Įkraunama...
Įkraunama...

TARO XV

QUOTE(Chiromante @ 2011 08 28, 20:15)
Labai teisingai susiejai, nes si korta apverstoj padety, kaip nekuri kita, rodo alkoholizma - Jupiteris Zuvyse...O kur rasi geresni apibudinima, nei priklausomybes ir Zuvies zenklas biggrin.gif Dar pagal sita korta galima spresti, kad siaip jau zmogus gabus ir ismano savo sriti, bet....uztat ir darbo negauna.


Na va prasau, o as masciau per aplinkui kad siejasi per psichologinius reikalus o cia vo tiesiai sveisiai apsirodo siejasi, ko tais jauciu kad mano intuicija del matricos neveltui saukia kaip viduramziais saukdavo - ant lauzo ja lotuliukas.gif matrica saunuole 4u.gif
Atsakyti
Opapa ačiū už atsakymus..

Beja esu tokioje sumaištyje klausiau kortų kurioje profesinėje srityje geriausiai galėčiau save išreikšti?Taprasme kur man labiausiai sektusi skinti laurus, patijausčiau pasitenkinimą ir finansinį stabilumą...Traukiau tris kortas studijuoju šiuo metu finansinę teisę ir mokesčių administravimą. Esu dar baigusi buhalterių ir apskaitos kursus, problema būtų tame, kad mokslai trunka 6 metus iškarto su magistru, nes bakalauro studiju nebuvo.. Dabar 3 kursas. Gąsdina tas dalykas, kad per tuos 6 metus noriu įgyti dar kokių žinių,ar net amato apsidraudimui... nes normalus jaunatviškas nerimas dėl ateities labai kankina...

Ir vat pirmoji korta Kardų tūzas, antroji taurių 4 ir trečioji Apv.Tauriu karalius verysad.gif

Dėl pirmos kortos labai viskas aišku..Kardas atitinka oro stichija aš esu dvynė..Aiškiai išanalizavau jog aštrus protas, puikūs matematiniai sugebėjimai, oratoriaus menas, analitikai,strategai mokslai priskiriami prie viso to ką mokausi.. Atrodo lyg ir nesuklydau.. Bet vat taurių keturi man visai nepatinka..Gal ji rodo dabartinę mano būseną? Nes tas žmogelis toks žiūri į vieną tašką kažkur svajoja mąsto ir neapsisprendžia ko jis nori ir ko jam reikia g.gif na o trečioji korta iš vis stebina.. .Apverstas taurių karalius... kuris na aprašymuose pavazduotas kaip blogis Patyręs manipuliatorius, klastingas, moka taikyti įgūdžius, kad aplinkiniai jam tarnautų,kyšininkas , korumpuotas... Ką dar radau, kad žmogus taip pat kad nusivylimo metu žmogus labai linkęs į alkoholį, narkotikus ir paleistuvystes
Biški apmaudu, kad kortos visos is mazuju arkanu...

Seubas... o gal tas karalisu reiškia , kad mokslų nebaigsiu unsure.gif verysad.gif
O gal kad tapsiu tokia blogiete???? blink.gif

Na,merginos padėkit man 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ezokvantė @ 2011 08 28, 19:21)
Na va prasau, o as masciau per aplinkui kad siejasi per psichologinius reikalus o cia vo tiesiai sveisiai apsirodo siejasi, ko tais jauciu kad mano intuicija del matricos neveltui saukia kaip viduramziais saukdavo - ant lauzo ja  lotuliukas.gif  matrica saunuole  4u.gif

Ha ha, ir aš mėgstu tą frazę senovinę kai kaltindavo erezijom visokiom:D manau čia visos ant laužo jau padegtos būtumėm bigsmile.gif Bet raganos net lauže nedega ax.gif
Atsakyti
Vakar traukiausi kortas savo idejos verslo pradejimo klausymu, tai man iskrito -
Pasaulis, disku astuonake ir bokstas.

Tarsi sakyciau viskas gerai, pasaulis reikstu viso ko geriausia pradzia, antroji korta sunku darba ir atitinkama atlygi uz ideta darba, bet va bokstas kaip ir viska cia man gadina ar tai reiskia, kad galu gale vistiek nebutu nieko tik kaip zlugimas ar cia galima izvelgt kazka daugiau g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 28 rugpjūčio 2011 - 19:49
QUOTE(lilget @ 2011 08 28, 20:48)
Vakar traukiausi kortas savo idejos verslo pradejimo klausymu, tai man iskrito -
Pasaulis, disku astuonake ir bokstas.

