Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *65 Namučiai...

QUOTE(marakeš @ 2011 08 26, 12:07)
mano laikais žmonės tiek nesimokė biggrin.gif



QUOTE(Joseda @ 2011 08 26, 12:10)
drinks_cheers.gif ir tiek nedirbo  biggrin.gif


Aš ir norėčiau nieko nedaryti, nes tikrai pavargau jau nuo visko biggrin.gif dabar turiu atostogas nuo šiandien iki rugsėjo 1d biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indra* @ 2011 08 26, 13:30)
Aš ir norėčiau nieko nedaryti, nes tikrai pavargau jau nuo visko  biggrin.gif  dabar turiu atostogas nuo šiandien iki rugsėjo 1d biggrin.gif

lotuliukas.gif
norėčiau ir aš nieko nedaryt, deja dirol.gif jaučiuos tokia nuvargus, o juk vasara dar net nesibaigė doh.gif

Visgi Radvilavičiūtės rašiniai ne man rolleyes.gif tad registruojuos su:
user posted image

p.s kuriai konkrečiai galėčiau parašyti dėl pagalbos su wordpress`u blush2.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukas: 26 rugpjūčio 2011 - 12:44
Perskaiciau pagaliau Sabaliauskaites straipsni. Atsiprasau, bet toookiu provincialumu man dvelkia tas skaldymas/ skirstymas: Kaunas - Vilnius - provincija. Boze boze, kas per susireiksminimas zmoniu, ir svarbiausia issilavinusiu, nedurnu, atrodytu... g.gif
Lyg ta musu mazyte Lietuvele nebutu visur tas pats kaimas - mazesnis ar didesnis, kuri galima pervaziuoti per kelias valandas skersai isilgai doh.gif

Nenoriu pyktis, jei kam kitaip atrodo, cia tik mano kukli nuomone, taigi galit nekreipti demesio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 08 26, 14:15)
Perskaiciau pagaliau Sabaliauskaites straipsni. Atsiprasau, bet toookiu provincialumu man dvelkia tas skaldymas/ skirstymas: Kaunas - Vilnius - provincija. Boze boze, kas per susireiksminimas zmoniu, ir svarbiausia issilavinusiu, nedurnu, atrodytu... g.gif 
Lyg ta musu mazyte Lietuvele nebutu visur tas pats kaimas - mazesnis ar didesnis, kuri galima pervaziuoti per kelias valandas skersai isilgai doh.gif

Nenoriu pyktis, jei kam kitaip atrodo, cia tik mano kukli nuomone, taigi galit nekreipti demesio biggrin.gif




tą, kur apie Užkalnį? pritariu šiai tavo nuomonei, jeigu apie tą patį straipsnį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Masako, a ko čia geltoninies? Diskusija apie literatūrą biggrin.gif.
Vat man iš jos straipsnio ir susidarė toks įspūdis - kad Lietuvoje yra VILNIUS ir visa kita smile.gif. Ji iš VILNIAUS, o mes, tie, kurie iš bet kur, deja, čia tik prašalaičiai.

Ai nesvarbu, tegu jie ten pešasi ir rašo bet ką savo straipsniuose. Kai pradės blogas knygas rašyt, tada nebeskaitysiu, o publicistikos visada buvo geresnės.
Atsakyti
QUOTE(Joseda @ 2011 08 26, 15:24)
tą, kur apie Užkalnį? pritariu šiai tavo nuomonei, jeigu apie tą patį straipsnį  drinks_cheers.gif

taip drinks_cheers.gif

http://www.lrytas.lt...5...EkalnÄÆ.htm


Papildyta:
QUOTE(caralaite @ 2011 08 26, 15:27)
Masako, a ko čia geltoninies? Diskusija apie literatūrą biggrin.gif.
Vat man iš jos straipsnio ir susidarė toks įspūdis - kad Lietuvoje yra VILNIUS ir visa kita smile.gif. Ji iš VILNIAUS, o mes, tie, kurie iš bet kur, deja, čia tik prašalaičiai.

Ai nesvarbu, tegu jie ten pešasi ir rašo bet ką savo straipsniuose. Kai pradės blogas knygas rašyt, tada nebeskaitysiu, o publicistikos visada buvo geresnės.

Nu net palengvejo, kad ne man vienai kazkoks keistas tas straipsnis pasirode biggrin.gif
As Sabaliauskaites publicistikos nelabai ir skaicius esu, tai ziauriai nustebau unsure.gif

Ir, beje, taip sakau ne todel, kad esu is Klaipedos (turbut net nevertos mineti laugh.gif).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 26 rugpjūčio 2011 - 14:40
Masako pasakė apie klaipėdą, tai prisiminiau, kad dar perskaičiau Šiaurės Sacharą. autorius Rokas Flick ar pan. apie Mažąją Lietuvą, manau, klaipėdos krašto kilmės merginoms turėtų būti labai įdomu perskaityti ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
jungiuos ir aš i naujus namus, ačiū Sielos Sparnams wub.gif wub.gif wub.gif šilti namai...
aš pasigriebiau skaityti "Nakties užklupti" ax.gif maciau daugelis jau skaite sia knyga (as kaip kokia atsilikele velkuosi doh.gif su jumis man nespeti schmoll.gif biggrin.gif )...
mačiau kad kazkas sakytis Vandens darmbliams-ziurejau filma-be galo patiko, noreciau ir knygos, tik klausimas ar mano kaime bus tokia g.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Ačiū už naujus namus 4u.gif

Registruojuosi su Guillermo del Toro ir Chuck Hogan „Paderme“. Dar neįpusėjau, bet labai įdomi bigsmile.gif

QUOTE(Stikliukas @ 2011 08 26, 13:39)
p.s kuriai konkrečiai galėčiau parašyti dėl pagalbos su wordpress`u blush2.gif mastau.gif


Gali man rašyt, bet, ko gero, daugiausiai žino Skaitanti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2011 08 26, 16:15)
Labas  smile.gif

Ačiū už naujus namus  4u.gif

Registruojuosi su Guillermo del Toro ir Chuck Hogan „Paderme“. Dar neįpusėjau, bet labai įdomi  bigsmile.gif
Gali man rašyt, bet, ko gero, daugiausiai žino Skaitanti  rolleyes.gif



"Paderme"-liuks knyga, nekantrauju sulaukti tesiniu, deja sake bus tik kitais metais (gerai pagalvojus jau netoli ir jie biggrin.gif
Atsakyti
Off-topic, gal žinot, kur būna pirkti tamsoje šviečiančių lazdelių? Kaune būtų geriau, bet ne būtinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2011 08 26, 15:59)
Off-topic, gal žinot, kur būna pirkti tamsoje šviečiančių lazdelių? Kaune būtų geriau, bet ne būtinai   g.gif

armijai ir civiliams žiūrėjai?
Atsakyti