atsakyti
QUOTE(pranciska @ 2006 04 25, 22:36)
Tam tikrų etikečių man klijavimas buvo panašu į nuosprendžio skelbimą..
Nėra tiesos , yra tiesos...(Šitai priskirčiau ir abortų temai..)

Matai, pyrago nebūtina viso valgyti, nes vienas jo šonas gali būti apsvilęs..Ypač, jei jį kepė daug kulinarų..
Dar kartelį pastudijuok, kas yra religija, o kas- tikėjimas, o tada vesk vienokias ar kitokias paraleles mano teiginiams..

Dievas- tai meilė..Meilė- tai nuolankumas..Nuolankumas- tai ir atleidimas..(šitai priskirčiau ir abortų temai..)

Joooo....

Aš išvis paralelių jokių nevedu...sakai tiki...o po to sakai religingumu tavęs neapkaltinsi.. Tikintysis - ne religingas žmogus... tikintysis , kuris remiasi tikėjimu, o ne religija...
Aš tą skirtumą žinau...bet iš tavo atsakymų galima suprasti kad tamstai tai vienas ir tas pats...

Meilė ne tik nuolankumas...busmės ir pamokymai irgi būna iš meilės....

O tikinčiajam tiesa yra viena TIESA ir kitų tiesų NĖRA kaip tik Dievas ir Jo Žodis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 25 balandžio 2006 - 22:46
Atsiprasau,as jau cia pradedu nebesuprasti kokia cia tema ax.gif
Mylekit merginos zmogu ir pasaulis bus geresnis wub.gif Toks vaizdas,kad tikinciosios nesielgia BLOGAI vien del to,kad BIJO Dievo ir jo bausmiu.....
Atsakyti
QUOTE(oziaragis @ 2006 04 25, 23:45)
Atsiprasau,as jau cia pradedu nebesuprasti kokia cia tema  ax.gif
Mylekit merginos zmogu ir pasaulis bus geresnis  wub.gif Toks vaizdas,kad tikinciosios nesielgia BLOGAI vien del to,kad BIJO Dievo ir jo bausmiu.....

Nežinau kodėl tau toks vaizdas??? g.gif visi mes darom ne visada viską tik gerai...nėra žmogaus kuris nenusideda schmoll.gif Tikintysis jis ar ne...
Atsakyti
Atleisk jei suklydau,bet atrodo tu rasei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oziaragis @ 2006 04 26, 01:05)
Atleisk jei suklydau,bet atrodo tu rasei  ax.gif

Nelabai suprantu apie ką tu čia...miegot jau laikas...pailsėsim ir vėl šviežiom galvom diskutuosim mirksiukas.gif Labanakt 4u.gif
Atsakyti
Tavo teisybe mirksiukas.gif laikas i lovytes biggrin.gif Labanaktis
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 25, 23:42)
Joooo....

Aš išvis paralelių jokių nevedu...sakai tiki...o po to sakai religingumu tavęs neapkaltinsi.. Tikintysis - ne religingas žmogus... tikintysis , kuris remiasi tikėjimu, o ne religija...
Aš tą skirtumą žinau...bet iš tavo atsakymų galima suprasti kad tamstai tai vienas ir tas pats...

Meilė ne tik nuolankumas...busmės ir pamokymai irgi būna iš meilės....

O tikinčiajam tiesa yra viena TIESA ir kitų tiesų NĖRA kaip tik Dievas ir Jo Žodis....
doh.gif Nežinau, ar tu lietuvių kalbos nesupranti, ar apsimeti..Žodžių junginys "išvesti paralelę"(ir tai net ne frazeologizmas) yra vartojamas ne tik matematikoj...

Nors ir tarptautinių ž. žodyną, matyt, būtų pravartu paskaityti...Nežinau, kokią prasmę sąvoka religija įgauna tavo bažnyčioj (ar sektoj)- turbūt nesuklysiu, teigdama, kad tu nesi katalikė,-tačiau bendrai priimtas toks šio termino aiškinimas:

religija - (iš lotynų religare - būti su kažkuo sujungtam) - tai tikėjimas antgamtine jėga arba jėgomis, šventumu, dieviškumu, taip pat su tuo susijusi individuali ar bendruomeninė veikla (religijos praktikavimas, įvairios praktikos), tam tikslui sukurtos organizacijos ir institucijos.
Religijos esmė
Tam tikros religijos pasekėjai periodiškai švenčia su tikėjimu susijusius įvykius (šventes), studijuoja, gilinasi ir skaito šventuosius raštus, melstis ir teikia vieni kitiems dvasinę bei kitokią pagalbą.Beveik visoms religijoms būdingi du bruožai:
tikėjimas,
amžinybės viltis ...
Ką čia ir bepridursi..

Meilė krikščioniui- pirmiausia nuolankumas, o bausmės, pamokos ir etc.- tik jos tam tikros išraiškos formos, motyvacijos ar pasekmės..

Dievas yra Tiesa. Bet tik jis yra pilnatis, apimanti net ir tuštumą....Mes gi jį suvokiam tiek, kiek jis pats mums leidžia...Todėl net jo žodžiai- mums tiesos..Jis neleido mums būti teisėjais, galinčiais skelbti vieną tiesą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pranciska: 26 balandžio 2006 - 08:43
QUOTE(Getter @ 2006 04 24, 14:30)
Čia jau kažkas minėjo, kad tikėjimas ir religija du skirtingi dalykai...
Ir apie jokius kunigus aš nekalbu...Tikintysis yra tas kurio gyvenime Dievas yra GYVAS.... Jis gali būti katalikas, protestantas...nesvarbu...svarbu tai kad jis tiki (realiai) Dievu...vat toks žmogus atgailauja pačiam Dievui...ir žino kad jam nuodėmės yra atleidžiamos...ir tuo pačiu jis jų stengiasi nekartoti...
O netikintysis...beabejo žmogus turi sažinę...ir bando kažkaip taisyti savo blogus darbus...Tik esmė ta kad darbais savęs neišteisinsi...
Dievas vertins tavo darbus tokiu atveju...jei žmogus per savo gyvenimą nebus išgirdęs apie Dievą...o tokių žmonių pasaulyje yra llllll mažai...Kitais atvejais bus vertinamas tavo tikėjimas....arba netikėjimas....
Dievas gailestingas visiems vienodai...ir Jo meilė išvis beribė ir protu nesuvokiama...



Tema apie abortus mire. Amen.
Atsakyti