Tarsi sakyciau viskas gerai, pasaulis reikstu viso ko geriausia pradzia, antroji korta sunku darba ir atitinkama atlygi uz ideta darba, bet va bokstas kaip ir viska cia man gadina ar tai reiskia, kad galu gale vistiek nebutu nieko tik kaip zlugimas ar cia galima izvelgt kazka daugiau  g.gif  4u.gif


Nzn, nes ne man bosktas krito, jei man butu krite sios kortos, tai drasiai sakyciau kad kardinalus poziurio pasikeitimas, taciau kitoms bokstas reiskia griutis ir pan fizinaim plane, man emocinaim lygmeny jsi apsireiskia, eb ttraukiau ne as gi..taip kad kliaukis intuicija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2011 08 28, 21:16)
Nzn, nes ne man bosktas krito, jei man butu krite sios kortos, tai drasiai sakyciau kad kardinalus poziurio pasikeitimas, taciau kitoms bokstas reiskia griutis ir pan fizinaim plane, man emocinaim lygmeny jsi apsireiskia, eb ttraukiau ne as gi..taip kad kliaukis intuicija  ax.gif


kazkokie labai neaiskus zodziai pas jus, tai jus savo atveju tinkamai viska vertintumet, galite siektiek kitaip performuluoti ta boksta, kad suprasciau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 08 28, 21:18)
kazkokie labai neaiskus zodziai pas jus, tai jus savo atveju tinkamai viska vertintumet, galite siektiek kitaip performuluoti ta boksta, kad suprasciau  blush2.gif  4u.gif


Jei amn butu krite kortos, prei to ka paraset dadeciau kardinalu poziurio pasikeitima. Kadangi krito ne man, tai bokstas gali reiksti ir kokias tai nepalankias aplinkybes. Todel negaliu vienareiksmisko atsakymo duoti siuo klausimu.
Atsakyti
Siaip bokstas - griutis. gali tiesiog nerealizuoti savo planu, gali del netiketu priezasciu viskas griuti. ax.gif Aisku nenusiteikime persimistiskai. Galbut tiesiog jei buk atidesne. Nepamirsk, kad viskas priklauso nuo musu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ekotina: 28 rugpjūčio 2011 - 20:24
lilget

Na Pasaulis tai lyg ir lydės jumis sekmė pagal idėja, tai juk reiškia ir naujo ciklo pradžią, kad visi tavo kūrybiniai projektai bus sekmingai įgyvendinami,aišku Monetų VIII dar ir sustiprina tą Pasaulio reikšmę , nes 8etas simbolizuoja stabilumą, užsipyrimą ir tikslų siekimą.. juk tai praneša kad dabar puikiausias metas pradėti naują verslą , apie naujas užimtumo galimybes ax.gif Taippat juk tai ir kruopštumo ir atidumo korta perspėja, kad kaip niekad reikia būti atidžiai, įžvalgiai ir budriai, net matosi kaip tas vyrukas susikaupęs dirba ir susitelkęs į savo darbą....

Beja kažkur skaičiau kad monetų VIII Reiškia tamsiaplaukę merginą ar taitiesa? Dabar ir įdomu bus patikrinti

Na, o bokštas tai staigūs pasiekitimas, kažką griausi dėl seno.. Aišku ištikro logiškai mąstant pati žinai puikiai koks ,,ramus'' verslininkų gyvenimas ir kaip ten reikia mokėti suktis tiesiogine to žodžio prasme smile.gif būsi pati kažko apgauta, kažkur suklysi ir apsiriksi, o kur dar konkurentų kišimas pagalių į ratus t.t tai yra tiesiog neišvengiama versle...

Tai tokia manau ir būtų ta bokšto interpetacija mirksiukas.gif


O kaip bebūtų linkiu visokeriopos sekmės ir pasisekimo įgyvendinantsavo idėjas
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 10, 15:31)
Kadangi as dabar kudinuosi (eilini karta biggrin.gif ),ziurekit,kokia delione suradau bigsmile.gif  Vadinasi "Svorio metimas" lotuliukas.gif

          6
          5
        234
          6
1.Ant kiek realus tavo tikslas
2.Ka jus darote,kad priartetumete prie savo tikslo
3.Kas jums trukdo pasiekti tiksla
4.Pati didziausia kliutis jusu kelyje (kudejimo)
5.Kas jus galetu ikvepti ar pasitarnauti kaip papildoma motyvacija
6.Rezultatas

Man visai idomi bigsmile.gif

Man būtų įdomu, ar Chiromantei pasiteisino šita dėlionė ir ar man nebūtų dar per anksti ją pasidėlioti? ax.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif

Del tamsios damos nesupratau, cia klausiate ar as tamsi ar kaip blush2.gif
Atsakyti
Na man tas bokštas panašus į tavo nerealizuotus planus,negausi to, ko tikėjaisi ir galiausiai firmą uždarysi unsure.gif man čia švelniausiu atveju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilberta: 28 rugpjūčio 2011 - 20:32
taip ar esate tamsiu plauku? Nes reiksmese kazkur buvau radusi kad tai gali reiksti tamsiu plauku mergina smile.gif

Na gal kuri mano situaciją pakomentuos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrica_2: 28 rugpjūčio 2011 - 20:34