Įkraunama...
Įkraunama...

TARO XV

QUOTE(Gilberta @ 2011 08 28, 21:30)
Na man tas bokštas panašus į tavo nerealizuotus planus,negausi to, ko tikėjaisi ir galiausiai firmą uždarysi unsure.gif


man nepasirode, kad nepasieksiu to ko noriu, man cia panasiau, kad po kazkiek laiko, gal as ja uzdarysiu , bet del kazkokio kito tikslo, na mano tokia buvo pirma interpretacija, po to masciau masciau ir nutariau pasikonsultuot, nes kad nepasiseks, man neleisdzia galvot pirmosios dvi kortos , bet aciu uz komentara 4u.gif

QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 28, 21:30)
taip ar esate tamsiu plauku? Nes reiksmese kazkur buvau radusi kad tai gali reiksti tamsiu plauku mergina smile.gif


as blondine flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2011 08 28, 21:30)
Na man tas bokštas panašus į tavo nerealizuotus planus,negausi to, ko tikėjaisi ir galiausiai firmą uždarysi :unsure:man čia švelniausiu atveju.


Na va, merginoms daugeliui tai firmos griutis, kaip ir minejau, be jei apti buciau traukus, man kazkodel sita vsia kombinacija nestu i ziaurios realybes suvokima, kadne viskas grazu ir paprasta kaip atrode pradzioj, tai yra perejimas i kita lygmeni, skausmingas, sunkus idejsu daug darbo ir atsigrezus atgal suvokiant kaip pradzioje viskas kitaip atrode, taciau tai butu ne firmos griutis o kardinalus vidiniai pokyciai, mastymo eprversmas ir pan. bet gala s ir klystu... taipokgi klaidu ir to kainos suvokimas ir pan...taciau tvirtas suvokimas ir darvienas didelis zingsis saves tobulejimo link...link siekiamos asmenines sviesos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ezokvantė: 28 rugpjūčio 2011 - 20:36
QUOTE(lilget @ 2011 08 28, 22:32)
man nepasirode, kad nepasieksiu to ko noriu, man cia panasiau, kad po kazkiek laiko, gal as ja uzdarysiu , bet del kazkokio kito tikslo, na mano tokia buvo pirma interpretacija, po to masciau masciau ir nutariau pasikonsultuot, nes kad nepasiseks, man neleisdzia galvot pirmosios dvi kortos , bet aciu uz komentara  4u.gif
as blondine  flirt.gif

Taip,pentaklių 8 tai mėgiamas darbas ax.gif Bet juk tas dalykas irgi gali keistis dėl kažkokių priežasčių.

QUOTE(Ezokvantė @ 2011 08 28, 22:34)
Na va, merginoms daugeliui tai firmos griutis, kaip ir  minejau, be jei apti buciau traukus, man kazkodel sita vsia kombinacija nestu i ziaurios realybes suvokima, kadne viskas grazu ir paprasta kaip atrode pradzioj, tai yra perejimas i kita lygmeni, skausmingas, sunkus idejsu daug darbo ir atsigrezus atgal suvokiant kaip pradzioje viskas kitaip atrode, taciau  tai butu ne firmos griutis o  kardinalus vidiniai pokyciai, mastymo eprversmas ir pan. bet gala s ir klystu... taipokgi klaidu ir to kainos suvokimas ir pan...taciau tvirtas suvokimas ir darvienas didelis zingsis saves tobulejimo link...link siekiamos asmenines sviesos..

wub.gif wub.gif nus patinka man tavo interpretacijos 4u.gif
Atsakyti

as blondine flirt.gif
[/quote]
Ot ir aišku smile.gif Onatūrali plaukų spalva irgi blondine,, veikiausiai nebekreipsiu dėmėsio kaip rašo ten blondine,briunete ar dar kokia auksekase..turbūt tai bobulyčių pezalai blush2.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2011 08 28, 21:34)
Na va, merginoms daugeliui tai firmos griutis, kaip ir  minejau, be jei apti buciau traukus, man kazkodel sita vsia kombinacija nestu i ziaurios realybes suvokima, kadne viskas grazu ir paprasta kaip atrode pradzioj, tai yra perejimas i kita lygmeni, skausmingas, sunkus idejsu daug darbo ir atsigrezus atgal suvokiant kaip pradzioje viskas kitaip atrode, taciau  tai butu ne firmos griutis o  kardinalus vidiniai pokyciai, mastymo eprversmas ir pan. bet gala s ir klystu... taipokgi klaidu ir to kainos suvokimas ir pan...taciau tvirtas suvokimas ir darvienas didelis zingsis saves tobulejimo link...link siekiamos asmenines sviesos..


Jus taip sviesiai nurasete ir izvelgete kazka sviesaus ir mane kazkaip taip nuteikete wub.gif gerai toje knygoje :taro kortu veidrodyje: rasoma, galite nepalankioms kortoms iskritus nusodinti, suzugdyti ir visaip kaip nuteikti zmogu blogai, bet visada yra ir sviesioji kiekvienos kortos puse, tad aciu jums. Neaisku kaip cia viskas issirutulios, nes yra zmones kurie turetu prie musu prisijungti ir nuo ju priklauso puse indelio i visa tai, taip kad ne viena as cia seimininke, jei kazkas padetu man taip pat ismetes kortas pazvelgt i tai issamiau buciau labai dekinga 4u.gif
Papildyta:
[quote=matrica_2,2011 08 28, 21:38]
as blondine flirt.gif
[/quote]
Ot ir aišku smile.gif Onatūrali plaukų spalva irgi blondine,, veikiausiai nebekreipsiu dėmėsio kaip rašo ten blondine,briunete ar dar kokia auksekase..turbūt tai bobulyčių pezalai blush2.gif 4u.gif biggrin.gif
[/quote]
lotuliukas.gif naturaliai esu siaudu spalvos motera doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 08 28, 21:42)
Jus taip sviesiai nurasete ir izvelgete kazka sviesaus ir mane kazkaip taip nuteikete  wub.gif  gerai toje knygoje :taro kortu veidrodyje: rasoma, galite nepalankioms kortoms iskritus nusodinti, suzugdyti ir visaip kaip  nuteikti zmogu blogai, bet visada yra ir sviesioji kiekvienos kortos puse, tad aciu jums. Neaisku kaip cia viskas issirutulios, nes yra zmones kurie turetu prie musu prisijungti ir nuo ju priklauso puse indelio i visa tai, taip kad ne viena as cia seimininke, jei kazkas padetu man taip pat ismetes kortas pazvelgt i tai issamiau buciau labai dekinga  4u.gif



Kortu nemesiu, bet ezokvantas suriko, kad bokstas susijes su partneriais. Ka galima butu kartu paaiskinti kaip ir ne nuo taves priklausanciomsi aplinkybemis.Siulau proceso metu naudotis teisiniais asmeniniais saugikliais ir nepasiduoti pasitikejimo emocijai.Zmogus nieko nedarydamas merdi, klysdamas auga, o gyvenimas yra kaip zemes reljefas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ezokvantė: 28 rugpjūčio 2011 - 20:45
QUOTE(Ekotina @ 2011 08 28, 20:22)
Siaip bokstas - griutis. gali tiesiog nerealizuoti savo planu, gali del netiketu priezasciu viskas griuti. ax.gif Aisku nenusiteikime persimistiskai. Galbut tiesiog jei buk atidesne. Nepamirsk, kad viskas priklauso nuo musu wink.gif

Ekotina, kai kita karta kam nors sakysi sita klasikine ruzavo optimizmo fraze, visada pridek, kad viskas priklauso nuo musu, bet tos galimybes yra prigimtiniu duotybiu remuose, nes tarkim kokia nors labai darbsti avis sugalvos uzkariauti didziasias scenas, o jai paciai per ausis praejo banda mešku, tai ka - ir cia viskas nuo jos pastangu priklauso? Ir taip visose srityse...Todel sakyti klijentui , kad viskas nuo musu priklauso, mazu maziausiai neprofesionalu...Cia tik siaip pastaba, nes mastanciam zmogui tokia fraze gali sukelti nepasitikejima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2011 08 28, 22:23)
Ekotina, kai kita karta kam nors sakysi sita klasikine ruzavo optimizmo fraze, visada pridek, kad viskas priklauso nuo musu, bet tos galimybes yra  prigimtiniu duotybiu remuose, nes tarkim kokia nors labai darbsti avis sugalvos uzkariauti didziasias scenas, o jai paciai per ausis praejo banda mešku, tai ka - ir cia viskas nuo jos pastangu priklauso? Ir taip visose srityse...Todel sakyti klijentui , kad viskas nuo musu priklauso, mazu maziausiai neprofesionalu...Cia tik siaip pastaba, nes mastanciam zmogui tokia fraze gali sukelti nepasitikejima smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2011 08 28, 21:23)
Ekotina, kai kita karta kam nors sakysi sita klasikine ruzavo optimizmo fraze, visada pridek, kad viskas priklauso nuo musu, bet tos galimybes yra  prigimtiniu duotybiu remuose, nes tarkim kokia nors labai darbsti avis sugalvos uzkariauti didziasias scenas, o jai paciai per ausis praejo banda mešku, tai ka - ir cia viskas nuo jos pastangu priklauso? Ir taip visose srityse...Todel sakyti klijentui , kad viskas nuo musu priklauso, mazu maziausiai neprofesionalu...Cia tik siaip pastaba, nes mastanciam zmogui tokia fraze gali sukelti nepasitikejima smile.gif


Nu cia taikliai pastebejai. Man patiko smile.gif Realistiska. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ekotina @ 2011 08 28, 21:30)
Nu cia taikliai pastebejai. Man patiko smile.gif Realistiska. 4u.gif

Na jeigu dirbi su klijentais tai profesionalumas turi buti slifuojamas kas minute - su zmoniu sielom dirbi, o ne vaisiu-darzoviu rusiavimo sandelyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2011 08 28, 22:36)
Na jeigu dirbi su klijentais tai profesionalumas turi buti slifuojamas kas minute - su zmoniu sielom dirbi, o ne vaisiu-darzoviu rusiavimo sandelyje smile.gif


O ka manai apie boksto interpretacijas? ax.gif
Atsakyti
Vėl aš su savo klausimais doh.gif biggrin.gif

Norėjau pasiteirauti ar esate pastebėjusios kokią tai tendeciją kokios kortos jums dažniausia krenta jūsų atžvilgiu kurios yra susijusios su jumis? smile.gif

Man dažnai pasitaikančios yra imperatorienė,imperatorius, monetų ketvertukas,Taurių karalienė, lazdu trejetas, dvejatas,lazdu karalius, pentakliu karalius.. Ar tai galima tiesiogiai susieti su žmogaus charakterio savybėmis? Kad būtent mano klausimais jos krenta smile.gif Ar jūsturitetokių pastebėjimų kurios jums dažnai krenta ir kaip tai vertinate
Atsakyti